Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Czy jezeli kupie ps+ to będę mógł ściągnąć wszystkie gry na ktorych jest napisane ze dla ps+ za darmo ? czy np. tylko jedną? I czy Darksiders pobrane z tamtąd i warhammer mają trofea ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Czy jezeli kupie ps+ to będę mógł ściągnąć wszystkie gry na ktorych jest napisane ze dla ps+ za darmo ? czy np. tylko jedną? I czy Darksiders pobrane z tamtąd i warhammer mają trofea ??

będziesz mógł pobierać wszystkie

tak darksiders i warhammer z ps+ mają trofea ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko co za free po wykupienie jest twoje (na czas na jaki wykupisz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z subskrypcją PS+. Otóż zbliża się data wygaśnięcia subskrypcji, więc postanowiłem przedłużyć jej ważność. Zapłaciłem za trzymiesięczny abonament za pomocą karty płatniczej BZWBK, z której korzystam podczas zakupów na PSStore. Niby wszystko poszło gładko, ale... No właśnie. Przy grach, ściągniętych jako gratis z PS+, po wybraniu informacji o produkcie, widnieje data, do kiedy produkt jest ważny, czyli do kiedy można z niego korzystać. I tu jest cały wic, gdyż data ważności widnieje do 20/7, czyli do daty zakończenia subskrypcji, którą mam teraz. Czyli - obawiam się, że że po dwudziestym gry zostaną zablokowane. Jak wygląda sprawa z przedłużaniem ważności PS+? Nie powinna od razu pojawiać się informacja, że ważność produktów z PS+ została przedłużona, czy data ważności automatycznie "przeskoczy" po dwudziestym?

Z góry dzięki za odpowiedź :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar kupić Playstation + na 3miesiące, czy od razu 1lipca wychodzi nowa rozpiska i tamte gry już przepadną , czy zostanie mi 4dni na pobranie reszty gier bo zależy mi na Darksiders i Warhammer 40,000: Space Marine i nie wiem czy z moim internetem 10mb zdąże pobrać przez 4dni te kilka gierek.

Mam nadzieję, że mnie zrozumieliście bo naprawde jestem zielony w tym temacie o plusie.

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jesteś zielony jak ogórek. Wystarczy przeczytać kilka postów to być wszystko wiedział.

4 lipca przepadnie tylko Virtua Fighter i duperele z Maja.

Prędkość pobierania nie ma nic do rzeczy, bo wystarczy że masz je na liście do ściągania, nie trzeba śpieszyć się z ich fizycznym pobraniem.

Virtua Fighter 5: Final Showdown will be available until 4th July 2012

Warhammer 40,000: Space Marine will be available until 18th July 2012

Chime Super Deluxe will be available until 18th July 2012

Darksiders will be available until 15th August 2012

Renegade Ops will be available until 15th August 2012

Outland will be available until 12th September 2012

Oddworld: Stranger’s Wrath HD will be available until 12th September 2012

Edytowane przez pablos_83
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że zainicjujesz ściąganie. Będziesz miał gry na liście do ściągnięcia prze cały okres abonamentowy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar kupić Playstation + na 3miesiące, czy od razu 1lipca wychodzi nowa rozpiska i tamte gry już przepadną , czy zostanie mi 4dni na pobranie reszty gier bo zależy mi na Darksiders i Warhammer 40,000: Space Marine i nie wiem czy z moim internetem 10mb zdąże pobrać przez 4dni te kilka gierek.

Mam nadzieję, że mnie zrozumieliście bo naprawde jestem zielony w tym temacie o plusie.

Pozdrawiam ;)

Już mnie ubiegli ;)

Edytowane przez Snafu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie dzisiaj wykupiłem na spółkę plus'a razem z kuzynem na cały rok, polecam ten sposób jeśli mamy inną osobę godną zaufania. Jedyny minus tego że w nicku nie będę miał +, ale za to w gry można pograć ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jest w lipcu, ile gier wypada? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie orientuje.Nigdy nie było żadnych przecieków z plusa aż do momentu oficjalnego ogłoszenia na blogu. Można tylko zgadywać.

Można śledzić twitter Ross-a odpowiedzialnego za PS+ EU ale raczej nigdy nie podaje konkretnych tytułów wcześniej, najwyżej jakieś enigmatyczne wskazówki.

http://twitter.com/#!/drof1337

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przeczytałem cały temat playstation +, wiem ze to było wałkowane 1000x ale nadal mam wątpliwości co do kupna usługi P+ na dwie osoby.

Chciałbym zrobić siostrze ktora mieszka na drugim koncu Polski prezent z którego i ja skorzystam:) Planuje wykupić usługę na rok. I teraz mam takie pytania:

1) czy abo na P+ mam wykupić na moje główne konto? Czy może stworzyć całkowicie nowe- jak tutaj niektorzy piszą?

2) Rozumiem- ze jak juz bede miał konto + - wystarczy jej podac moj login i hasło i normalnie bedzie mogla sobie sciagac gierki z nowego konta- czy takze z jej głównego?

pozdrawiam i dzieki za wyrozumiałość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przeczytałem cały temat playstation +, wiem ze to było wałkowane 1000x ale nadal mam wątpliwości co do kupna usługi P+ na dwie osoby.

Chciałbym zrobić siostrze ktora mieszka na drugim koncu Polski prezent z którego i ja skorzystam:) Planuje wykupić usługę na rok. I teraz mam takie pytania:

1) czy abo na P+ mam wykupić na moje główne konto? Czy może stworzyć całkowicie nowe- jak tutaj niektorzy piszą?

2) Rozumiem- ze jak juz bede miał konto + - wystarczy jej podac moj login i hasło i normalnie bedzie mogla sobie sciagac gierki z nowego konta- czy takze z jej głównego?

pozdrawiam i dzieki za wyrozumiałość

Będzie mogła pobrać tylko z konta, na którym plus został wykupiony,ale grać będzie mogła na swoim(ważne, aby nie usuwała konta z plusem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super- czyli ze + moge "wbić" na swoje główne konto - i nie ma potrzeby tworzenia nowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super- czyli ze + moge "wbić" na swoje główne konto - i nie ma potrzeby tworzenia nowego?

Nie ma potrzeby, tylko musisz ustrzec siostrę aby nie aktualizowała trofeów na Twoim koncie, bo wtedy je stracisz. No i nie będzie mogła korzystać z awatarów plusowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można śledzić twitter Ross-a odpowiedzialnego za PS+ EU ale raczej nigdy nie podaje konkretnych tytułów wcześniej, najwyżej jakieś enigmatyczne wskazówki.

http://twitter.com/#!/drof1337

Kurdę ale przewidziałem. Panie i Panowie mamy zagadkę o następnej grze miesiąca, jak ktoś wie to niech pisze. Bo ja nie mam zielonego pojęcia

http://twitpic.com/a13p6w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdę ale przewidziałem. Panie i Panowie mamy zagadkę o następnej grze miesiąca, jak ktoś wie to niech pisze. Bo ja nie mam zielonego pojęcia

http://twitpic.com/a13p6w

Obawiam się o jedno, Bee Movie: The Game, ale obym(i chyba tak jest) się mylił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie gra z 2007r która nie wyszła na PS3?

Obstawiam Flower

Ta... Możliwe ;)

Jakby dali Flowera, to trochę by się wygłupili na grę miesiąca bo on jest tani, ale może tak być, niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z flowera bym sie malo cieszyl:/ a tak liczylem na kz3 online :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×