Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy kogoś zainteresuje ale śmiechowa platformówka  która jest za darmo na vicie w ps+ jest też dostępna w wersja na ps4 za free.

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie, będzie można wyrwać gdzieś AC: Unity w trakcie tego dlugiego weekendu? :-) Jakby ktoś gdzieś widział w sklepach, pochwalcie się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wystawiłem grę na Allegro, ale wcześniej chciałem sprawdzić jak stoją. A tam zdecydowana większość to wersje cyfrowe. Najgorsze że powinni nadmienić o tym już w tytule aukcji. Człowiek nie musiałby się przekopywać przez te wszystkie oferty, czasami z ceną prawie jak za pudełko. Widziałem różnicę tylko 10 zł, ludzie chyba są pierdo...ęci że za tyle biorą.

Przepraszam, ale musiałem z rana pomarudzić ;).

Edytowane przez anarom 1
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wystawiłem grę na Allegro, ale wcześniej chciałem sprawdzić jak stoją. A tam zdecydowana większość to wersje cyfrowe. Najgorsze że powinni nadmienić o tym już w tytule aukcji. Człowiek nie musiałby się przekopywać przez te wszystkie oferty, czasami z ceną prawie jak za pudełko. Widziałem różnicę tylko 10 zł, ludzie chyba są pierdo...ęci że za tyle biorą.

Przepraszam, ale musiałem z rana pomarudzić ;).

 

Chytry zawsze dwa razy traci ;)

Polaczki mają taką mentalność,widzą że ktos ma 10 zł taniej to kupię,a potem chcą sprzedać grę,wtedy bluzgają,wyzywają i straszą sprzedających

policją.

A wystarzy przeczytać opis... ;)

 

Dopóki ludzie to będą kupować,to ktoś na frajerach będzie zarabiał  :pardon:

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze za pół ceny to bym zrozumiał. Ostatnio zauważyłem że jednorazowe sloty na gry w wersjach PL, poszły dużo w górę. Kiedyś tak nie szarżowali, chyba zrobili się bardziej pazerni ;).

Jeżeli chodzi o wersje pudełkowe to świetne są opisy w rodzaju: Gra nowa, tylko zdjęta folia w celu sprawdzenia. Albo gra nowa, tylko raz w napędzie :biggrin:.

No ale dosyć tego marudzenia i życzę wszystkim miłego weekendu :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze za pół ceny to bym zrozumiał. Ostatnio zauważyłem że jednorazowe sloty na gry w wersjach PL, poszły dużo w górę. Kiedyś tak nie szarżowali, chyba zrobili się bardziej pazerni ;).

Jeżeli chodzi o wersje pudełkowe to świetne są opisy w rodzaju: Gra nowa, tylko zdjęta folia w celu sprawdzenia. Albo gra nowa, tylko raz w napędzie :biggrin:.

No ale dosyć tego marudzenia i życzę wszystkim miłego weekendu :thumbsup:

 

hitem był Advanced Warfare, który był (i chyba dalej jest) za 150PLN do 1-razowego pobrania :D

 

szkoda, że sony się nie zajmuje tym..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro też powinno się ogarnąć i zrobić osobny dział dla cyfrówek, bo teraz to jest tam taki burdel, że nie idzie nic znaleźć.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kupujących konsole - na allegro (oficjalny sklep Sony i np. Karen) pojawiły się PS4 z dyskiem 1TB, ceny bardzo korzystne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, co myslicie o driveclub w wersji cyfrowej z allegro

 

kupiłem jak dotąd the last of us i narazie nie ma problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, co myslicie o driveclub w wersji cyfrowej z allegro

 

kupiłem jak dotąd the last of us i narazie nie ma problemów

Narazie nie masz, zaczna sie jak wymienisz dysk lub konsola powędruje do serwisu.. więc nie polecam kupowania slotów na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem jak dotąd the last of us i narazie nie ma problemów

 

Problemy zaczną się ... przy okazji najbliższych problemów z konsolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konsola miesięczna, nie zakładam usterek choć nie wykluczam również

 

To już nawet nie chodzi o usterki. Ale co jeśli w wyniku chwilowego zaniku prądu będziesz musiał odtworzyć system plików i zainstalować na nowo wszystkie gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może już czy można dostać gdzieś Assassyna Unity? Black  Flaga rok temu udało mi się kupić 4 dni przed Polską premierą w Empiku także może już jakiś sklep posunął się na sprzedaż gierki :biggrin:

Edytowane przez chmiel9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez czekam na info!

Wie ktoś może już czy można dostać gdzieś Assassyna Unity? Black  Flaga rok temu udało mi się kupić 4 dni przed Polską premierą w Empiku także może już jakiś sklep posunął się na sprzedaż gierki :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Empiku w BB dziś to nic nie wiedzieli -,- więc jako tako nic się nie dowiedziałem. Gdyby ktoś gdzieś widział w BB lub Rybniku AC:U prosze o info ;)

Tak samo było w Euro AGD na Sferze 2.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Empiku w BB dziś to nic nie wiedzieli -,- więc jako tako nic się nie dowiedziałem. Gdyby ktoś gdzieś widział w BB lub Rybniku AC:U prosze o info ;)

Tak samo było w Euro AGD na Sferze 2.

Pozdrawiam

 

jutro będę szukał w BB jak znajde da znać, jak Tobie się uda też napisz, fajnie, że ktoś z BB tutaj też się udziela!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro będę szukał w BB jak znajde da znać, jak Tobie się uda też napisz, fajnie, że ktoś z BB tutaj też się udziela!

ja bd szukał w rybniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zycze Wam powodzenia w poszukiwaniu AC:U ale moim zdaniem sroda jest dniem , w ktorym sklepy pokusza sie o wystawienie gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze europejska premiera jest 13 listopada...  bo bym pomaszerowal wesolo 11 listopada do sklepu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może jak jest z cenami ps4 w Francji ? Ewentualnie znacie może jakieś sklepy z konsolami francuski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×