Skocz do zawartości
alfik

Wigilijne wieczorne granie i chlanie

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro panie test Nba jak nie wyjdzie bo znów coś tam będzie (po akcjach z spec opsem już nic co bugowe w grach nie jest mi obce).... DoA, rdr lub motorstorm w pogotowiu trzymaj ;)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a macie plany na wtorek? Po tym zakichanym patchu do MW nie było mnie jakiś czas, a popykać będę mógł dopiero we wtorek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jeszcze nie sprecyzowane... Poczekajmy aż alfik wstanie :P

 

Pytanie do wczoraj grających... Która historia była 100% hc?!

 

1. Pani dymana w uda

2. Klocek na kiblu

3. koszalińska prostytutka bita w twarz przy dzieciach idących do szkoły

4. Kukiz - człowiek hazard

5.  "kiedyś rzygałem, głupio było" - koniec opowieści :D

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj za dużo jak na 6 letnią przerwę z paleniem , byłem tak upalony że nawet nie pamiętam czy graliśmy w tego Spec Ops , jutro rano pobieram NBA i palę już mniej .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo było :) Moim faworytem wieczoru jest walka momanka z Kornickiem. W poniedziałek NBA, też może być dobra ,,party game'', chciałbym być, ale chyba nie da rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć w NBA są lagi, że ciężko grać więc trzymajcie coś w zapasie jak Was już szlag trafi :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za bardzo tego nie pamiętam (walki) , byłem tak sponiewierany że padłem . " jeden buch z fajki wodnej odmula " ale nie dwadzieścia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś Battlefielda bo była to pierwsza gra w którą graliśmy i jakoś została porzucona a chyba nie grało się tak najgorzej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajjjanane ;) ,,Chłopaki czy ja niewyraźnie mówię ?"
Głupio by było więc do jutra Panowie, był ogień.
Dzięki za grę !

PS jeszcze była inwigilacja na fejsie ;D

Edytowane przez Adasko22
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jeszcze nie sprecyzowane... Poczekajmy aż alfik wstanie :P

 

Pytanie do wczoraj grających... Która historia była 100% hc?!

 

1. Pani dymana w uda

2. Klocek na kiblu

3. koszalińska prostytutka bita w twarz przy dzieciach idących do szkoły

4. Kukiz - człowiek hazard

5.  "kiedyś rzygałem, głupio było" - koniec opowieści :biggrin:

 

 

Najbardziej HC i zapierająca dech, a zarazem intensywna była opowieść Kosy ;P

Wczoraj był taki dzień/wieczór/noc że wszystko trzymało poziom ;P

 

Zdun pamiętaj, że mamy Cię z Adasko na oku... Podsłuchy i te sprawy.

We're watchin' you...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 3 jakoś za niedługo będzie ogrywany. Myślę, że pierw sprawdzimy tego NBA 2k13, a potem można zagrać właśnie w Battlefield 3, gdyż dawno go nie było, a paczka podczas grania była spora. :)

 

W kwestii NBA 2k13 - ktoś kto go ma, może już sprawdzić czy jest tam możliwość grania meczu 5 vs 5, gdzie każdy steruje tylko jednym graczem ?

 

Także jestem za Battlefield'em 3 na następne granie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 3 jakoś za niedługo będzie ogrywany. Myślę, że pierw sprawdzimy tego NBA 2k13, a potem można zagrać właśnie w Battlefield 3, gdyż dawno go nie było, a paczka podczas grania była spora. :)

 

W kwestii NBA 2k13 - ktoś kto go ma, może już sprawdzić czy jest tam możliwość grania meczu 5 vs 5, gdzie każdy steruje tylko jednym graczem ?

 

Także jestem za Battlefield'em 3 na następne granie.

 

 

 

Dobry. Zdun "zaprosił mnie" (z którym miałem kiedyś zagrac w BL2 ale nie wyszło :/)do zaglądnięcia tutaj więc wbijam. Mam BF3 z premium więc jestem za. A NBA 2k13 jest w plusie bo nie widzę? Co powiedzielibyście na UC 3 albo XCOMa z plusa?

 

I tak btw. moja lista gierek z multi:

PS+ na sierpień (może przedłużę we wrześniu na rok)

BF3

Battlefield 1943

Call of Duty: Black Ops

Mortal Kombat

Read Dead Redmption

Borderlands 2

Gran Turismo 5

Little Big Planet 2 

Need for Speed: Most Wanted

Ratchet i Clank: 4 za 1

Worms 2: Armageddon

Worms Ultimate Mayhem

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NBA było przez dzień tylko bo jakiś bug był i mogliśmy za free pobrać. Niestety już to naprawili...

XCOM myślę, że za dużo myślenia jak na nasze granie ;P

A te UC 3 to nie wiem co to za gra ;P 

 

Ja też mogę zagrać w BF3. Jak z voice chatem? Każdy każdego słyszy czy tak jak w wczorajszym Spec Ops?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko. Dlaczego na liście gier nie ma U3? Multi też było w plusie i można sporą grupką pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NBA było przez dzień tylko bo jakiś bug był i mogliśmy za free pobrać. Niestety już to naprawili...

XCOM myślę, że za dużo myślenia jak na nasze granie ;P

A te UC 3 to nie wiem co to za gra ;P 

 

Ja też mogę zagrać w BF3. Jak z voice chatem? Każdy każdego słyszy czy tak jak w wczorajszym Spec Ops?

UC3 to chyba chodziło mu o Uncharted 3.

Uncharted 3 może byłoby ok, ale nie wiem ile waży ten tryb multi i czy można go mieć osobno.

 

Z Voice chatem jest ok. Jak ktoś jest w przeciwnej drużynie to się nie słyszymy, ale ostatnio jak graliśmy to graliśmy około 12 znajomych osób vs 12 innych graczy, więc było ok. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tenisista,

Info o Twoich pojazdach na innych mam z drugiej ręki, więc ciężko mi powiedzieć kiedy po kim jechałeś. Może niech głos zabiorą sami zainteresowani. Wydaje mi się, że było to wtedy, kiedy część osób na czacie, zrezygnowana po godzinie (!) prób odpalenia czegokolwiek w SO, proponowała inne gry do pogrania. Ty wtedy się spinałeś i chciałeś koniecznie grać w SO. Musisz wiedzieć, że podczas naszego grania, często zmieniamy gry na spontanie i nie zawsze kurczowo trzymamy się ustalonego planu. Jeżeli komuś to nie odpowiada no to cóż... Nikogo na siłę nie trzymamy ;).

 

Jeszcze jeden epicki "ficzer" wczorajszej nocy:

2133249.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko rozumiem. To bym prosił o jeszcze jedną szansę jutro przy NBA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łojezuuuuu... za wszelkie chamstwo z góry przepraszam ale dawno się tak nie naprałem. Podobno zasnąłem, to już brak szacunku sorry jeszcze raz. Ekipa jest odjazdowa, zabawa przednia a jutro poniedziałek i nie wiem, czy dojdę do siebie. Dajcie znać o NBA, najwyżej się zaopatrzę. Idę dalej w kimono. Pa...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łojezuuuuu... za wszelkie chamstwo z góry przepraszam ale dawno się tak nie naprałem. Podobno zasnąłem, to już brak szacunku sorry jeszcze raz. Ekipa jest odjazdowa, zabawa przednia a jutro poniedziałek i nie wiem, czy dojdę do siebie. Dajcie znać o NBA, najwyżej się zaopatrzę. Idę dalej w kimono. Pa...

 

 

Jakie tam chamstwo. Widać i słuchać było, że już jesteś u kresu ;P Odsypiaj i zbieraj siły na jutro ;)

@alfik

Hahahaha yebłem ! 

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Korwin

Taa, Legia mistrzem Polski, eh? :biggrin:

 

Wracając do BF3. Można jutro coś spróbować, jeżeli NBA okaże się niewypałem, ALE pewnie będzie mało osób. Dlatego też myślę, że na BFa lepiej umówić się np. na wtorek i wtedy odpalić już go z pełną mocą w szerszym gronie ;). Z resztą zobaczymy... Po dzisiejszej nocy z DoA, okazuje się, że najwięszky spontan, może przerodzić się w najlepszą bekę w historii naszego wspólnego grania i o to w tym właśnie chodzi :).

Edytowane przez alfik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dzisiaj jeden mecz w multi i tak jak Daraya wcześniej pisał - lagi, no ale dla śmiechu można pograć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robotyk

Można grać online 5 vs 5, gdzie każdy jest jednym graczem ?

Lagi to nie problem, gramy w końcu dla zabawy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś dzisiaj chciałby przygrać coś w multi ( obojętnie czy rdr,bf3,doa,nfs,nba .... ) gdzieś tak do 1 bo jutro dość wcześnie będę musiał się ogarnąć to jak ktoś jeszcze mnie nie ma to dodawać do znajomych i popykamy ;)

Pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×