Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

A ja bym chcial Saints row 3 :D, zadne nfsy ! byl niedawno jeden, starczy :P Moze byc tez ratchet, ale nie zadne tools of destruction czy quest for booty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze bym chciał Larę... Skoro US dostało, ja też chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chcial Saints row 3 :biggrin:, zadne nfsy ! byl niedawno jeden, starczy :P Moze byc tez ratchet, ale nie zadne tools of destruction czy quest for booty

Saints Row 3- świetna gra. Szczerze powiedziawszy, to ja w sierpniu bym nie pogardził RDR'em GOTY ;)

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, może jeszcze GTA z dodatkami? :D

Ciekawe ile forumowiczów, którzy teraz kupili pamięta, że kiedyś Sony dało nam Plusa za free, był do ściągnięcia Burnout i pewnie większość tak jak ja nie zdążyła przejść. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja mam jeszcze do przejsćia pudełkowego Bioschocka i niedługo dochodzi NFS HP i byś może jak uda się wymienić jakies gry za AC B i RDR . Normalnie nie wiadomo od czego zaczynac. Ale wole taki ból głowy niż nie miec w co grac :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz to strach kupic cos na pss, bo niewiadomo czy niedlugo nie bedzie w plusie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widzę, że nie tylko u mnie taki "armagiedon" :biggrin: Dopiero przedwczoraj dokończyłem LA NOIRE, dzisiaj dokończyłem Uncharted 3, a jeszcze mam do przejścia: SKYRIM'a, Undead Nightmare, SC: Chaos Theory HD, Oblivion w wersji 5th Anniversary + PS Plus z Maja i aktualny Czerwcowy. Miałem w planach platynowanie kilku tytułów, ale chyba nie znajdę już na to czasu, tymbardziej, że już za niecały miesiąc dostaniemy kolejne gry z PS+ :happy: Szaleństwo... ale tak jak kolega pio_89 powiedział, lepiej mieć za dużo gier i nie wiedzieć w co grać, niż nie mieć w co grać w ogóle - wtedy jest problem ;)

Edytowane przez MasterHamster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, może jeszcze GTA z dodatkami? :biggrin:

Ciekawe ile forumowiczów, którzy teraz kupili pamięta, że kiedyś Sony dało nam Plusa za free, był do ściągnięcia Burnout i pewnie większość tak jak ja nie zdążyła przejść. :biggrin:

No a czemu by nie? :D

Nie martw się, ja tym pakietem też się jakoś nie nacieszyłem długo, bo akurat wtedy miałem nieco roboty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz to strach kupic cos na pss, bo niewiadomo czy niedlugo nie bedzie w plusie :biggrin:

Mam to samo :pinch: Ostatnio nie wytrzymałem i kupiłem SC: Chaos Theory HD za 18 zł. Coś czuję, że jeszcze w tym roku dostaniemy trylogie SC, tym bardziej, że już chyba drugi raz jest na nią promocja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo dadzą jakąś nowszą kolekcje typu SH, MGS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo dadzą jakąś nowszą kolekcje typu SH, MGS.

Też było by fajnie, ja tam daję SONY duży kredyt zaufania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, może jeszcze GTA z dodatkami? :biggrin:

Ciekawe ile forumowiczów, którzy teraz kupili pamięta, że kiedyś Sony dało nam Plusa za free, był do ściągnięcia Burnout i pewnie większość tak jak ja nie zdążyła przejść. :biggrin:

A co tam było wielce do przechodzenia? Szybka platyna i do widzenia.Przynajmniej wtedy grało dużo ludu i można było wbić trofea online (szczególnie ten za Wildcats stadium)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tam było wielce do przechodzenia? Szybka platyna i do widzenia.Przynajmniej wtedy grało dużo ludu i można było wbić trofea online (szczególnie ten za Wildcats stadium)

Gra do krotkich raczej nie nalezala... Wiec z ta szybka platyna troche przesadziles;) Co nie zmienia faktu, ze trudna nie byla.

A co do plusa, to teraz jest tyle gier ze szok... Nawet nie wiem jak to skoncze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby każdy zapomniał o debilnym trofeum z kamerką? :) Nie każdy takową posiada, w tym ja.

P.S: Instalka Warhammera leci jak krew z nosa... Wtf, przecież to tylko jakieś 6gb ma.

Edytowane przez Homer S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do kiedy można pobrać zawartość czerwcową (znaczy co najszybciej odpada) bo dopiero w poniedziałek bd miał dostęp do konsoli, nie chciałbym przegapić cokolwiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawartość "czerwcowa" A w poniedziałek to co, już lipiec? Jezu, ludzie, używajcie czasami głów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem chyba Homer dlaczego tak wolno instalował się Tobie Warhammer. Ja miałem identycznie w większości gier i później zacząłem się zastanawiać czy problem nie tkwi w tym, że dysk jest mocno obciążony w tym samym czasie - tzn. jednoczesna instalacja i jednoczesne pobieranie. Nie jestem pewien czy mam rację, ale chyba coś jest na rzeczy bo infamous 2 (15gb) podczas gdy miałem odpalone pobieranie instalował mi się chyba z 1,5h a darksiders (10gb) ze wstrzymanym ściąganiem nie więcej niż 10-15 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi wszystko (podczas pobierania) instalowało się 1h (warhammer itp.) zaś infamous to rekordzista bo pod 2h podeszło...

wczoraj siedziałem trochę z warhammerem po nocy, poziom wysoki, ale gra jest naprawdę miodna, jako fan serii z peceta, gra jest fajna, polecam :D

póżniej na calowniku lbp2 albo infamous, chociaż darksiders mnie kusi...

a co do tego co będzie w lipcu, ja osobiście chciałbym dungeons defenders i może jakąś ścigałkę bo w mojej kolekcji gierek nie mam nic oprócz motorstorm'a któego teraz dostałem z + ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Master

Coś może być na rzeczy, spróbuje wstrzymać pobieranie przy instalowaniu Darksiders. :)

Odpalcie Strangera bo gra jest miodna... Ten klimat, nowatorskie rozwiązania... To nie jest kolejny głupi FPS. Kolejny dowód na to, że remaki w HD to dobra sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna pozycja, troszke trzeba pogłówkować żeby gości wziąść żywcem z listu gończego. Dobry ruch Sony że dali to plusowiczom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z serii Oddworld najmilej wspominam dwie pierwsze części z PSone, z Abe'em w roli głownej :happy: Stranger też daje radę, gra ma zdecydowanie klimat, więc przeniesienie takiego tytułu w HD jest w pełni uzasadnione. Wracając do Abe'a to w przyszlym roku ma się pojawić nowa Odyseja zrobiona całkowicie na nowo, jestem ciekaw co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nadal czy brać wersję eu, z usa mnie tylko ten ratchet zainteresował, resztę gier albo miałem albo nie zależało mi na nich, a ratcheta już nawet w koszyku na amazonie miałem:P

Nie ma to jak fanboye i dzieci neo bluzgające mnie za skrytykowanie virtua crapa 5:)

Edytowane przez bartus007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nadal czy brać wersję eu, z usa mnie tylko ten ratchet zainteresował, resztę gier albo miałem albo nie zależało mi na nich, a ratcheta już nawet w koszyku na amazonie miałem:P

Nie ma to jak fanboye i dzieci neo bluzgające mnie za skrytykowanie virtua crapa 5:)

Ty masz specyficzny gust, więc zdecyduj sam... Coś mi mówi, że Ratchet będzie w przyszłym miesiącu na EU PS+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo za 2, jakby nie patrzec niedlugo.. Moze nie All4one ale ten poprzedni nawet, w ktoryms temacie ludzie plakali o tego ratcheta i z sony koles odpisal zeby nie plakal, ze bedzie dobrze :biggrin:

@Bartus musze jakos ukrywac Twoje posty, bo nie moge juz tego czytac..

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo za 2, jakby nie patrzec niedlugo.. Moze nie All4one ale ten poprzedni nawet, w ktoryms temacie ludzie plakali o tego ratcheta i z sony koles odpisal zeby nie plakal, ze bedzie dobrze :biggrin:

@Bartus musze jakos ukrywac Twoje posty, bo nie moge juz tego czytac..

Opcja ignoruj i po sprawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×