Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

singularity sory stary ale strasznie pyerdolisz z tym normalnym... jak no moje musisz byc graczem od niedawna skoro platformery, gry logiczne, bijatyki, strategię i rpgi to gry nienormalne... widzisz dla mnie nienormalny jest ujowy wysyp fpsow na jedno kopyto na ta generację konsol...

a do plusa dodają gry dla mnie w 100% konsolowe oraz z takowych rodowodem...

 

Piwko dla tego Pana  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jestem. Jechalem, w sopocie jestem. Zaraz ruszam na top trendy. Czyli tak jak mowilem nie bylo zadnych gier wrzucanych w ostatniej chwili do store, ani crossbuj. U3 tylko wykastrowane ze wzgledu na nadmierna wage. Z lbp troche oszukali bo pisali ze

nie bedzie ale dawno a oni nie planuja na wiecej niz 2 miesiace

Faktycznie zawsze tak jak mówiłeś, a mówiłeś : nie będzie U3 bo za dużo waży, nie kastrują gier przed wrzuceniem w ps+, nie będzie cartingów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do plusa dodają gry dla mnie w 100% konsolowe oraz z takowych rodowodem..

 

 

Takie jak Xcom? :P

 

Apropo

Xcom

 

 

tumblr_m6jngeqXJK1rr7c36.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dla wszystkich narzekających,że słabe gry dali: Możecie napisać co byście chcieli dostać?

Dla mnie XCom to killer;  U3 super gra; tylko LBP Karting nie ogarniam (tak samo jak nie ogarniam fenomenu LBP :sweat: ), ale są  ludzie których ten tytuł ucieszył.

Tak więc, narzekających proszę o napisanie jaki tytuł by ich zadowolił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że będzie U3, z LBP Karting też trochę, ale XCOM jest dziwne, ale ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HarDy ja np: zamiast Uncharted 3 widziałbym jakąś ścigałkę, np: Burnout Paradise.

 

Mimo wszystko wg. mnie roczniaki są sytym wyborem który skusi wielu nowych graczy do wykupienia Ps+...w końcu to w większości do nich kierowana jest oferta plusika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-->TRaCeGuitar

 

Burnout Paradise już w plusie był :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle narzekacie... Nie chcecie, to już nie kupujcie tego PS+.

 

Uncharted 3 edycja gry roku dla użytkowników PS+ łącznie z dodatkami zajmuje 48.2 GB. :biggrin: To mi się będzie kilka dni pobierało.

 

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/uncharted-3-oszustwo-drake%27a-edycja-gry-roku-z-psn/cid=EP9000-BCES01176_00-UNCHARTED3GOTYDL

 

Link nie działa, a powinien. :/

Edytowane przez Xende

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównując nowy zestaw gier rocznych do starego, uważam że dostaliśmy nieco lepsze gry niż rok temu. Infamous 2 był przyjemnym tytułem ale nie sądzę aby był lepszy od uncharted. LittleBigPlanet 2 i

LittleBigPlanet carting fani serii tak czy siak będą zadowoleni, reszta może tylko się pozytywnie zaskoczyć. Natomiast moim zdaniem xcom jest zdecydowanie lepszym tytułem niż mocno przeciętne MotorStorm: Apocalypse. Xcom to taktyczna turówka, a więc gatunek którego praktycznie nie ma na ps3 i dlatego brawa dla sony za wrzucenie do plusa czegoś innego niż dotychczas.

BTW: strasznie bawią mnie lamenty niektórych w tym temacie dotyczące tej masy rpgów (aż dwa) jakie ostatnio dostaliśmy w psplus:) Ale nie martwcie się, dawno nie było żadnego fpsa od EA, więc niedługo pewnie sie pojawi!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mają naprawdę dać FPS of EA, to stawiam na BF: BC2 albo Crysis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dla wszystkich narzekających,że słabe gry dali: Możecie napisać co byście chcieli dostać?

Dla mnie XCom to killer;  U3 super gra; tylko LBP Karting nie ogarniam (tak samo jak nie ogarniam fenomenu LBP  :sweat: ), ale są  ludzie których ten tytuł ucieszył.

Tak więc, narzekających proszę o napisanie jaki tytuł by ich zadowolił.

 

Zamiast Karting (które obiecali że nie będzie) PS battle royal

Xcom - bardzo spoko, tak naprawde najmniej narzeka na coś co nie jest exem

Zamiast U3 które każdy ma ograne i dochodzi problem z miejscem na dysku - GoW (mimo iż zupełnie nie z mojej bajki i nawet bym nie ściągnął) jeśli nie IV to III

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Dejwd, że te gry są lepsze niż ubiegłoroczne.

Motorstorm włączyłem na chwilę, Infamousa nawet nie ściągnąłem. Co tam jeszcze było? LBP2? Nawet nie kojarzę trzeciej gry.

Teraz U3 jest zawodem dla tych, co ograli. Dla mnie takim było Okami, bo kupiłem miesiąc wcześniej. Nathana ogram, bo nie miałem jeszcze okazji.

XCom jest zajebisty. Mam na Steamie, ale chciałem brać na PS3 i dobrze, że nie kupiłem.

Jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@shuji

 

Ale zawsze jak się przeszło U3, to będzie się miało kilka DLC/pakietów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale hejtu tu się zebrało, w sumie jak co miesiąc. Dla mnie gry dobre, w żadną nie miałem przyjemności pograć, choć oczywiście mogłobyć lepiej ale nie będę się zachowywał jak rozkapryszone dziecko, które dostało nie taką zabawkę jaką chciało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo cieszy XCOM. Miałem zamiar nawet kupić. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej boli to że dają grę (mowa o Uncharted), która waży około 40GB. Do instalacji potrzeba drugie tyle wolnego miejsca na dysku. Nie każdy ma tyle miejsca na swoim PS3. Ja osobiście mam PS3 ze 160GB dyskiem i jakoś za bardzo nie narzekałem na brak miejsca, ale to co zrobiło Sony to porażka. Żeby zainstalować Uncharted musiałbym zrezygnować z co najmniej 7 gier, które mam na dysku. A nie chcę.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami nie trzeba z niczego rezygnować...ja dzisiaj instalowałem DS'a z ps+ i jedyne co zrobiłem to skasowałem jedną grę która zajmowałą 1gb + patche i zainstalowane dane z gier w które nie gram...dzięki temu łatwo można narobić sobie sporo miejsca.

 

Fakt faktem jest że Ci z wersją Ps3 SS albo 40Gb dyskiem nie pograją w Uncharted 3 ani nawet TLoU ponieważ te gry zajmują za dużo miejsca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 3 - nie grałem, chociaż od dawna chciałem

XCOM - miałem kupować na dniach

LBP Karting - oczywista oczywistość, świetne dla młodszych użytkowników konsoli.

 

Sony, i love you.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

singularity sory stary ale strasznie pyerdolisz z tym normalnym... jak no moje musisz byc graczem od niedawna skoro platformery, gry logiczne, bijatyki, strategię i rpgi to gry nienormalne... widzisz dla mnie nienormalny jest ujowy wysyp fpsow na jedno kopyto na ta generację konsol...

a do plusa dodają gry dla mnie w 100% konsolowe oraz z takowych rodowodem...

 

nie każdy musi lubić wszystkie gatunki gier. Mówiąc "normalne" mam namyśli coś w stylu hitmana, Sleeping Dogs. Lubię też "inne" gry- journey, catherine, datura ale po prostu mam nadzieję, że w lipcu wpadnie coś "typowego".

RPG nie lubię i tyle w temacie. 

Wręcz uwielbiam gry pokroju Hitmana, RDR.

 

ta gry konsolowe: szczególnie xcom... multiplatfiorma,..

 

aha, gram już od wielu lat a nie od niedawna. Przez ten czas polubiłem określone gatunki gier bardziej, inne mniej. Lubię też czasem zagrać sobie w coś innego jak podróż czy Catherene...

 

a co do "wysypu fpsów" to już wolę je od RPG... ale to moje zdanie ;)

 

to, że mi się gry nie spodobały to jest moje zdanie, do którego mam prawo. Nie każdy musi wielbić japońskie dziwactwa pokroju catherine czy RPG podobnie jak Ty nie przepadasz za FPSami.

Gdyby nie to, że U3 przeszedłem i sprzedałem by kupić ps+ rok temu to na pewno ten update by mi przypasował- PS+ kupiłem dla Infamousa2 przede wszystkim...

---

 

Mam pytanie dla wszystkich narzekających,że słabe gry dali: Możecie napisać co byście chcieli dostać?

Dla mnie XCom to killer;  U3 super gra; tylko LBP Karting nie ogarniam (tak samo jak nie ogarniam fenomenu LBP :sweat: ), ale są  ludzie których ten tytuł ucieszył.

Tak więc, narzekających proszę o napisanie jaki tytuł by ich zadowolił.

 

zamiast U3 które już przeszedłem GOW3 

zamiast Motorstorma- jakieś lajtowe wyścigi/wrc w normalnej oprawie a nie dla 7 latków. Najlepiej to GT5 ale to tylko marzenie, zresztą mam na płytce. Skoro i tak brali jeden nie ex to mogli wybrać coś bardziej uniwersalnego...

zamiast xCOM choćby resistance3: gra średnia ale przynajmniej wsparcie dla move, ex od Sony, podobny do Killzone mechaniką. Ewentualnie sam tryb multi killzone (jeśli mamy wymienić z tego co jest na pss)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybor w ogole samochodowek do plusa jest smieszny, no ale to taka generacja gdzie nie ma za bardzo co dac.. najpierw f1 kreskowkowe, teraz sackboye.. litosci, za 5 lat w plusie dla ps4 przynajmniej beda mogli dac drive cluba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybor w ogole samochodowek do plusa jest smieszny, no ale to taka generacja gdzie nie ma za bardzo co dac.. najpierw f1 kreskowkowe, teraz sackboye.. litosci, za 5 lat w plusie dla ps4 przynajmniej beda mogli dac drive cluba :biggrin:

Przecież F1 Race Stars było fajne. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej boli to że dają grę (mowa o Uncharted), która waży około 40GB. Do instalacji potrzeba drugie tyle wolnego miejsca na dysku. Nie każdy ma tyle miejsca na swoim PS3. Ja osobiście mam PS3 ze 160GB dyskiem i jakoś za bardzo nie narzekałem na brak miejsca, ale to co zrobiło Sony to porażka. Żeby zainstalować Uncharted musiałbym zrezygnować z co najmniej 7 gier, które mam na dysku. A nie chcę.  

Też mam dysk 160 GB. Przyznaję, muszę kasować gry żeby coś nowego ściągnąć, ale ja zazwyczaj gram w jedną góra dwie gry naraz. Jeśli Sony miałoby teraz robić ankiete kto jaki ma dysk i komu pasuje a komu nie to chyba byśmy dostawiali same minisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×