Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

dobra już nie karmcie trolla :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kogo obchodzi że ty kupiłeś daną grę? Przecież tak pewnie miało kilka tysięcy osób, więc nie jesteś sam. Może z każdą aktualizacją, powinni wysyłać maila do Ciebie aby spytać, czy szanowny pan posiada ową grę? Pomyśl.

To że kupiłem infamousa, lbp2 czy warhammera w dniu premiery za 200zł a teraz dostaję je w plusie nie powoduje mojego narzekania. Ale to że sony wysyła mi maila z promocją na darksiders wiedząc że za miesiąc dadzą go w plusie którego posiadam od ponad roku to delikatnie mówiąc brudne zagranie. Porównałbym je do osób które sprzedawały bilety np na mecz otwarcia z odbiorem po 10 czerwca. To jest identyczna sytuacja. Sprzedają mi coś wiedząc że to mam (abonament mam wazny do października czy listopada). O ile z plusa nie zrezygnuję zapewne tak na 100% przy okazji następnych promocji nie wydam nawet złotówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że kupiłem infamousa, lbp2 czy warhammera w dniu premiery za 200zł a teraz dostaję je w plusie nie powoduje mojego narzekania. Ale to że sony wysyła mi maila z promocją na darksiders wiedząc że za miesiąc dadzą go w plusie którego posiadam od ponad roku to delikatnie mówiąc brudne zagranie. Porównałbym je do osób które sprzedawały bilety np na mecz otwarcia z odbiorem po 10 czerwca. To jest identyczna sytuacja. Sprzedają mi coś wiedząc że to mam (abonament mam wazny do października czy listopada). O ile z plusa nie zrezygnuję zapewne tak na 100% przy okazji następnych promocji nie wydam nawet złotówki.

To tak zwany biznes ;) Nie każdy kupuje plusa...

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie lekko zapedziles z tymi biletami Bartusku, bo to dwie rozne rzeczy.. za 20 zl miesiecznie maja dawac takie gry ktorych nigdy nie sprzedali, nie zarobili na niej ? nonsens.. Nie zarobiliby na tym w ogole.. a w wachlarzu 10 gier na pewno cos sie dla kazdego znajdzie.. no dobra oprocz Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ to oczywiste że takie gry dają jednak w tym wypadku zabrakło im przyzwoitości, mogli to dać za 2-3 miesiące. Z 2 strony miałem już w koszyku ratcheta bodajże 20 funtów więc na swoje wyszedłem. Grę polecam, szkoda że na eu jej nie dali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ to oczywiste że takie gry dają jednak w tym wypadku zabrakło im przyzwoitości, mogli to dać za 2-3 miesiące. Z 2 strony miałem już w koszyku ratcheta bodajże 20 funtów więc na swoje wyszedłem. Grę polecam, szkoda że na eu jej nie dali.

Co mnie obchodzi, co ty miałeś w tym koszyku na amazonie? Jak dadzą w przyszłym miesiącu na EU to też będziesz płakał? Podali informację jakie gry będą dostępne odpowiednio wcześnie, ale ty pewnie i tak kupowałeś w ciemno...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartus zamiast narzekać bez sensu zajrzyj do XBLA. To taki PSS tyle że na Xa. Daję ci słowo że przez 3 lata posiadania tej konsoli nie było ani jednej promocji jakie ostatnio mamy na PSS.

A zmiany idą na lepsze. W końcu dzisiaj jest do kupienia Batman AC za 108zł. Jeszcze nie dawno kosztował by 239zł.

A tymczasem sprzedałem na Allegro inFamous 2 za 68zł i wykupiłem plusa na trzy miesiące.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale po co mam tam zaglądać? xbla bije pss i jest to opinia mniej więcej 99% użytkowników obydwu konsol. Trafiłeś frajera gratuluję, co nie zmienia faktu że polityka sony jest zła... A batman AC na starcie powinien kosztować te 108 zł w dystrybucji cyfrowej, czy nawet 120, może 140 jak są chytrzy ale nie 239...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xbl oczywiscie bije pss na leb na szyje, bo nie jest tylko sklepem, ale zamiast wyzywac obcych ludzi popatrz na ceny/promocje a takze teraz plusa pss a ten ich zasrany market place, a jak tak Ci wszystko nie pasuje, to idz na forum xboxowe i daj nam spokoj

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartus osobista rada :)

jeżeli wszyscy uważają cie za kretyna jakieś ziarnko prawdy musi w tym być :) Bez ofensywy w twoją stronę ale kurde takie pierdoły jakie wypiszesz (nie tylko w tym temacie) sprawiają że człowiek przestaje wierzyć w innych...

Kiedy np: 3 osoby z 4 mówią że coś z tobą nie tak zastanów się ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

gallery-101083094-500x500.jpg

Edytowane przez LionelPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartus osobista rada :)

jeżeli wszyscy uważają cie za kretyna jakieś ziarnko prawdy musi w tym być :) Bez ofensywy w twoją stronę ale kurde takie pierdoły jakie wypiszesz (nie tylko w tym temacie) sprawiają że człowiek przestaje wierzyć w innych...

Kiedy np: 3 osoby z 4 mówią że coś z tobą nie tak zastanów się ;)

Dopóki 90% społeczeństwa to debile to wolę być krytykowany przez 9 z 10 osób a nie 1 z 10:)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy akurat w twoim wypadku jest ktokolwiek kto cie nie krytykuje??

ok :) ja skończyłem, nie musisz się do rady ustosunkowywać :) do usłyszenia.

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki 90% społeczeństwa to debile to wolę być krytykowany przez 9 z 10 osób a nie 1 z 10:)

Może to z tobą jest coś nie tak. Może to właśnie Ty, jesteś w tych 90 % ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w tym 0,001% ale mniejsza o to. Jakby polityka sony była słuszna to by przynosiła zyski, tymczasem nie przynosi. Rzucili wam 10 gierek ok zgoda, w zeszłym miesiącu żadnej nie dali, o czym już dawno zapomnieliście. Jeszcze raz podkreślę-oferta jest w porządku, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby sony zarobiło dużo więcej, a gracze byli dużo bardziej zadowoleni.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz podkreślę-oferta jest w porządku, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby sony zarobiło dużo więcej, a gracze byli dużo bardziej zadowoleni.

Skoro tak bardzo przejmujesz się finansami Sony to startuj do ich rady nadzorczej. Może wtedy przytłoczony nowymi obowiązkami nie będziesz miał czasu by tu zaglądać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, to ja mam dla ciebie dobrą radę, całkowicie gratis i od serca: napisz to wszystko specom z Sony. Skoro "nic nie stoi na przeszkodzie" to rozumiem, że masz jakąś łatwą i dobrą metodę na to żeby Sony na PS+ zaczęło zarabiać grube miliony - myślę, że jak im podpowiesz jak to osiągnąć to angaż u nich masz pewny, a wtedy i dobrą kasę zarobisz i pewnie będziesz miał darmowy dostęp do każdej gry i spełnisz swoje ambicje domorosłego marketingowca-ekonoma. Widać to forum nie dorosło do twoich teorii, sami profani ci się trafili:)

Ed: spóźniłem się;) No nic, dla mnie EOT.

Co do samego PS+ - jako nowy użytkownik jestem zadowolony - za 20zł/miesiąc jak dla mnie warto w 100%. Chociaż ja akurat stosunkowo mało gier na PS3 kupuję (a już nigdy z PSS).

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rady? Przede wszystkim zwiększyć cenę i jakość usługi, wprowadzić elite ps, program lojalnościowy, całkowicie zaorać, zburzyć, zdetonować cyfrową dystrybucję i stworzyć ją na nowo.

Edytowane przez bartus007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rady? Przede wszystkim zwiększyć cenę i jakość usługi, wprowadzić elite ps, program lojalnościowy, całkowicie zaorać, zburzyć, zdetonować cyfrową dystrybucję i stworzyć ją na nowo.

Może jeszcze płatny internet? Czy Ty myślisz, że w SONY pracują debile? Ceny są światowe, a to że w Polsce zarabiasz śmieszne pieniądze to już nie jest problem SONY... Choć skoro jesteś już na emeryturze( :rofl: ), to masz rację, jest cholernie drogo bo za 700zł miesięcznie ciężko wyżyć.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to ja łapałem warny, a taki bartus hula "na wolności" ;) Mi nikt nigdy nie napisał otwarcie, że jestem kretynem :) Mam nadzieję, że Sony "zrobi dobrze" bartusowi w lipcu bo nie dam rady czytać tego przez kolejny miesiąc ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny światowe? Jakim cudem gra w cyfrowej dystrybucji jest droższa od pudełkowej?

Zrozum, że cen nie ustala SONY tylko dystrybutor. To, że dana gra kosztuje 239 to znaczy, że taka jest jej cena sugerowana. W wielu sklepach np Media Markt gry są sprzedawane poniżej ceny sugerowanej (Diablo 3 - cena sugerowana 219zł, cena w MM 179zł), co wiąże się ze zmniejszeniem zarobku - mniejsza marża.

Przejdź się kiedyś do Empika i zobacz po ile tam chodzą gry. Ostatnio widziałem tam Modern Warfare za 209zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki jest ten twoj model? Bo poki co to wypisales jakies postulaty z kosmosu bez jakiejkolwiek argumentacji, przykladow i, jak sie wydaje, sensu. Wyjasnij, oswiec mnie bo ja tu nie widze absolutnie zadnych argumentow na poparcie twoich tez.

LwW/Tapatalk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny światowe? Jakim cudem gra w cyfrowej dystrybucji jest droższa od pudełkowej? Wyniki finansowe jednak świadczą o tym że w sony pracują debile. Znam wiele modeli podobnych do mojego a żadnego identycznego z modelem sony. A z państwa to ja mam emeryturę 0 zł więc faktycznie ciężko byłoby wyżyć;P Poza tym już po raz 2 i ostatni dzisiaj powiem że jesteś analfabetą i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Dalsza dyskusja nie ma wstępu. Jeśli ja mówię o podwyższeniu ceny usługi a Ty sugerujesz że chcę aby taniej było.

Nie ja, a Ty.... Ale masz rację co do jednego, dalsza dyskusja nie ma sensu, bo twoje argumenty są wyssane z palca a o głupotach jakie wypisujesz to już szkoda gadać... Wracaj na swojego amazona, nie kupuj plusa tylko gry pudełkowe... Może w pracy w końcu zaczną dawać Ci kody PSN to wtedy się może uspokoisz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie płacz Daray ;) Na razie tylko odpoczynek od postów na 48H.

PS. Koniec wjazdów na innych użytkowników forum. To, że teraz bartus007 dostał warna, nie znaczy, że za 2 dni nie dostanie go ktoś inny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×