Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pytanko do ludzi, którzy zamawiali zestaw w EURORTVAGD z killzone za 1999 6 bądź 7 listopada, gdy EURO zapewniało,  że Ci którzy złożą zamówienie dostaną konsolę w dniu premiery. Macie jakieś info? Ja dostałem odpowiedź od konsultantki na maila, że moje zamówienie będzie realizowane w dniu premiery natomiast na moim koncie wciąż widnieje, że zamówienie jest w trakcie kompletowania... Macie to samo???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobiłem ostry maraton po sklepach w Radomiu i tak o to w Sony center się dowiedziałem ze jak nie mam preordera to sobie mogę w styczniu przyjść po konsole, to samo usłyszałem w Eurortvagd, w mediamarkcie powiedziano mi ze konsola najpierw będzie dla preorderow ale na polkach tez niby ma coś stać ale powiedziała to z taka mina jakby sama chciała ja dostać i uważała ze to już nie możliwe i ze drugi rzut konsol ma być 15 grudnia ale tez pewna nie jest, zrezygnowany wstąpiłem do mediaexpertu i moim oczom ukazał się niesamowity widok, a mianowicie na polkach elegancko stały sobie preordery na konsole, po zapytaniu pracownika czy wiedzą jakie będą mieć zestawy w dniu premiery to odpowiedział ze nie wiedza nic, taka sama odpowiedz dostałem na pytanie czy ten preorder gwarantuje mi dostanie konsoli w dniu premiery. Mimo wszystko skusiłem się na zakup, ogólnie pracownicy byli zieloni w tym temacie nawet nie bardzo wiedzieli do czego to służy, z ich rozmowy uslyszalem tylko ze dostali 14 takich preorderow wiec dostana chyba 14 konsol ale to były tylko spekulacje miedzy nimi. l797.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanko do ludzi, którzy zamawiali zestaw w EURORTVAGD z killzone za 1999 6 bądź 7 listopada, gdy EURO zapewniało,  że Ci którzy złożą zamówienie dostaną konsolę w dniu premiery. Macie jakieś info? Ja dostałem odpowiedź od konsultantki na maila, że moje zamówienie będzie realizowane w dniu premiery natomiast na moim koncie wciąż widnieje, że zamówienie jest w trakcie kompletowania... Macie to samo???

Dokładnie tak samo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie kupię w dobrej cenie pada? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanko do ludzi, którzy zamawiali zestaw w EURORTVAGD z killzone za 1999 6 bądź 7 listopada, gdy EURO zapewniało,  że Ci którzy złożą zamówienie dostaną konsolę w dniu premiery. Macie jakieś info? Ja dostałem odpowiedź od konsultantki na maila, że moje zamówienie będzie realizowane w dniu premiery natomiast na moim koncie wciąż widnieje, że zamówienie jest w trakcie kompletowania... Macie to samo???

 tez tak mam. ponoc jutro maja rozsylac maile co i jak. kiedys tez napisalem do nich czy na bank dostane 29tego...i odpisali mi ze tak. mam to na mailu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanko do ludzi, którzy zamawiali zestaw w EURORTVAGD z killzone za 1999 6 bądź 7 listopada, gdy EURO zapewniało,  że Ci którzy złożą zamówienie dostaną konsolę w dniu premiery. Macie jakieś info? Ja dostałem odpowiedź od konsultantki na maila, że moje zamówienie będzie realizowane w dniu premiery natomiast na moim koncie wciąż widnieje, że zamówienie jest w trakcie kompletowania... Macie to samo???

 

Jeśli zamówiłeś z odbiorem w sklepie tak jak ja to zmiana statusu pojawi się gdy Ps4 będzie na stanie w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobiłem ostry maraton po sklepach w Radomiu i tak o to w Sony center się dowiedziałem ze jak nie mam preordera to sobie mogę w styczniu przyjść po konsole, to samo usłyszałem w Eurortvagd, w mediamarkcie powiedziano mi ze konsola najpierw będzie dla preorderow ale na polkach tez niby ma coś stać ale powiedziała to z taka mina jakby sama chciała ja dostać i uważała ze to już nie możliwe i ze drugi rzut konsol ma być 15 grudnia ale tez pewna nie jest, zrezygnowany wstąpiłem do mediaexpertu i moim oczom ukazał się niesamowity widok, a mianowicie na polkach elegancko stały sobie preordery na konsole, po zapytaniu pracownika czy wiedzą jakie będą mieć zestawy w dniu premiery to odpowiedział ze nie wiedza nic, taka sama odpowiedz dostałem na pytanie czy ten preorder gwarantuje mi dostanie konsoli w dniu premiery. Mimo wszystko skusiłem się na zakup, ogólnie pracownicy byli zieloni w tym temacie nawet nie bardzo wiedzieli do czego to służy, z ich rozmowy uslyszalem tylko ze dostali 14 takich preorderow wiec dostana chyba 14 konsol ale to były tylko spekulacje miedzy nimi.

l797.jpg

W moim mieście w mediaexpert również wiszą preordery ale dwie rzeczy mnie skutecznie zniechęciły, powiedzieli że będzie kosztować 1899zł golas i preorder nie gwarantuje otrzymania konsoli w dniu premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ jazda na niemieckim Amazonie :D

Dali wstępną datę dla mega-bundla 23 grudzień ^^ Niezłe oburzenie jest na forum Amazona.

Ale ludzie już zrobili burzę i sam Amazon mówi, żeby osoby, które zrobiły pre-order do 30 września, zignorowały tą datę.

Nikt nic nie wie, w każdym razie należę do grupki "szczęśliwców", którym zmienił się już status zamówienia :)

Co z tego będzie to nie wiem, w każdym razie przejadę się piątek tu i tam, a jak nic nie będzie to się poczeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rotfl, to amazon teraz jest w nieciekawej sytuacji... naobiecywali, a teraz całe gó.. po nich spłynie.

 

Eh szukam pada w jakieś normalnej cenie - zna ktoś was może ceny z marketów? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wszyscy doszukują się 2 dna, bo nigdzie w opisie nie widnieje słowo "bundle", tylko masz zestaw Konsola + 2 pady + gra + kamera.

I już spekulują, że dostaniemy konsolę + 2 pady, czyli 3 pady XD Nie chce mi się w to wierzyć, ale sam rzeczywiście tak mam w statusie.

Bo nie jest napisane "2te (drugi)" tylko normalnie "2" :) No, ale kogo to obchodzi :D

 

Zobaczymy co jutro przyniesie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy może zestawy w Saturna dla pre-orderowców będą też na półkach rano w piątek skoro maja miec jakies konsole czy bedą to same gołe konsole bez promocji ?

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh szukam pada w jakieś normalnej cenie - zna ktoś was może ceny z marketów? 

Na forum psx extreme było wklejone zdjęcie gazetki na której cena pada wynosiła 229zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy może zestawy w Saturna dla pre-orderowców będą też na półkach rano w piątek skoro maja miec jakies konsole czy bedą to same gołe gonsole bez promocji ?

 

Ja miałem przez neta i dostawałem maila z możliwością wyboru :) Nie wiem jak z kupnem w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy może zestawy w Saturna dla pre-orderowców będą też na półkach rano w piątek skoro maja miec jakies konsole czy bedą to same gołe gonsole bez promocji ?

Pytałem w saturnie i mają być wystawione gołe konsole jak i bundle do ogolnej sprzedazy, ile sztuk to oni nie wiedza jak zwykle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy może zestawy w Saturna dla pre-orderowców będą też na półkach rano w piątek skoro maja miec jakies konsole czy bedą to same gołe gonsole bez promocji ?

Zestawy dla preorderowców nie będą na półkach, tylko po nie się osobno przychodzi z tym numerem zamówienia do nich do magazynu i tam się to wszystko bezpośrednio załatwia. Na półce mają być konsole wystawione na wolną sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem ciekaw gdzie mozna dostac w dobrej cenie pada (259 zl za pada to slaba cena).Gdyby ktos widzial w piatek w rozsadnej kwocie to prosze o info ;P

 

PS.Premiera za 2 dni,sadze ze obecnie moderacja tego watku jest bez sensu,bo teraz będzie on służył do chwalenia się kto gdzie kupił i za ile,oraz ile sztuk zostało itp,a moderacja tylko to wszystko opóźnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę stron wcześniej jest gazetka z media expert, ma być pad za 229 zł :) Tylko nie wiem ile oferta jest ważna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam
Wie ktoś jak wygląda sprawa w Opolu, gdzie są największe szanse na kupno ps4 ?
PS. warto zobaczyć aukcję na których chcą sprzedać ps3 od 1400 do ponad 2000 ( w tym stare slimy) , wypadało by składać oferyty na wymianę :  ps4+dopłata ;)




 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce mam wolnego pre-ordera z gwarancją dostawy w dniu premiery. Odbiór w Poznaniu w Media Expert w punkcie odbioru na Serbskiej koło Tesco. Oddam za free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wie ktoś jak wygląda sprawa w Opolu, gdzie są największe szanse na kupno ps4 ?

PS. warto zobaczyć aukcję na których chcą sprzedać ps3 od 1400 do ponad 2000 ( w tym stare slimy) , wypadało by składać oferyty na wymianę :  ps4+dopłata ;)

 

Tam gdzie pojedziesz będą największe szanse :)

Panowie co 3 post są juz takie pytania.Trzeba zadzwonić zapytać się podjechać wcześniej.Ja mimo ze miałem preordera to i tak gdy byłem blisko sklepu na miescie wpadłem zapytałem czy czegoś nowego nie wiedzą itd.

Jeśli ktoś ma jakieś informacje to zazwyczaj siada na forum i pisze o tym wiec warto popatrzeć na wcześniejszych stronach.

Przepraszam za rozmywanie tematu :)

Edytowane przez Dempsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden pracownik sklepu nie poinformuje klienta ile będzie sztuk do wolnej sprzedaży, ponieważ żaden pracownik nie wie ile tych konsol sklep dostanie (to że mają w systemie, że przyjedzie 100szt - tak ma być w Saturn i MM) to nie znaczy, że tyle przyjedzie. Oni nie chcą świecić oczami potem. Trochę zrozumienia. Dziś / jutro mają być wszędzie konsole na magazynie, więc można śmiało wtedy atakować ;) Z tego co wyczytałem na innych stronie, pracownik Saturna napisał, że w ich sklepach mają być w wolnej sprzedaży zestawy, które do wyboru mają pre-orderowcy, ale oczywiście nie wiadomo w jakiej ilości. Czyli może nie być wcale. Może dziś będę miał info. To dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem na stronie RTVEUROAGD, że zmienili mi status zamówienia na Zamówienie/rezerwacja skompletowane

Skompetowaliśmy Twoje zamówienie/rezerwację i wkrótce zrealizujemy wysyłkę z magazynu. :D

Preorder złożony 13 czerwca bez wpłaty 100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden pracownik sklepu nie poinformuje klienta ile będzie sztuk do wolnej sprzedaży, ponieważ żaden pracownik nie wie ile tych konsol sklep dostanie (to że mają w systemie, że przyjedzie 100szt - tak ma być w Saturn i MM) to nie znaczy, że tyle przyjedzie. Oni nie chcą świecić oczami potem. Trochę zrozumienia. Dziś / jutro mają być wszędzie konsole na magazynie, więc można śmiało wtedy atakować ;) Z tego co wyczytałem na innych stronie, pracownik Saturna napisał, że w ich sklepach mają być w wolnej sprzedaży zestawy, które do wyboru mają pre-orderowcy, ale oczywiście nie wiadomo w jakiej ilości. Czyli może nie być wcale. Może dziś będę miał info. To dam znać.

Mała koretka przynajmniej jeśli chodzi o Media Markt dany sklep wie ile dokładnie dostanie konsol :)

Wiedzą też ile bedzie czystych i zgody na zrobienie ileś tam zestawów (od góry MM) czyli np. konsola+killzone+AC Black Flag.

 

p.s.Przynajmniej jeśli chodzi o Kraków konsole w MM mają być w czwartek czyli zapewne dzisiaj zostaną wysłane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa kolegi powyżej. Dostawy będą dziś i jutro. Do każdego ze sklepów. W Saturnie w Katowicach spodziewają się dziś lub jutro, po czym mają odkładać dla pre-orderowców, a resztę wystawić na sklep. Mają mieć ponad 100 sztuk, ale spodziewają się, że starczy ledwie dla połowy chętnych. W mniejszych (RTV Euro AGD/Avans/Neonet) jest podobnie. Dostawy dziś i jutro. Dlatego najlepiej dla osób, które nie mają pre-orderów jest jutro uderzać do sklepów i ew. prosić o odłożenie, robiąc maślane oczy do kierowniczki sklepu ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×