Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

U was też w zamówieniu gta z empiku widnieje planowana wysyłka dopiero 18?? Jest się czym martwić?? Bo wolałbym dostać grę na premierę. Bo może informacje na stronie swoją drogą a grę i tak wyślą w pn.

Mi na każde pytanie dot. preorderów zamówionych na empik.com obsługa klienta w ten sposób odpisuje.

 

Jednak zawsze gra dociera do mnie najpóźniej w dzień premiery.

 

The Evil Within miałem już u siebie bodajże na 5 dni przed premierą :O

 

Co prawda zawsze wybieram opcję odbioru w salonie. Nigdy też nie miałem problemów, aby obsługa konkretnego salonu w którym zawsze odbieram paczki nie chciała mi wydać zamówionej gry "bo jeszcze nie było premiery".

 

Wspominam o tym, bo kilka osób w tym czy innych tematach wspominało właśnie o takiej chorej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje doświadczenia z Empikiem są podobne jak u przedmówcy i też tam zamówiłem. Jeżeli gra się spóźni to będzie to pierwszy raz a kilka razy już od nich brałem (ostatnio Lords of the Fallen). W moim przypadku poza ceną zaważył jeszcze fakt że za część gry zapłaciłem punktami Payback :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem kolejną grę zamówioną na empik.com w przedsprzedaży - AC: U.

 

Dotarła dzień przed premierą, choć obsługa klienta stanowczo twierdziła, że wysyłka będzie dopiero 12.11.

 

Ja nie wiem co za konsultanci tam pracują... Albo po prostu magazyn ma wszystko w 4 literach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES zaczyna wjeżdżać do sklepów EURO RTV na Śląsku.

W CH Dąbrówka Katowice już mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zamówiłem GTA V w empiku chociaż były niezłe jaja i opóźnienia przy premierze wersji na ps3. Mam nadzieję, że teraz będzie wszystko na czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez przed chwilą zamówiłem w empiku, i zobaczymy jak To będzie. Dodatkowo w empiku najtaniej, do tego jeszcze miałem trochę z punktów payback no i jest pięknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zamówiłem GTA V w empiku chociaż były niezłe jaja i opóźnienia przy premierze wersji na ps3. Mam nadzieję, że teraz będzie wszystko na czas :)

Dziwne. Moją edycję kolekcjonerską GTA V na PS3 zamówioną na empik.com miałem do odebrania w dzień premiery w salonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś PESa w merlinie i dostał informacje o wysyłce ?

Ja do tej pory nie dostałem a dodatkowo sama gra nie jest już do kupienia na ich stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W neonet 18.11 ma być po 239 zł, w gazetce widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak doladowac konto ?
Kieys do portfela przelalem 100zl, teraz patrze a tam za 102zl Infamous jest.
Da sie jakos dorzucic te 2 zyla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej kupić plusa, żeby mieć jakąś korzyść na przyszłość? Taniej, punkty, etc. Jak nie ma czegośtakiego to wezmę z poziomu konsoli, ale tam później trzeba kartę usuwać żeby się automatycznie nie odnowiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem na fabrykakluczy.pl za 165zł na rok

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybiera sie tez ktos jutro do Euro po GTA V? :) Jak bedziecie to dajcie znac czy udalo wam sie kupic, ja jade do Inowroclawia, ale ewentualnie moge pojechac do Bydgoszycz/Torunia. Ogolnie to mialem kupic w empiku, ale o pare minut sie spoznielem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybiera sie tez ktos jutro do Euro po GTA V? :) Jak bedziecie to dajcie znac czy udalo wam sie kupic, ja jade do Inowroclawia, ale ewentualnie moge pojechac do Bydgoszycz/Torunia. Ogolnie to mialem kupic w empiku, ale o pare minut sie spoznielem...

Jak to, premiera przeciez we wtorek? czy o czyms nie wiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybiera sie tez ktos jutro do Euro po GTA V? :) Jak bedziecie to dajcie znac czy udalo wam sie kupic, ja jade do Inowroclawia, ale ewentualnie moge pojechac do Bydgoszycz/Torunia. Ogolnie to mialem kupic w empiku, ale o pare minut sie spoznielem...

Nie dostaniesz jutro w żadnym Euro, nie maja gry jeszcze nawet na magazynie centralnym. Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek pewnie będą wystawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zostaniesz jutro w żadnym Euro, nie maja gry jeszcze nawet na magazynie centralnym.

Pojutrze tez nie? Saturn i MM pewnie w pon?

Edytowane przez Zioomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientujecie sie do kiedy trwa ta promocja na PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupic teraz ps4 czy poczekać do swiat bo wtedy moze pojawi sie jakis pakiet w dobrej cenie lub moze wyjda ps4 z wiekszym dyskiem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×