Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

zmień w ustawieniach konta język PS Store na angielski, wtedy zadziała na 100 %

Ty serio mówisz? Co ma język PS Store do synchronizacji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać coś ma skoro im pomógł, a szczerze, ten język cuda czyni, nie tylko z synchronizacją ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać coś ma skoro im pomógł, a szczerze, ten język cuda czyni, nie tylko z synchronizacją ;)

A z czym jeszcze :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o wywalaniu z psn,ogólnymi problemami z internetem w konsoli;)

Także ma to znaczenie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

język w grach z psn też ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z autopsji wiem, że na pewno pomaga na nie działające automatyczne aktualizacje oraz na test sieci (wywalanie z psn w jego trakcie). Dziwi jedynie fakt, że nikt z sony nie potrafi tego naprawić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na niedawnych targach zapowiedziano, że na PS Vita również dostępna będzie usługa PS+ czy wtedy PS+ będzie działać na PS Vita jeśli mam wykupioną subskrypcję na PS3? Skoro obie konsole mają ze sobą współpracować to logicznie rzecz biorąc powinno działać, ale czy tak będzie? Coraz bardziej zastanawiam się nad zaopatrzeniem w tą przenośną konsolkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na niedawnych targach zapowiedziano, że na PS Vita również dostępna będzie usługa PS+ czy wtedy PS+ będzie działać na PS Vita jeśli mam wykupioną subskrypcję na PS3? Skoro obie konsole mają ze sobą współpracować to logicznie rzecz biorąc powinno działać, ale czy tak będzie? Coraz bardziej zastanawiam się nad zaopatrzeniem w tą przenośną konsolkę.

Tak też jest już teraz. Mam Vitę i dostępne są już rabaty dla Plusowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty serio mówisz? Co ma język PS Store do synchronizacji :biggrin:

Potwierdzam, też jakoś dziwnie działała mi synchronizacja o zaplanowanej godzinie (miałem ustawiony język psn na polski). Po zmianie na angielski problem zniknął i wszystko co chce zgrywa się do chmury, aktualizacje itd. Z tego co się orientuje to, że gdy wszystko jest oki to po włączeniu konsoli pokazuje się raport co się zrobiło w czasie ustalonej synchronizacji konta plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się może ktoś gdzie są dostępne w atrakcyjnej cenie karty PSN? Chcę sobie odnowić Plusa, ale wszędzie albo chwilowy brak albo cena 99zł;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najtaniej na ten moment mają tutaj. Sam również poluję od kilku dni na tańsze karty, ale jak widać promocja na ps+ zrobiła swoje i magazyny opustoszały.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio się rozglądałem za kartami. Niestety kupiłem normalnie za 100zł w media expert. Wkurzyłem się bo w carrefour była promocja -25%, więc za 75zł były. Jednak jak szybko się pojawiły, to tak szybko zniknęły.. ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o wywalaniu z psn,ogólnymi problemami z internetem w konsoli;)

Także ma to znaczenie....

Ja mam ustawiony polski i jeszcze żadnych problemów z tego powodu nie miałem. Synchronizacja działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przy ustawionym języku polskim synchronizacja nie działała, zaskoczyła dopiero po zmianie na angielski. Dziwne to jest.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiadomo do kiedy będzie ta zniżka dla plusa na Maxa 3 + Rockstar Pass?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnia ta promocja, na Allegro można nówki wyrwać za ok 130 zeta. Nawet w składce cena nie wyrywa z butów.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcę zakupić konto na ps+ ,jednak mam neta w neostradzie (6 mb/s) .Pytanie brzmi czy pobieranie z ps+ będę ściągał najwyższą możliwą prędkościa jaką posiadam(600 kb/s)?

Mam też jescze jedno pytanie związane z płatnością za abonament w ps+ mam karte visa w Pekao SA ,czy bez problemu zapłacę nią za konto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcę zakupić konto na ps+ ,jednak mam neta w neostradzie (6 mb/s) .Pytanie brzmi czy pobieranie z ps+ będę ściągał najwyższą możliwą prędkościa jaką posiadam(600 kb/s)?

Mam też jescze jedno pytanie związane z płatnością za abonament w ps+ mam karte visa w Pekao SA ,czy bez problemu zapłacę nią za konto?

Jadę na identycznej neo i wszystko ciągnie na maksa, tak więc nie masz się czego obawiać.

Visa to visa, nie będzie problemu z płatnością - pytanie czy warto? Można kupić (nawet w tym wątku były linki) doładowanie 100 zł za 90 zł (niby dyszka, ale przy częstych doładowaniach trochę się z tego uzbiera)

Jeśli zdecydujesz się na dodanie karty płatniczej pamiętaj o wyłączeniu automatycznego przedłużenia subskrybcji (przy końcu abonamentu Twoja karta zostanie automatycznie obciążona kosztem kolejnej subskrybcji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcę zakupić konto na ps+ ,jednak mam neta w neostradzie (6 mb/s) .Pytanie brzmi czy pobieranie z ps+ będę ściągał najwyższą możliwą prędkościa jaką posiadam(600 kb/s)?

Mam też jescze jedno pytanie związane z płatnością za abonament w ps+ mam karte visa w Pekao SA ,czy bez problemu zapłacę nią za konto?

Możesz też założyć sobie kartę prepaid. Ja zamówiłem o 23 a o 8 rano już miałem wszystko zrobione, doładowałem (bluecash koszt 1pln, ale natychmiastowo) i PS+ zakupione. Nie masz karty plastikowej tylko dokument w PDFie. Kupiłem na allegro w BZWBK, szukaj ich karty za 1pln. Szybko łatwo i przyjemnie, no i nie martwisz się, że dane karty gdzieś wyciekną bo bez doładowania i tak jest dla złodzieja bezużyteczna.

Edytowane przez murlander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy jak pobiorę wersje testową jakiejś gry, to godzinne i nie zakupie później gry to czy pojawią się na moim koncie trofea z niej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy jak pobiorę wersje testową jakiejś gry, to godzinne i nie zakupie później gry to czy pojawią się na moim koncie trofea z niej?

Jak tylko zaczniesz grać w "fula" trofea zdobyte w wersji trial zsynchronizują się z serwerem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiadomo do kiedy będzie ta zniżka dla plusa na Maxa 3 + Rockstar Pass?

Przez dwa tygodnie od ukazania się!!
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×