Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Ale fajnie macie mi ps plus nie działa koleś niby dezaktywował konto ale nadal nie działa. Szkoda czasu jutro nowe konto zrobi i znowu kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde no i mam dylemat czy czekac do 23 grudnia na przecene Far Cry 3 czy kupic w wersji pudełkowej :biggrin:

Bierz pudełko. Przecena pewnie będzie do 199 zł, a za tyle kupisz nawet teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha ja zamiar mam kupić pudełkową wersje,wersja ps store nie ma polskich napisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam poczekam na ten 23 na Far Cry 3 zobaczy się po ile dadzą... Stawiam na mega przecenę na 199 ;)

A mój kod na grę z muve -50% dalej nie wykorzystany :D Jak mnie pociśnie to Far Cry 3 za 130 będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ze odbiegam od tematu ale te kody -50% na muve to nie sa do konca roku co nie?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sorry za offtopic

A skad macie te kody??

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaz gier, wymiana, itd.

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój kod na grę z muve -50% dalej nie wykorzystany :biggrin: Jak mnie pociśnie to Far Cry 3 za 130 będzie :biggrin:

Gdzie można znaleźć taki kod rabatowy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj mój cały post - chodziło mi o kod muve.

300px-Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg

a tak poza tym...

Sam nie wiem czy mam czekać na zniżke na FC3 na PSS czy kupować normalnie, z jednej strony obniżka na BF3 była smieszna, a z drugiej pamiętam grubą obniżke na Future Soldiera w okolicach premiery tejże gry (na pss byla bodaj za 100 zl gdzie w sklepach chodziła po 180-200)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na pewnym serwisie wymiany gier dorwałem Future Soldier za 100 zł na PS3...

A w PSS był po 80 zł ale wolałem jakoś wersję PL, sam nie wiem czemu, sentyment ;)

No myślę że do 23 przeżyję będzie Far Cry 3 w dobrej cenie to kupię na PSS, a kodzik na GTA V pójdzie :)

O ile będzie jak z Future Soldier tzn. tak samo grubo z ceną pojadą... Się okaże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na pewnym serwisie wymiany gier dorwałem Future Soldier za 100 zł na PS3...

A w PSS był po 80 zł ale wolałem jakoś wersję PL, sam nie wiem czemu, sentyment ;)

No myślę że do 23 przeżyję będzie Far Cry 3 w dobrej cenie to kupię na PSS, a kodzik na GTA V pójdzie :)

O ile będzie jak z Future Soldier tzn. tak samo grubo z ceną pojadą... Się okaże...

kodu i tak nie można wykorzystać na gry Ubisoftu ;)

A po ile teraz jest na PSS FC3 ?

279 zł

Edytowane przez alfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że dadzą obniżkę 50% + 10% dla :psnplus: . Chociaż oczywiście mogę się mylić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że dadzą obniżkę 50% + 10% dla :psnplus: . Chociaż oczywiście mogę się mylić...

pewnie że się mylisz, bo przy BFie aż tyle nie dali, a BF to już ponad roczna gra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy klepią że na gry UBI kodu nie ma a ja przed chwilką dodałem do koszyka Far Cry 3 wklepałem kod i zrabatowało grę :P

Jeszcze tylko pytanie o potwierdzenie wykorzystania kodu padło więc czy jakoś tak, więc nie zdecydowałem się ostatecznie ale RABAT DZIAŁA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tokyo jungle 21,60 cena dla PS+. Nic tylko brać

Jak zwykle coś musi się spie_dolić. chce ode mnie 24 jakbym nie miał plusa

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lambert PL,

Ja wrzuciłem teraz Far Cry 3 wpisałem kod kliknąłem wykorzystaj kod i pisze że podany kod nie wpływa na cenę zamówienia,jakim sposobem u ciebie to działa?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×