Skocz do zawartości
ONE

Kierownica do PS3

Rekomendowane odpowiedzi

G27 jest cichsza, ma obrotomierz LED, większe manetki i obszyta skórą.

PS.

Żeby włączyć wycieraczki i klakson trzeba mieć przy sobie pada :verymad:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś kto ma DFGT zobaczyć co pisze na zasilaczu (jakie są tam wartości napięcia i inne duperele) i mi tu napisać albo na PW? Bo zostawiłem swój w Anglii a już chyba z 3 różne próbowałem i nie działają.. :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na DFGT to i tak tylko FF nie masz , ja tam za nim nie przepadam akurat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na DFGT to i tak tylko FF nie masz , ja tam za nim nie przepadam akurat .

Ale FF to nie tylko wibratorek. Bez zasilacza kierownica nie ma oporu i nie kręci się sama (nie wraca na środek itp)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tak , ale póki co to możesz chyba pograć z tymi niedogodnościami ? :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęgło z realizmem w gt5 ma mało wspólnego.

Mógłbyś to rozwinąć ? Działa ono w ogóle, i jest tak jak w prawdziwym aucie, że gdy np ruszamy i od razu puścimy sprzęgło to nam samochód ruszy po piskach, a gdy delikatnie będziemy popuszczać ruszymy normalnie. Byłbym wdzięczny jeśli to mi trochę opiszesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa ale nie da się ruszyć z miejsca delikatnie bo sprzęgło albo wciskamy do oporu albo nie.Tzn chodzi mi o to,że nie ma tzw.półsprzęgła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa ale nie da się ruszyć z miejsca delikatnie bo sprzęgło albo wciskamy do oporu albo nie.Tzn chodzi mi o to,że nie ma tzw.półsprzęgła.

Kurde, teraz to tak myślę i się zastanawiam czy jest sens dopłacać, także czytałem, że g27 nie współpracuje z gt5, tzn działa ale np nie da się zmieniać biegów na lopatkach, gdzieś pisało na innym forum, tylko nie pamietam jaka była data zmieniło się coś w działaniu g27 ?

Powiedzcie tak szczerze, jeśli mogę kupić g27 to brać bez zastanowienia czy kupić dfgt i także będę zadowolony ? Jeszcze jedno, skrzynia biegów w g27, ten system jest skuteczny w grach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście bym chyba wziął G25 , jakbym miał teraz zmieniać swoją .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łopatki działają w gt5,co do drugiego pytania to jeżeli masz grać tylko w gt5 to g27 nie ma sensu.

System zmiany biegów działa ok shifter jest fajny ale można bez niego jeżdżić równie efektywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łopatki działają w gt5,co do drugiego pytania to jeżeli masz grać tylko w gt5 to g27 nie ma sensu.

System zmiany biegów działa ok shifter jest fajny ale można bez niego jeżdżić równie efektywnie.

Chcę grać jeszcze w nfs shift 2, tdu 2, dirt 2, 3 :) czytałem, że shifter da się dokupić do dfgt, jeśli tak to oriętujecie się gdzie i za jaką cene ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia czy da się dokupić shifter.

W tdu 2 i dirta 2 grałem ale na pc i musze powiedzieć,że w te gry słabo gra się na kierownicy,nie dają takiej frajdy,dirta3 mam na ps3 i też słabo,ogólnie te gry wg.mnie nie nadają się na kierownice.

Edytowane przez Grzegorz M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia czy da się dokupić shifter.

W tdu 2 i dirta 2 grałem ale na pc i musze powiedzieć,że w te gry słabo gra się na kierownicy,nie dają takiej frajdy,dirta3 mam na ps3 i też słabo,ogólnie te gry wg.mnie nie nadają się na kierownice.

Ok, czyli nie wszystko kolorowe jak piszą w recenzjach, jednak kupie dfgt, a może kiedyś coś lepszego, bo z tego co piszesz sprzęgło jest, ale tak jakby go nie było, działa, ale nie tak jak powinno. Biegi w dfgt oblecą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gran Turismo 5 i Dirt 2 wymiatają na kierownicy :] . Shiftera do DFGT nie dokupisz , tylko standardowa gałka i " manetki " .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek to dobry wybór ,ja gdybym teraz kupował kiere to też brałbym dfgt.

Gran Turismo 5 i Dirt 2 wymiatają na kierownicy :] . Shiftera do DFGT nie dokupisz , tylko standardowa gałka i " manetki " .

A w jaki sposób wg.Ciebie dirt2 wymiata na kierownicy?

Dirt2 jest tak samo czerstwy jak dirt3 i bardzo szybko się nudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W taki , że świetnie się w niego gra , bo niby w jaki inny...? Jest bardzo szybki i dynamiczny , mi się niesamowicie podobał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podobał ale nie zmienia to faktu,że to krótka gra i na kierownicy gra się słabo w porównaniu np. do gt5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest porównywać te gry , bo GT to symulator , a Dirt to acrade'ówka i jeździ się zupełnie inaczej , według mnie obydwie są rewelacyjne i Dirt jest dobrą grą . Dirt 2 oczywiście , bo 1 jest dziwny , a w 3 nie grałem jeszcze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem do wyboru DFGT, G27 i Fanateca GT3 RS Clubsport.

Wybrałem G27 i wcale nie żałuję.

PS.

Będę jej używał tylko do GT5 i F1 2011, no może jeszcze Dirt 3 :smile:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×