Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym U3 !

Chyba jednak zbyt świeża produkcja moim zdaniem. Na Resistance 3 są na prawdę duże szanse moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wcześniej wspominał, że są bardzo małe szanse na FPSy, bo Sony nie chce byćwyłącznie z nimi kojarzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wcześniej wspominał, że są bardzo małe szanse na FPSy, bo Sony nie chce byćwyłącznie z nimi kojarzone

No był sondaż jaki typ gier powinien się pojawiać częściej i wyszło, że RPG i FPS. Wątpię by dali np Demons Souls czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO Demons Souls / Dark Souls mają dużą szanse trafić do + w okolicach premiery Dark Souls 2.

W czerwcowej wymianie stawiam na obecność Killzone 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wcześniej wspominał, że są bardzo małe szanse na FPSy, bo Sony nie chce byćwyłącznie z nimi kojarzone

to po co je wydają ;) // z fpsami jest bardziej kojarzone ea niz sony,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może źle się wyraziłem, Sony nie chce żeby ich konsola była wyłącznie kojarzona z FPSami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pamiętacie jeszcze tę ankietę z lutego?"Jaki typ gier chcecie w PS+"(czy coś takiego). Wygrało RPG,to chyba oznacza,że w czerwcu możemy spodziewać się dobrego rpg'a.

Obstawiam Dragon Dogma,już wcześniej pisali na blogu,że mają to w planach.Tylko nie powiedzieli kiedy

Edytowane przez ExVitallin_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to było ankieta w lutym, jeśli chodzi o RPG to chyba był mass effect. Bo jeśli naprawdę by się tym kierowali teraz to co wspólnego z RPG'iem i FPS'em ma hitman?? No a w mass effect jakiś tam element RPG'a był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat FPSów akurat w Plusie dużo nie było a na pewno nie więcej niż innych gatunków. Mogliby wrzucić Killzone. Chyba wszyscy oburzający się jaki to FPS jest gatunek dla prymitywów i ludzi bez gustu by to przeżyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem co będzie w czerwcu, ale na 90% do końca roku w ps+ będzie Tomb Raider. Tak około października pewnie. Wystarczy zobaczyć jak szybko dostaliśmy Sleeping dogs czy Hitmana, a nie były to jedyne gry od Square Enix np. JC2, DeusEx i pare innych.

Edytowane przez polklop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli miałbym wymieniać co "bym najchętniej przygarnął" w czerwcu to: Killzone3:multiplayer (przeszedłem w ubr K3 i sprzedałem, żeby "się nie kurzyło" po kupnie PS+ a teraz czasem lubię sobie popykać w multiplayer na trialu), GOW3 (jakoś nie mogę się zmusić by kupić tą grę:D) a 3. jakieś fajne wyścigi w stylu motorstorma (GT5 jest fajne ale czasem przydaje się jakaś gra dla fanu a nie tylko symulator).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech nie robią lipy i nie dają KZ3 ponieważ mam zamiar kupić KZT na ps3 ;D

Ale ja obstawiam że będzie tak jak mówicie...ASBR + LBPK na pewno wpadną jako całoroczne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

All Stars Battle Royale

Musiałem poszukać,co oznacza skrót ASBR :D

Edytowane przez ExVitallin_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

All Stars Battle Royale :)

Czyli ich takie Smash Bros czy jak to się tam zwało ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba oczywiste ze nikt nie otrzymał, albo mają wszyscy albo nikt

No właśnie nie takie oczywiste , bo na angielskim ps+ jest to wszystko za free - Polska niestety olana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że ASBR to oznacza Assasin's Creed: Brotherhood

Hehe ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktokolwiek z polskim PS Store otrzymał te dodatki ?

Czytaj ze zrozumieniem i nie wyrywaj zdań z kontekstu

Że wersje rozszerzone są w UK czy Skandynawii było już pisane,

niesetny przez spam typu jak bardzo chcę Resistance 3 trudno się przebić

Tak, tak czekajcie dalej na gry w PS+ których nie ma w PS Store, ważą 45GB i nawet gdyby je ktoś kiedyś wrzucił do store, zainstalowanie ich wymagałoby 90GB wolnego miejsca!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze mogą je rozbić na części jak to chyba zrobili z uncharted3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co to za argument, że nie dadzą czegoś w plusie bo nie ma tego na storze? W każdej chwili mogą wstawić cokolwiek do sklepu i dać to w plusie. Nie było cyfrowej wersji Demons Souls, od jakiegoś czasu jest i na maj dali za free w us plusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demon Souls ma 8GB a nie 40GB

Pewne gry tam nie trafią bo jest to fizycznie nieopłacalne (ok 20GB to góry limit dla całych gier, Uncharted jako wyjątek poćwiartowano aby dać darmowe multi)

lub są trudności z licencją np Dishonored

nie raz pisali o tym na blogu, ale jak grochem w ścianę 2 razy w tygodniu czytam o GOW3 do PS+

Teza że każda gra może w każdej chwili trafić do PS Store jest nieuprawniona

Najnowsze GOW Ascension było oficjalnie zapowiedziane, ale w ostatniej chwili wycofano się z pomysłu wrzucania tego do PS Store

Choć nie było żadnego komentarza nie trudno domyślić się że chodzi o względy czysto techniczne,

każda gra potrzebuje 2 x tyle miejsca ile sama waży

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×