Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Beta jest :P Ja już mam :biggrin: Ale MUSISZ BYĆ ZAPISANY aby dostać klucz do realizacji w PSS.

gdzie trzeba się zapisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem przed chwilą.

Chyba zapisy już zakończone. Teraz rozsyłają betę tym co zgłosili się wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS+ na VITE od listopada.

Będzie za darmo dla obecnych i przyszłych członków!

(z tego wynika że nie będzie osobnego PS+)

Ciekawi mnie czy będzie można dodać do listy pobierania "na zapas" tzn jak jeszcze nie mamy VITY a planujemy kupić za rok lub pół

Dziś będzie Double Dragon Neon

http://blog.eu.plays...es-in-november/

pewnie tak, pytanie tylko czy kosztem wliczonego w cene ps+ dla vity, nie zubożeje oferta dla ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po momencie euforii jednak przyszło otrzeźwienie... czy ta darmowość nie odbije się czkawką

Nie ma razie co prorokować

Na blogu zasypano Freda podobnymi wątpliwościami na razie odpowiedzi brak. Wypadałoby gdyby to wyjaśnili.

Czy ta liczba 45 gier rocznie zostanie utrzymana i podzielona na 2 platformy. np 30 do 15

Najlepszym rozwiązaniem byłyby gry cross-play, jest ich już dość sporo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po momencie euforii jednak przyszło otrzeźwienie... czy ta darmowość nie odbije się czkawką

Nie ma razie co prorokować

Na blogu zasypano Freda podobnymi wątpliwościami na razie odpowiedzi brak. Wypadałoby gdyby to wyjaśnili.

Czy ta liczba 45 gier rocznie zostanie utrzymana i podzielona na 2 platformy. np 30 do 15

Najlepszym rozwiązaniem byłyby gry cross-play, jest ich już dość sporo

Oj słabiutko będzie jak podzielą gry na vite i na playa3. Wiadomo, że wszyscy z zapartym tchem oczekują gry miesiąca - a tu się okaże, że to będzie gra na Vite. bleee....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem byłyby gry cross-play, jest ich już dość sporo

No nie wiem czy sporo... Sound Shapes... Hustle Kings... Foosball 2012 (chyba)... chyba tez ktorys WipEout... nadchodza PlayStation All-Stars Battle Royale i Sly Cooper ...zatem sporo to pojecie wzgledne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ekspertem od Vity więc wymieniam z głowy ale jeszcze jest MotorStorm RC, Pure Chess, Zen Pinball 2 jeszcze coś by się znalazło, kilka jest zapowiedzianych. Na kilka miesięcy w PS+ by starczyło. Dodatkowo jest kilka gier wydanych i tu i tu choć bez cross-play. Zawszte to lepszy pomysł niż dawać gry na Vite kosztem PS3

Masz rację że sporo to pojęcie względne bo na sztuki dużo tego nie ma ale jakby dokładnie zliczyć jest to 1/5, 1/6 wszystkich gier na Vitę.

Edit:

http://www.ps3trophi...ross-games.html

Tu jest lista z opisem zależności pomiędzy platformami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj słabiutko będzie jak podzielą gry na vite i na playa3. Wiadomo, że wszyscy z zapartym tchem oczekują gry miesiąca - a tu się okaże, że to będzie gra na Vite. bleee....

ostatnie trzy gry (łącznie z nadchodzącą) wystarczająco mocno mnie rozczarowały :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że nie mają zamiaru zrobić PS+ dla Vity naszym kosztem...

raczej wątpię, be=y się na to odważyli- w końcu reklamowali, że 45 gier na ps3 (przynajmniej tak mi się zdaje) a nie gier w ogóle więc raczej mogliby się obawiać procesów w krajach zachodnich no i antyreklamy w necie przez tych co vity nie chcą /nie mają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nabyłem przed chwilą PS+ w promocyjnej cenie :P Bo niby do dziś było... Dostałem potwierdzenie zakupu na maila i niby wszystko ok :)

Miałem plus jeszcze przez 13 dni i teraz zakupiłem na rok. I mam problem a mianowicie, gdy wchodzę w ściągniętą grę z plusa np. Just Cause 2 w informację to mam info że gra traci ważność za 13 dni bodajże 2.10.2012 (a w mailu potwierdzającym jest zaznaczone że 1-year subscripction traci ważnośc 2.10.2013) więc o co chodzi??

Czy "konsola potrzebuję chwilę aby odświeżyć dane" czy jak...

Dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crix15 - Jakie przedłużenie ? Mam pobrany trial i unlock do wersji pełnej, żadnego przedłużenia nie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nabyłem przed chwilą PS+ w promocyjnej cenie :P Bo niby do dziś było... Dostałem potwierdzenie zakupu na maila i niby wszystko ok :)

Miałem plus jeszcze przez 13 dni i teraz zakupiłem na rok. I mam problem a mianowicie, gdy wchodzę w ściągniętą grę z plusa np. Just Cause 2 w informację to mam info że gra traci ważność za 13 dni bodajże 2.10.2012 (a w mailu potwierdzającym jest zaznaczone że 1-year subscripction traci ważnośc 2.10.2013) więc o co chodzi??

Czy "konsola potrzebuję chwilę aby odświeżyć dane" czy jak...

Dzięki za pomoc :)

Nic się nie martw, u mnie jest dokładnie to samo. U mnie też każda gra pobrana przed wykupieniem rocznej subskrypcji pokazuje datę poprzednią, w moim przypadku do 18.X.2012, ale wystarczy wejść do Store i do zakładki View Downloads i kliknąć jeszcze raz na daną grę (download). Nie trzeba ściągać całości! Wystarczy zaraz anulować ściąganie! Po tej 'operacji' każda gra będzie poprawnie wyświetlać datę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crix15 - Jakie przedłużenie ? Mam pobrany trial i unlock do wersji pełnej, żadnego przedłużenia nie widziałem

No właśnie o tego unlocka mi chodziło. A jak unlocka pobrałeś to nie powinieneś mieć opcji kupienia gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS+ na VITE od listopada.

Będzie za darmo dla obecnych i przyszłych członków!

(z tego wynika że nie będzie osobnego PS+)

Ciekawi mnie czy będzie można dodać do listy pobierania "na zapas" tzn jak jeszcze nie mamy VITY a planujemy kupić za rok lub pół

Dziś będzie Double Dragon Neon

http://blog.eu.plays...es-in-november/

No jak na razie nie ma Double Dragon na ps+, miało się dzisiaj pojawić, dziwne...

Sprostowanie....po prostu nie wrzucili jeszcze tego do zakładki plusowiczów, trzeba poszukać gry poprzez wyszukiwarke.

Edytowane przez skaldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok w wyszukiwarce jest waży niecałe 2gb ale to demo i brak jakiegokolwiek unlocka. Wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest trzeba wyszukac ale cos nie tak bo nie ma trofeow

Dziwne, pisze że full game dla plusowiczów za darmo, ściąga się i wychodzi, że jest to demo. Jak się daje unlock full game spod menu gry nie potrafi wyszukać klucza do odblokowania pełnej wersji. Chyba jednak trzeba poczekać, aż wrzucą to na zakładke plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek i brak aktualizacji. Aż w kalendarzu sprawdziłem czy dni tygodnie mi się nie pomyliły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko u nas. SCEE daje ciała na całej linii.

Brak widocznej aktualizacji, trial DD Neon zamiast pełnej wersji, problemy z LBP Vita z PS store...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×