Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

No w sumie to jakiegoś porządnego multi darmowego nie było no bo niby jaki miałby być? LBP jest przyzwoite, ale to raczej dla kobiet i dzieci, a durnoty w postaci COD czy BF chyba nikt by nie chciał więc lepiej cieszyć się z tego co jest bo gry dodawane w :psnplus: były bardzo dobre.

Ty śmiesz nazywać BF durnotą?

Edytowane przez Xende

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jak co ale BF3 jest po prostu słaby i do takiego Killzone nawet się nie umywa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty śmiesz nazywać BF durnotą?

Ja również nazwę CoD i BF głupotą dla hamburgerów dzięki bogu że tych kretyńskich klepanek nie bedzie w plusie :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam BF3 lubię, kupiłęm jak był w promocji z plusa za 60zł mnie wyszło i nie żałuję, jestem fanem serii i gra z kumplami i zabawa na otwartych mapach, coop w heli itp. to jest to coś, ale jeżeli macie na myśli latanie każdy samemu bez teamu i klepanie się bez pojazdów itp. to fakt, bezmózga sieczka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogliby tym wielkim fanom fpsów dać prawdziwego, zajebistego shootera fps który nie poprowadzi ich za rączkę jak 95% bfów czy innych codów i pokaże co znaczy być perawdziwym mężczyzną - inaczej dawać doom3 BIG FUCKING GUN edition   :biggrin: to jest dopiero dobry shooter który zjada wszystkie inne tej generacji chociaż na karku ma już x lat...

 

I chociaż mam go na półce chciałbym w pluse aby więcej graczy go ograło... 

 

a jak juz każdy uzytkownik tego forum zaspamował co by chciał w plusie to teraz ja :biggrin:

- re revelations

- gow wstapienie

- ssx

 

 

czyli gry które mnie całkiem interesują ale nadal szkoda mi kasy na nie ;)

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey. Zastanawiam się nad kupnem playstation plus, ale zanim to zrobię to chciałbym dowiedzieć sie paru szczegółów od tych którzy już usługę wykupili. Chodzi głównie o gry. Wyczytałem że gry dochodzą stopniowo na ps+ a starsze znikają po jakims czsie. Czy jak gry które ściągne i one znikną z ps+ potem, to czy to sprawi że nie bede mógł juz w nie grać mimo że będę miał opłacony abonament? Jak długo jakąs gra zostaje do ściągnięcia na ps+? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po łapach dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey. Zastanawiam się nad kupnem playstation plus, ale zanim to zrobię to chciałbym dowiedzieć sie paru szczegółów od tych którzy już usługę wykupili. Chodzi głównie o gry. Wyczytałem że gry dochodzą stopniowo na ps+ a starsze znikają po jakims czsie. Czy jak gry które ściągne i one znikną z ps+ potem, to czy to sprawi że nie bede mógł juz w nie grać mimo że będę miał opłacony abonament? Jak długo jakąs gra zostaje do ściągnięcia na ps+? 

 

Ogarnij chopie bo BANA wyłapiesz pewnie... 

 

Moja rada przeczytaj 1 stronę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usługa :psnplus: działa na 2 konsolach stacjonarnych i 2 przenośnych

Jeżeli nie mamy jeszcze swojej VITY można "zaklepać" sobie gry dodając do listy pobierania i pobrać ją po zakupie konsolki

 

Interesuje mnie jedna gierka która zostanie usunięta 12 czerwca.. mogę ją sobie zaklepać na ps3 nie mając ps+??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie jedna gierka która zostanie usunięta 12 czerwca.. mogę ją sobie zaklepać na ps3 nie mając ps+??

 

 

nie.................

Idiotyczne to było -_- sorry ale jakoś tak się zamotałem.. dziewczyna mi brzęczała nad uchem i to pewnie dlatego ;o chodziło mi o to czy można sobie zaklepać grę (mając ten ps+) i ściągnąć ją w jakimś późniejszym gdy już ta gra normalnie nie jest dostępna?? I jeszcze jedno pytanie.. gdy już np dorwę gierkę z ps+, pogram sobie.. już trofea, jakieś zapisy z gry będę miał i postanawiam że nie kupuje abonamentu na ps+, wtedy nie mogę grać w te gry z ps+ co nie..  n oto tak sobie myślę że tą grę którą kupiłem na ps+ kupie w pudełku... odinstaluję tamtą z ps+ (zapisy z gry zostaną), zainstaluję tą wersję pudełkową i normalnie będę miał możliwość korzystania z zapisów z gry z wersji ps+ i grania bez abonamentu?? Pozdro sorry że wcześniej zamotałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idiotyczne to było -_- sorry ale jakoś tak się zamotałem.. dziewczyna mi brzęczała nad uchem i to pewnie dlatego ;o chodziło mi o to czy można sobie zaklepać grę (mając ten ps+) i ściągnąć ją w jakimś późniejszym gdy już ta gra normalnie nie jest dostępna?? I jeszcze jedno pytanie.. gdy już np dorwę gierkę z ps+, pogram sobie.. już trofea, jakieś zapisy z gry będę miał i postanawiam że nie kupuje abonamentu na ps+, wtedy nie mogę grać w te gry z ps+ co nie..  n oto tak sobie myślę że tą grę którą kupiłem na ps+ kupie w pudełku... odinstaluję tamtą z ps+ (zapisy z gry zostaną), zainstaluję tą wersję pudełkową i normalnie będę miał możliwość korzystania z zapisów z gry z wersji ps+ i grania bez abonamentu?? Pozdro sorry że wcześniej zamotałem

 

Przeczytaj pierwszy post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj pierwszy post.

 

 

I jeszcze jedno pytanie.. gdy już np dorwę gierkę z ps+, pogram sobie.. już trofea, jakieś zapisy z gry będę miał i postanawiam że nie kupuje abonamentu na ps+, wtedy nie mogę grać w te gry z ps+ co nie..  n oto tak sobie myślę że tą grę którą kupiłem na ps+ kupie w pudełku... odinstaluję tamtą z ps+ (zapisy z gry zostaną), zainstaluję tą wersję pudełkową i normalnie będę miał możliwość korzystania z zapisów z gry z wersji ps+ i grania bez abonamentu??

Na to nie znalazłem odpowiedzi...;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idiotyczne to było -_- sorry ale jakoś tak się zamotałem.. dziewczyna mi brzęczała nad uchem i to pewnie dlatego ;o chodziło mi o to czy można sobie zaklepać grę (mając ten ps+) i ściągnąć ją w jakimś późniejszym gdy już ta gra normalnie nie jest dostępna?? I jeszcze jedno pytanie.. gdy już np dorwę gierkę z ps+, pogram sobie.. już trofea, jakieś zapisy z gry będę miał i postanawiam że nie kupuje abonamentu na ps+, wtedy nie mogę grać w te gry z ps+ co nie..  n oto tak sobie myślę że tą grę którą kupiłem na ps+ kupie w pudełku... odinstaluję tamtą z ps+ (zapisy z gry zostaną), zainstaluję tą wersję pudełkową i normalnie będę miał możliwość korzystania z zapisów z gry z wersji ps+ i grania bez abonamentu?? Pozdro sorry że wcześniej zamotałem

 

no było głupie pytanie :D

mając ps+ rozpoczynasz jej pobieranie i możesz je anulować - gra zostaje na download list w psstore - możesz ją potem pobrać już kiedy będziesz chciał ale musisz mieć + aktywny. gry może już dawno nie być dostępnej dla "nowych".

 

co do drugiej części: to jeśli wersja z pss ma zgodny save z tą pudełkową to możesz ale... nie każda ma zgodny save- trzeba się upewniać przy każdym tytule.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

XCOM w wersji z PSS ma język PL lub zasysa Polski pakiet językowy przy np. aktualizacji??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzadzą gry na lipiec na E3?

Jest tu jakiś wróżbita?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

XCOM w wersji z PSS ma język PL lub zasysa Polski pakiet językowy przy np. aktualizacji??

Wystarczy wejść na store i zobaczyć...

 

Ten produkt działa w następujących językach: Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Sony podało jaki będzie rozmiar Uncharted 3 wersji wykastrowanej z multi i innych popierdółek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm MGRa za 90 zł mają w promocji jak u nas wejdzie to powinni powiedzieć czy można bezpiecznie kupić. jeśli potwerdzą, że go nie będzie to chyba się bym skusił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×