Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

wiecie, że dzisiejszy update PSS po 19 dopiero? (tak podali na FB PSPOLSKA)....

Tak jest zawsze, update PSS zawsze jest w środę wieczorem. Przynajmniej tak było, gdy do oferty dołączali nowe gry do PS+, czyli Crysisa itd. Można jednak wcześniej w wyszukiwarce odnajdywać sobie Arkham City i sprawdzać, czy jest już za free dla plusowiczów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman wraz z dodatkiem Catwoman bundle pack są już dostępne. Wie ktoś w jakiej cenie był Tokio jungle przed obniżką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest zawsze, update PSS zawsze jest w środę wieczorem. Przynajmniej tak było, gdy do oferty dołączali nowe gry do PS+, czyli Crysisa itd. Można jednak wcześniej w wyszukiwarce odnajdywać sobie Arkham City i sprawdzać, czy jest już za free dla plusowiczów ;)

nie no, update zawsze był o 16-17 najpóźniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman wraz z dodatkiem Catwoman bundle pack są już dostępne. Wie ktoś w jakiej cenie był Tokio jungle przed obniżką?

Thx za info! Sprawdzałem jeszcze chwilę temu i nie było. A Crysis serio był wieczorem... No dobra, to było miesiąc temu. Nie wprowadzam Was już w bład!

EDIT - w zakładce PS+ nie ma, ale jak się wyszuka Batmana w wyszukiwarce to się pojawia. No i momencie jak "zakupicie" Arkham City, to automatycznie do zawartości do pobrania wskoczy Wam też za free dodatek z Catwoman ( :banana: )

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nice...jak tylko wrócę do domu to zabieram sie za ściąganie...dobrze że jednak dali nam dlc z catwoman za darmo też :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było ale promocja na zniżkę na 90dni PS+ przedłużona do 9 grudnia do godziny 8:00 info z FB Playstation Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy bedzie znzika na dlc do Batmana. To z Harley. Bo to chyba jedyne co jest wartego uwagi jezeli mamy story mode z Catwoman ?

Edytowane przez tyciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx za info! Sprawdzałem jeszcze chwilę temu i nie było. A Crysis serio był wieczorem... No dobra, to było miesiąc temu. Nie wprowadzam Was już w bład!

EDIT - w zakładce PS+ nie ma, ale jak się wyszuka Batmana w wyszukiwarce to się pojawia. No i momencie jak "zakupicie" Arkham City, to automatycznie do zawartości do pobrania wskoczy Wam też za free dodatek z Catwoman ( :banana: )

Dziwne, tak jak kolega wyżej pisze w zakładce PS+ nie ma Batmana. Natomiast jak wyszukam w wyszukiwarce to widzę cenę 99zł, po dodaniu gry do koszyka nie dodaje mi z automatu jak koledze dodatku kobiety kota, gdy próbuję ręcznie dodać to dostaje komunikat że chwilowo ten plik jest nie dostępny. Wchodząc w koszyk znajduje się tam tylko wybrany batman skreślona kwoata to 119zł i poniżej znaczek plusa i napis "bezpłatne", natomiast jak daje aby przejść do kasy to chce pobrać mi z konta te 119zł. Ma ktoś podobnie ? :P

ps

"nie wiem czy nie za bardzo zakręciłem, podaje link do filmiku na którym pokazuje o co mi chodzi"

http://youtu.be/n8qhdVSX6xM

pozdrawiam ;)

Edytowane przez mickub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że lbp karting może być w obniżce któregoś dnia bo w tych promocjach widać zarysy sackboya jak na czymś jedzie, tak mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wiadomo już dawno , dlatego pytam się ile kosztuje w tej chwili na PSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś podobnie ? :P

Wygląda na to, że nie masz wykupionego PS+ albo po prostu PSS nie widzi na Twoim koncie PS+. Bo przecież pisze Ci, że dla plusowiczów jest bezpłatne, a mimo to musisz płacić. A próbowałeś z zakładki z PS+? Bo koledzy wyżej piszą, że już tam jest dostępna.

Mi się Batman pobiera, dam znać jaka wersja językowa, jak tylko zassam (a idzie jak krew z nosa...). Ale myślę, że polskie napisy powinny być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mickub jak dodałem do listy pobierania to wskoczyl Catwoman DLC, samo trzymanie w koszyku nie wystarczy :)

Po prostu nie chciałbym aby mi pobrało z konta :biggrin: i troche sie cykam z potwierdzeniem zakupu a tym bardziej ze pokazuje ze chce pobrać 119 ;)

Wygląda na to, że nie masz wykupionego PS+ albo po prostu PSS nie widzi na Twoim koncie PS+. Bo przecież pisze Ci, że dla plusowiczów jest bezpłatne, a mimo to musisz płacić. A próbowałeś z zakładki z PS+? Bo koledzy wyżej piszą, że już tam jest dostępna.

Mi się Batman pobiera, dam znać jaka wersja językowa, jak tylko zassam (a idzie jak krew z nosa...). Ale myślę, że polskie napisy powinny być.

Co do mojego konta, na filmiku widać przy moim loginie znaczek Ps Plus

btw. może inaczej to załatwie usunę karte i spróbuje tak jakby "zakupić" ;)

ps

" usunąłem gre z koszyka, faktycznie doszła gra już do zakładki PS+, dodałem ją zatem z zakładki, naliczyło mi tym razem poprawnie: 0zł i wraz z grą wskoczył dodatek Kota "

Edytowane przez mickub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mickub ja mam cene 0.00 PLN i zdecydowanie nie dodawaj jesli masz cene bo ci sciagnie kase

poczekaj az uaktualni ci sie cena, ja wchodzilem w pobieranie Batmana w zakladce PS+ bo tam mam widoczne wszystkie 3 nowe gry, jak u ciebie nie widac to musisz poczekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demko Ni No Kuni juz tez jest. Limbo podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mickub jak dodałem do listy pobierania to wskoczyl Catwoman DLC, samo trzymanie w koszyku nie wystarczy :)

Potwierdzam, przed chwilą dodałem do pobierania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi na razie Vanquish nie wchodzi. Wciąż z ceną jest. Dziś to norma widzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×