Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

48,2gb ?
Chyba za pobranie tego będzie jakieś trofeum w PSN. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja 12 czerwca, czyli już w środę.

 

"Uncharted 3 Drake’s Deception (Single Player)" oczywiście, bo multi można niby ściągać cały czas. Ale 48 GB, to jest jakieś nieporozumienie ;) 

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

48,2gb ?

Chyba za pobranie tego będzie jakieś trofeum w PSN. ;]

Tylko to chyba waga całej gry, a tu będziemy mieli tylko singiel, więc powinno być mniej

 

edit: ogólnie jestem trochę zawiedziny,U3 mam ograne, Karting grałem w demo i nie przemówiło do mnie co do XCOM nie wyrażę opini, bo nie grałem i nie mam pojęcia co to za gra

Edytowane przez spajrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsze już LBP karting niż ALBR, chociaż z tego co pamiętam to oni chyba pisali że nie dadzą LBP Karting hmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, a ile multi zajmuje? Tekstury, obiekty i wszystkie srutki tutki są też w singlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to chyba waga całej gry, a tu będziemy mieli tylko singiel, więc powinno być mniej

Multi z patchem waży jakieś 6GB-10GB w zależności czy będzie każdy język do wyboru.

Czyli 38GB do pobrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie powiedziałem złego słowa na PS+ ale jednak teraz trochę się rozczarowałem... 

 

1. Wydaje mi się, że nie ma tutaj wśród nas nawet jednej osoby która by u3 nie przeszła, a wsród wszystkich abonentów ps+ ten odsetek jest na pewno baaardzo mały

2. jestem w 100% pewien, że ktoś tutaj na forum jakiś tydzień może dwa temu wklejał oficjalną odpowiedź na twitterze czy blogu, że Kartingu nie będze w grach rocznych - tym najbardziej się zawiodłem dlatego że ucieszyłem się tą informacją, jako że kupiłem tą grę na wyprzedaży w grudniu...

3. Jedyna gra z której jestem zadowolony to XCOM - za to plus,a reszta... czekam na gry lipca (nadal wielka nadzieja na MGR) i biore sie za hitmana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym momencie pomyślałem sobie że skoro U3 dołączyło do rocznych gier na PS+ to powbijam sobie brakujące trofiki do platyny. Teraz widzę że to tylko Single player a gra ma chyba dwa trofea z multi więc du..a zbita.  :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie powiedziałem złego słowa na PS+ ale jednak teraz trochę się rozczarowałem... 

 

1. Wydaje mi się, że nie ma tutaj wśród nas nawet jednej osoby która by u3 nie przeszła, a wsród wszystkich abonentów ps+ ten odsetek jest na pewno baaardzo mały

Jest jedna - ja :biggrin: Tak podejrzewałem, że dadzą U3 w plusie i nie kupowałem. Tak samo z Kartingiem. Po ogłoszeniu gier wszedłem na gametrade i usunąłem te dwie gry z poszukiwanych :) XCom generalnie nie moja bajka, ale sprawdzę.

38gb pewnie trochę będzie się ściągać na łączu 10mb. Trzeba będzie ciągnąć po nocach bo w taki upał to szkoda męczyć konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja juz bardziej niz na u3 liczylem na ac3, gre mam ale myslalem ze wtedy bedzie promocja na dlc a tu widze dupa... Zbita dupa :/ a z. Tym lbp karting ciekawa sprawa, ciekawe czy ktos na blogu poruszy ta sprawe ze mialo nie byc niby

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywać: ktoś chciał to już dawno Uncharted 3 ograł (większość). Tylko świeży posiadacze PS3 mogą z tego korzystać (no tak, PS+ to usługa właśnie dla nich... :P ). Całe szczęście jest w co grać jeszcze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabe te gry roczne. Uncharted 3 chyba każdy z nas ograł, LBP Karting i XCOM mnie nie interesują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna - ja :biggrin: Tak podejrzewałem, że dadzą U3 w plusie i nie kupowałem. Tak samo z Kartingiem. Po ogłoszeniu gier wszedłem na gametrade i usunąłem te dwie gry z poszukiwanych :) XCom generalnie nie moja bajka, ale sprawdzę.

No to jest nas dwóch, bo zrobiłem tak samo :) Nie kupowałem U3, bo prawdopodobieństwo pojawienia się w plusie wzrastało z każdym tygodniem. Najpierw wrzucenie multi do PSS, potem singla, a potem wypowiedź w komentarzach, że na pewno będzie U3 albo AC3 ;) W LBP Karting i w X-Coma też nie grałem, więc dla mnie 10/10 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XCOM kapitalna gierka, ale już pół roku temu przeszedłem, U3 też już zaliczone, a LBP Karting mnie nie interesuje. Pierwszy raz pomarudzę na plusa, jak do tej pory nie zawodził, ale apetyt na gry roczne rósł z każdym dniem a tutaj lekki zawód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli już mogę kupować Uncharted 3 bo nie mam zamiaru z moim internetem i dyskiem go ściągać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten Uncharted 3 ma DLC do multi?

Ja chciałem nowego NFS :( ale klapa. Dali LBP K :( Ale... w sumie jest split-screen, czyli to co ja bardzo lubię :D

a XCOM może nawet będzie spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz wbić trofki za multi to musisz kupić tryb splitscreen za 23zł.

Ten w plusie to tylko tryb dla pojedynczego gracza nic więcej. 

Edytowane przez Substraty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten Uncharted 3 ma DLC do multi?

Ja chciałem nowego NFS :sad: ale klapa. Dali LBP K :sad: Ale... w sumie jest split-screen, czyli to co ja bardzo lubię :biggrin:

a XCOM może nawet będzie spoko.

 

To SAM SINGLE PLAYER. Nie ma nic z multi - żadnych DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry roczne nie trafiły, ale tak naprawdę potakuję to jako nieudany bonus. Same gry miesięczne mi wystarczają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak sciagne U3 skoro mam FAT 40gb z czego 3 giga zajal system :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ni będę ukrywał, że zawiedli tym razem. O ile rok temu było wow- świeże, fajne tytuły, dla każdego coś miłego tak tym razem słabo.

U3,, które większość dawno przeszła, xvom, który do mnie nie trafia i dziecinny karting. Słabo.

Nie liczyłem na TLOU ale GOW3 czy choćby GOWIV bez multi mogli już dać.

Tak samo wyścigi- fajne dla 7 latków...

 

cóż, widać już na czym się Sony skupia- PS4. 

 

edit: i to jeszcze xcom jest multiplatformą- wstyd Sony....

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwi mnie fakt, że nie chcą się tym bardzo popisywać na E3. Żałosne te gry. U3 chyba każdy ograł i można Goty kupić w bardzo niskiej cenie i nie ściągać tyle gb bez sensu zajmując dysk. Dwie pozostałe bez komentarza... Niech jeszcze na e3 tak zawiodą to będzie zabawnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×