Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

37.   43 to jak sciagniesz wszystko od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, dlatego napisałem, że maksymalnie gdybym wszystko ściągnął naraz i zaczął instalować od największej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A nowy Sly Cooper jest w PSS ? Myślę że to prawdopodobny kandydat do gry rocznej. Gra chyba nie sprzedała się za dobrze sądząc po ilości postów w temacie.

Swoją drogą ciekawe czy będzie jakaś promocja na plusa ogłoszona na E3 bo niedługo musiałbym przedłużyć ;)

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten sam przypadek co all star battle

jednostronny cross-buy

na Vitę nic nie zapowiadali na czerwiec, a nie da się dać tylko na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahah pablos jesteś mistrz. Ludzie by sobie pospekulowali co by dostali a Ty jak ten kat ucinasz wszelkie możliwości :).

Wyjdzie na to że nic nie dadzą i tak jak ktoś napisał wcześenij zmienią formułę PLUSA :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odcinam tylko teorię 3 x exclusiv, za którą nie przemawia absolutnie nic oprócz że dali w 2012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten sam przypadek co all star battle

jednostronny cross-buy

na Vitę nic nie zapowiadali na czerwiec, a nie da się dać tylko na PS3

Skąd ta pewność ze nie mogą dać samego PSBAR na PS3 ?  jak był Sleeping Dogs w PS+  do specjalnie dodali do plusa wersje bez dodatków( za 229zł zawierała 3 dlc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

DLC to troche inna sprawa niż cross buy...to tak jakbyś miał rower i na tym rowerze mogą jeździć i dorośli i dzieci, z takiego roweru trudno zrobić coś tylko dla dorosłych.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podejrzewam, że mieli teraz DUŻO CZASU i może to być nie koniecznie ex i nie koniecznie ich gra... Przecież mogli negocjować już od dawna coś takiego jak gry roczne, w końcu to SCEE a gry idą na całą Europę... 

 

Co wy na to??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie stalo ze wszystkimi 90'cio dniowymi kodami na PS+ z allegro? Wlasnie mi sie skonczyla subskrybcja i chcialem kupic nowy a tu zadnej aukcji. Znacie moze jakis sklep ktory sprzedaje jeszcze te kody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ta pewność ze nie mogą dać samego PSBAR na PS3 ?  jak był Sleeping Dogs w PS+  do specjalnie dodali do plusa wersje bez dodatków( za 229zł zawierała 3 dlc)

ok. rzeczywiście masz rację.

w ps+ była wykastrowana wersja SD

 

ale np Hitmana też dostaliśmy wykastrowanego, a reszta europy wersję dopasioną, a plus niby ten sam

 

czyli z kastrowaniem taka sama teoria jak z dodaniem gry do store w ostatniej chwili, jest to teoretycznie możliwe,

tylko tyle i aż tyle

 

choć kastrowanie  DLC a Cross-buy to zupełnie inne bajki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wśród kandydatów na roczne gry rozpatrywane są tylko pudełkowe gry. Było gdzieś powiedziane, że tak będzie ?

Bo jeśli nie to myślę, że będzie coś z dwójki Unifinished Swan / Journey. Ewentualnie Sports Champions 2 - mogą dać coś w końcu na move'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla zainteresowanych, sprawdzałem i jeszcze nie ma aktualizacji gier 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to na bieżąco śledzę co chwilkę :P W końcu jak mam dzień wolnego to w oczekiwaniu na żonkę na mym ulubionym forum posiedzę a przy okazji odświeżam co chwilę sklep PS Store ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odcinam tylko teorię 3 x exclusiv, za którą nie przemawia absolutnie nic oprócz że dali w 2012

Popieram. Wg mnie jedną z gier "roczną" będzie jakiś tytuł z Ubisoftu, z którym Sony ostatnio dość mocno się trzyma (nieprzypadkowe materiały i zwiastuny ich tytułów na PS4). Na myśl od razu przychodzi mi AC3 lub FC3. Problem z exclusive'ami jest taki, że muszą być one na tyle "mocne", by przyciągnąć do PS+ nowych abonentów. InFamous 2, LBP2 i Motorstorm były niezłymi propozycjami, ale usługa zyskała też mocnymi tytułami rotującymi co miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa nie ma sensu porównywać co dali na roczne kiedyś a teraz bo usługa PLUSA w moim odczuciu ewoluowała i teraz jest na naprawdę świetnym poziomie (kiedyś podobno było gorzej :P)....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ACIII lub U3 potwierdzono na 100%

ACIII + jakieś fajne zniżki na DLC, do tego jeszcze taniej łącznie cztery poprzednie części - na tym Sony i Ubisoft mogą sporo zyskać. Co do U3 jakoś średnio jestem przekonany, jeśli faktycznie pełna wersja ma ważyć 43 GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam

 

A mnie tam GB nie przerażają... Młodzież nie pamięta czasów wdzwanianego dostępu do internetu 0202122, ojjjj pamiętam te czasy... Więc co wy młodzi możecie teraz narzekać :P Wtedy zassanie 5-10 mega danych to było mistrzowskie wyzwanie....

 

PS: Pomimo posiadania dysku 750 GB jakoś szybko się on zapełnia.... ;) Dla PLUSA na PS4 to trzeba będzie z 2 TB chyba mieć :P

Edytowane przez Lambert PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

u3 w plusie to raczej nie prędko gra ma 48,2 gb;) wiec prawie 100gb potrzebne  na dysku na zainstalowanie tego ;)

Edytowane przez PSgame

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dadzą coś z tych: AC3, GT5, nowy GoW, lub jakąś sportową lub wyścigi typu NFS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa nikt nie bierze pod uwagę ankiety prowadzonej przez Sony o tym jakie gry chcieli byśmy ujrzeć tj. rodzaje gier :P Hę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już dali



Aaaa nikt nie bierze pod uwagę ankiety prowadzonej przez Sony o tym jakie gry chcieli byśmy ujrzeć tj. rodzaje gier :P Hę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×