Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwila byłem u mnie w miescie (Inowrocław) w największym avansie w galerii solnej  i spytałem z ciekawości jak będzie w piątek z dostepnościa konsol poza preorderami. Odpiwiedź była szybka - nic nie będzie ;] mimo że mam preorder gdzie indziej z ciekawości w piątek podjadę do najwiekszch sklepów i obczaje jak jest naprawdę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam preorder też w Pasażu tyle że w SONY Centre i tam ma być tyle konsol co tekturek sprzedanych do końca Września :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to w sumie jest, bo nie mogą powiedzieć, że NIC NIE BĘDZIE, bo tym samym tracą klientów, a chyba w ich interesie jest, aby ich pozyskać. Wydaje mi się, że w wolnej sprzedaży będą jakieś konsole, bo nie wierzę, że nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Radomiu informacje o dostępnych konfiguracjach zestawu będą dostępne w sklepach do wtorku. Jedyna potwierdzona informacje uzyskałem w sieci Eurortvagd ze będzie dostępny zestaw z 2 grami, killzone + coś jeszcze za kwotę 1999 zł Informacje w mediamarkcie, sony center, mediaexpert, sferis będą dostępne do wtorku przynajmniej tego się dowiedziałem w moim mieście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze w to że ktoś z obsługi sklepu lub w oficjalnej korespondencji napisał że nie będzie towaru i że nie ma co przychodzić do sklepu przecież za takie coś leci się z roboty. Ktoś tu zmyśla. nie mówie że mają mówić że bedą na 100 % ale napewno nie mówili ze nie ma po co do sklepu przychodzić nie wierze że ktoś tak powiedział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze w to że ktoś z obsługi sklepu lub w oficjalnej korespondencji napisał że nie będzie towaru i że nie ma co przychodzić do sklepu przecież za takie coś leci się z roboty. Ktoś tu zmyśla. nie mówie że mają mówić że bedą na 100 % ale napewno nie mówili ze nie ma po co do sklepu przychodzić nie wierze że ktoś tak powiedział

Gdyby klient poszedł do kierownika i to powiedział, to koleś dostaje wypowiedzenie tego samego dnia. Przecież coś takiego to nawet nie strzał w nogę, a po prostu ucięcie sobie łba...

 

Konsole będą, ludzie nie róbcie z nas zaścianka Europy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w Euro RTV AGD w Arkadii (Warszawa) tez powiedzieli ze konsoli nie bedzie w dniu premiery dla osob bez pre-ordera, wiec mozesz sobie nie wierzyc ale tak mowia ;) nie ma co spekulowac i tak ewentualne ,,pewne informacje,, beda dostepne w czwartek wiec nie ma co sie spinac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się w takim razie w ME w sobotę rano stawiam po podstawkę :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dzisiaj się z ciekawości przejdę po sklepach w mojej metropolii Rio de Świebodzineiro i zobaczymy jak są sklepy przygotowane.

Trochę z nudów zrobiłem szybki przegląd:
MediaExpert - kilka sztuk na premierę (głównie na pre-ordery), ale uwaga! ceny nie znają i dopiero w środę będą wiedzieli
Neonet - kilka sztuk również, 1900 pln za "gołą" konsolę, 2100 PS4 + KIllzone, 2400 PS4 + 2 pady + kamera + Killzone

Avans - dostępne na zamówienie, czyli nie ma

Czyli pozostaje wycieczka do poznańskiego Saturna i za 1900 pln jest PS4 + BF4 lub Frankfurt Oder i czysta konsola za ok. 1670 pln.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ciekawie, bo konsola, którą zamówiłem z allegro będzie pochodzić prosto z oddziału polskiego sony, więc duża szansa na dzień premiery, ale napisał mi też sprzedawca, że jutro będzie wiedzieć czy konsola będzie u mnie w piątek, czy w czwartek :o więc wstrzymam się z tym neonetem w Bytomiu, ciekawe czy jeszcze są 'tickety' ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba już dzisiaj zaczyna się wysyłka gier na PS4 w sklepie Ultima ( mowa o Battlefield 4 ) :) Może i Konsolę wyślą wcześniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie zakupów gier, dotarała dziś do mnie pierwsza partia z play-asia

perr.jpg

f90t.jpg

a1p0.jpg

xq5z.jpg

Za każdą sztukę zapłaciłem ok. 212 zł jednak zrobiłem błąd i wziąłem opakowanie gift co tylko nie potrzebnie podniosło cenę, a nie znaczenia przy ocleniu bo i tak jest zapakowane w karton, można spokajnie brać kopertę bombelkową ubezpieczoną i bez gifta i wtedy zjedzie się z ceną do ok, 190pln, do tego dostałem w każdej grze po jednym kuponie zniżkowym na 5$ do zakupów od 60$ w górę (gry są akurat po 60$), więc następnym razem będzie jeszcze taniej, przesyłkę która jest rejestrowana można cały czas śledzić na tej stronce http://www.17track.net/index_en.shtml  i działa to pięknie. Paczki szły 11 dni. Można też spróbować np, 2 gry w jednym opakowaniu ale nie wiem czy wtedy cła nie dowalą, Ogólnie jestem mega zadowolony i polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dzisiaj się z ciekawości przejdę po sklepach w mojej metropolii Rio de Świebodzineiro i zobaczymy jak są sklepy przygotowane.

Trochę z nudów zrobiłem szybki przegląd:

MediaExpert - kilka sztuk na premierę (głównie na pre-ordery), ale uwaga! ceny nie znają i dopiero w środę będą wiedzieli

Widocznie pytałeś kogoś słabo poinformowanego. Wczoraj byłem w Media Expert i sprawdzili na kompie że ps4 bedzie za 1790, ps4+ killzone 1999 a ps4+killzone+2pady+kamera 2350

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka minut temu rozmawiałem z konsultantem z MM,stwierdził że sprawa jest za bardzo rozdmuchana i konsole beda w dniu premiery.Dotyczy miasta Szczecin o inne lokalizacje nie pytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem jak to dziala w RTV bo na początku, kiedy składałem preordera na konsolę tj w czerwcu, nie trzebabyło robić żadnej przedpłaty 100zł. Po jakimś czasie dostałem wiadomość, że powinienem zapłacić 100zł a poprzednie zamówienie anulować aby zagwarantować sobie konsolę czego ja nie zrobiłem. W zeszłym tygodniu odezwali się, że mam zapłacić za konsolę a dostanę ją w dniu premiery. Ciekawostka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj w Saturnie w galeri kaskada w szczecinie pan powiedzial ze jak sie ustawi odpowiednio w kolejce to nie bedzie problemu z dostaniem konsoli bo jest spora liczba oprócz preorderowcow

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już dostał jakieś info z EURO RTV AGD lub Media Expertu w sprawie zmiany statusu zamówienia w przypadku pre-orderu za pobraniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj w Saturnie w galeri kaskada w szczecinie pan powiedzial ze jak sie ustawi odpowiednio w kolejce to nie bedzie problemu z dostaniem konsoli bo jest spora liczba oprócz preorderowcow

chodzilo mu o kolejkę rano przed sklepem w dzień premiery? Czy sugerował ze ci pomoże w znalezieniu odpowiedniego miejsca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos Saturna w Szczecinie - na stoisku konsolowym stoi w gablocie już PS4 z kamerką i dwoma padami i można się pobawić. Akurat załączony był playroom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba już dzisiaj zaczyna się wysyłka gier na PS4 w sklepie Ultima ( mowa o Battlefield 4 ) :) Może i Konsolę wyślą wcześniej :P

 

O to dobrze, do piątku dojdzie FIFA do mnie ;p

 

//Edit

Game anuluje preordery :O a znajomy ze Szkocji tam ma, ciekawe czy anulowali...

Capture_zpsf0562dfe.png

Edytowane przez wodoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak wygląda sytuacja osób, które zamówiły w listopadzie (ok-6-7 listopada) bundle z Killzonem w EuroRtvAgd z odbiorem w wybranym sklepie? Wtedy to na Facebooku Euro zapewniało, że zestawy zamówione w tym czasie na pewno dotrą w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, którzy mają preordera z RTV EURO AGD. Czy u was też w statusie zamówienia na ich stronie jest "Weryfikacja płatności" ? Za konsolę oprócz dawno wpłaconej setki zapłaciłem w pierwszy dzień, kiedy się dało, tj. 15.11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś coś wie o dostępności ps4 w Poznaniu? Saturn lub MM? Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taką oto wiadomość dostałem od Euro:

 

 Postaramy się dostarczyć konsolę w dniu premiery. Proszę cierpliwie oczekiwać na bardziej szczegółowe informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×