Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Bo InFamous był kupiony pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie był, ale dobra dzięki za pomoc... Myślałem, że jak kupię grę na ps+ i mi się skończy to i tak dalej ją mam i mogę dalej grać. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie był, ale dobra dzięki za pomoc... Myślałem, że jak kupię grę na ps+ i mi się skończy to i tak dalej ją mam i mogę dalej grać. :sad:

mieć ją będziesz ale jej nie uruchomisz, jak ponownie wykupisz usługę będziesz miał możliwość jej uruchomienia co równa się z graniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko mam. Czy kupując klucz na 3 miesięczną subskrypcję z ps+ też do aktywacji potrzebuję karty kredytowej/debetowej, jak przy aktywacji ps+ na 30 dni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko mam. Czy kupując klucz na 3 miesięczną subskrypcję z ps+ też do aktywacji potrzebuję karty kredytowej/debetowej, jak przy aktywacji ps+ na 30 dni?

Jeżeli kupujesz zdrapkę z kodem na + to nie musisz mieć karty płatniczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem w planach kupienie kodu z fabryki kluczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie był, ale dobra dzięki za pomoc... Myślałem, że jak kupię grę na ps+ i mi się skończy to i tak dalej ją mam i mogę dalej grać. :sad:

 

Jak masz plusa i KUPISZ coś w plusowej promocji płacąc choćby symboliczną złotówkę to masz to już na stałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem w planach kupienie kodu z fabryki kluczy.

 

3 miesięczne kody i roczne NIE potrzebują karty płatniczej 

Tylko kody na 30 dni jej wymagają

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz plusa i KUPISZ coś w plusowej promocji płacąc choćby symboliczną złotówkę to masz to już na stałe.

No tak, źle napisałem. Myslałem, że mogę dalej w tą grę grać nie mając już ps+, bo mieć to ją mam. Już wszystko wiem, dziękuję wszystkim za pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo InFamous był kupiony pewnie.

Bo InFamous nie był rozdawany w ramach Plusa, tylko jako zadość uczynienie za miesięczną przerwę w działaniu PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie jest news o tym, że PS3 bedzie wspierana jeszcze przez 2 lata, w zwiazku z tym nie wiem czy dobrze ze wykupilem tego plusa az do konca przyszlego roku  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpieranie w sensie nowe gry na PS3

Jaka będzie przyszłość PS+ pewnie niektórych szczegółów dowiemy się na E3, na blogu solidarnie odmawiają podawania jakichkolwiek informacji co do przyszłosci usługi oprócz tego że będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już może rozpiska gier na czerwiec? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na wszystkie trzy gry dla Ps3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

kingdom jest ślamazarnie nudny i długi a demons niby krótki (na yt koleś zrobił speed runa w 45 minut!!) ale dla śmiertelników tytuł starczy spokonie na ponad 30 godzin... 

 

 

 

 

magia no liveów :) uwaga spoilery :D

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Fallouta 3 da się przejść w 30min to czemu nie DS w 45 ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiadomo coś o Xcom? Bo ktoś wrzucał jakiś cytat z twittera że właściwie go potwierdzili...

 

Myślicie że jest szansa na Metal Gear Rising? (zakladajac ze wrzucenie go do PSN nie jest problemem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie rocznych to pewnie dowiemy się w przyszłym miesiącu...a co do XComa to prawdopodobnie w przyszłych miesiącach się trafi...ale nie wiadomo kiedy...na MGR nie liczyłbym tak szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu ? Myślę, że jest idealnym kandydatem, znana marka która jednak nei sprzedała się jakoś fenomenalnie w europie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w cotygodniowym Blog Recap nowych informacji na temat PS+ brak

będą "soon"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo InFamous nie był rozdawany w ramach Plusa, tylko jako zadość uczynienie za miesięczną przerwę w działaniu PSN.

zagrałbym w pierwszą część, bo mam drugą z plusa a nie lubię zaczynać gry od sequela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×