Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

ja pytałem ale skasowali z tablicy :)

stary sposób na niewygodne pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa wszysykie te dodatki w polskim Pss , sa dolaczone do Hitman Rozgrzeszenie za dwieście coś złotych , w plusie za frytki dostaliśmy gołe Absolution . Rozmawialismy juz o tym pare stron temu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bo nie rozumiem czyli jeśli kupie plusa na innym koncie niż wcześniej miałem to stare gry z poprzedniego plusa które mam na dysku nie będą chodzić?? Muszę kupić na tym samym?? Bo mam już zdrapkę i nie wiem co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podawali może datę, kiedy podadzą listę zmienionych trzech gier rocznych? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony powiedziało ze roczne gry wymienia w okolicach E3 ;)

Wysłane z mojego GT-I9305 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia. Ale nie wróżę sukcesu ;-) graj w co innego :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówili coś jakie gry będą lub których na pewno nie będzie?? Bo to mają być tylko exy chyba tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nc jeszcze nie wspominali. Jak bedzie to bedzie. Na razie najlepiej sie wstrzymac z kupnem jakichs bardzo znanych gier Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak...ale zauważyłem jedną tendencję a mianowicie w każdej z trzech gier (Motorstorm, Infamous 2, LBP2) była dostępna obsługa movem. Podejrzewam, że z tymi kolejnymi grami może być tak samo a więc; które z nowszych exsów mają obsługę move ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak...ale zauważyłem jedną tendencję a mianowicie w każdej z trzech gier (Motorstorm, Infamous 2, LBP2) była dostępna obsługa movem. Podejrzewam, że z tymi kolejnymi grami może być tak samo a więc; które z nowszych exsów mają obsługę move ?

Ja cały czas typuje Resistance 3 i God Of War 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy to ma coś wspólnego z movem ale dobrze że zauważyłeś. Ja wiem tylko tyle że każda gra w plusie musi mieć minimum 70 pkt metacritic. A z Resistance bardzo bym się ucieszył. A jeśli chodzi o GOW'a to patrząc po ostatnich grach w plusie to bym się prędzej spodziewał Wstąpienia ;). Ja bym jeszcze typował: Uncharted'a 3, Gran Turismo 5 i Heavy Rain'a z podkreśleniem na Heavy Rain'a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

pomyłka... post do usunięcia ;)

Edytowane przez matit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy to ma coś wspólnego z movem ale dobrze że zauważyłeś. Ja wiem tylko tyle że każda gra w plusie musi mieć minimum 70 pkt metacritic. A z Resistance bardzo bym się ucieszył. A jeśli chodzi o GOW'a to patrząc po ostatnich grach w plusie to bym się prędzej spodziewał Wstąpienia ;). Ja bym jeszcze typował: Uncharted'a 3, Gran Turismo 5 i Heavy Rain'a z podkreśleniem na Heavy Rain'a :D

oby nie, wszystkie zakupiłem ostatnio ;D

nie ma co szaleć i strzelać bo to bez sensu, typować można każdą grę w PSN i każdą inną, poczekamy, zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to masz racje. Można typować wszystko ale ten heavy rain wydaje mi się nad wyraz prawdopodobny ;) . Nie dość że wwymienią te 3 gry roczne to jeszcze dojdą te czerwcowe miesięczne. Ale będzie grania. Tylko jeszcze czas znaleźć na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też zauważyć, że każda gra wydawana była w częściach xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się nie zgodzę z heavyrain zobaczycie ze te co byly to albo nastawione na multiplayera albo sandbox do ktorego mozna wracać - gra którą rzeczywiście można grać cały rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to np. Okami, God of War, Limbo, Infamous wyłamuja się z tego schematu ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się nie zgodzę z heavyrain zobaczycie ze te co byly to albo nastawione na multiplayera albo sandbox do ktorego mozna wracać - gra którą rzeczywiście można grać cały rok

Do każdej gry można wracać ;) Akurat inFamous to nie jest sandbox w stylu GTA czy RDR że już sama jazda daje sporo frajdy a do tego można siać rozpierduchę. Mini gierek tutaj też nie ma. Ja akurat cieszę się z każdej gry nawet jeśli mi się powtarza :) Niech sobie inni pograją. Cieszy mnie zwyczajnie taka usługa i nawet jeśli powtórzył mi się RDR, Mass Effect a MK dostałem 2 dni po kupnie pudełkowej to i tak byłem zadowolony. I tak co miesiąc znajduję coś dla siebie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry, w która gra się cały rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×