Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

@up

aktualnie brak na magazynie pewnie mieli kilka sztuk, ale jak ja bym miał brać to na allegro masz juz nowke z KZ w j.ang za 1830 z dostawą ;) u pewnego sprzedawcy

a jak nie to poczekaj w mediaexpert będą mieli pewnie za około dwa tygodnie po 1799zł

 

http://allegro.pl/playstation-4-konsola-nowa-ps4-killzone-gra-i4017985085.html#tabsAnchor

Dzięki za link. Faktycznie cena dobra.

Jednak niektórzy też na tej aukcji zamierzają zarobić: "9 osób kupiło 17 sztuk" :biggrin:

Na ich stronie też jest dostępna:

http://www.eukasa.pl/konsole-do-gier-sony-ps4-playstation-4-konsola-do-gier-nowej-generacji-gra-killzone/

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chce kupić i zastanawiam się o ile tańsza powinna być od zestawu z gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chce kupić i zastanawiam się o ile tańsza powinna być od zestawu z gwarancją.

ja bym nie dał więcej niż 1200-1300. w przypadku pierwszej partii konsol w nowej generacji gwarancja jest sporo warta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie dał więcej niż 1200-1300. w przypadku pierwszej partii konsol w nowej generacji gwarancja jest sporo warta.

obawiam się, że za tyle to chyba nie kupie :) sprzedający na pewno znajdzie jakiegoś jelenia, który da za konsole, killzona i drugiego pada więcej niż 1300 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet dla tych padów warto mieć gwarancje. W PS3 zepsuł mi się pad 6 miesięcy przed końcem gwarancji i sklep bez problemu wymienił.

Także według mnie gwarancja to podstawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obawiam się, że za tyle to chyba nie kupie :) sprzedający na pewno znajdzie jakiegoś jelenia, który da za konsole, killzona i drugiego pada więcej niż 1300 zł...

no to musisz zdecydować czy jesteś jeleń czy nie :). ta różnica pomiędzy ceną faktycznie nowego zestawu a tym co napisałem to rezerwa na naprawy która i tak się może okazać za mała.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 edycja gracza - 2399 zł.

Z ciekawości, jaka była cena sugerowana tej edycji gracza w okolicach premiery? Czytaj: jaka powinna być jej cena? ;p

2249 zł MM W świętym mieście.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ydupy9en.jpgTroche poza tematem ale moze beda chetni. Selgros szczecin..xbox one 2400zl Edytowane przez pike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche poza tematem ale moze beda chetni. Selgros szczecin..xbox one 2400zl

Hmmm, gorsza konsola i to drożej. Nie dziękuję.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie z innej beczki, wie ktoś czy jeszcze gdzieś da się dostać pada w kolorze magma red? Ewentualnie kiedy będą znów dostępne?

Najlepiej w Łodzi, okolicach lub necie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie dzięki promocji, PS4 z odbiorem w markecie jest tańsze 150zł, a edycja z kamerką i drugim padem o 200zł.

 

Tak więc golasa możemy kupić za 1699zł.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie dzięki promocji, PS4 z odbiorem w markecie jest tańsze 150zł, a edycja z kamerką i drugim padem o 200zł.

 

Tak więc golasa możemy kupić za 1699zł.

I to jest niezłe.

Szkoda że to dotyczy tylko jednego produktu i nie można nic dobrać bo jeśli coś kosztuje 1999 to i tak łapie się tylko na 150zł, a nie 200.

Ale taka jest niestety Polsza, w USA wydając 49,89 załapałem się na promocję dla tych co wydali 50 dolców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nówki goldy mozna kupic ;) http://allegro.pl/...  tanio;)

 

czy ty właśnie wrzuciłeś linka do swojej aukcji ze słuchawkami "od cioci z Kanady"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest niezłe.

Szkoda że to dotyczy tylko jednego produktu i nie można nic dobrać bo jeśli coś kosztuje 1999 to i tak łapie się tylko na 150zł, a nie 200.

Ale taka jest niestety Polsza, w USA wydając 49,89 załapałem się na promocję dla tych co wydali 50 dolców.

Nie zagłębiłem się w szczegóły promocji jeszcze ale co stoji na przeszkodzie aby zakupić konsole za 1999zł + dożucić jakąś pierdołe za kilka złoty.Tylko po to aby przekroczyć granice 2000zł i dostać ten "rabat" w kwocie 200zł.

 

Regulamin  http://www.saturn.pl/lp/01217/RegulaminAkcjiSaturnRozdajeKase.pdf

 

Edit:Według tego co tam pisze w regulamnie to można również zamawiać przez ich sklep internetowy z odbiorem nie tylko w sklepie - oraz  spokojnie można coś dożucić do konsoli aby prtzekroczyć te 2000zł.

Ale niech mnie ktoś sprawdzi abym w błąd nie wprowadzał innych.

Edytowane przez suchy262

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie jest napisane o jednostkowej cenie towaru, więc twoje doŻucanie nie zadziała :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Edit:Według tego co tam pisze w regulamnie to można również zamawiać przez ich sklep internetowy z odbiorem nie tylko w sklepie - oraz  spokojnie można coś dożucić do konsoli aby prtzekroczyć te 2000zł.

Ale niech mnie ktoś sprawdzi abym w błąd nie wprowadzał innych.

W sklepie internetowym można zamówić, ale tylko z odbiorem w sklepie.

Warto też pamiętać o tym:

5. Warunkiem otrzymania rabatu na zakupy w Sklepie stacjonarnym Saturn jest okazanie 
Banknotu promocyjnego Saturn w kasie Sklepu Saturn. W przypadku zakupów w sklepie 
internetowym Saturn.pl rabat jest udzielany w chwili złożenia zamówienia, z 
zastrzeżeniem że Uczestnik zobowiązany jest do okazania Banknotu promocyjnego Saturn 
przy odbiorze towaru. 

 

 

Co do cen to jak dodacie coś żeby przekroczyć 2000 zł to nie odejmuje kolejnych 50 zł.

 

http://prntscr.com/2yccxm

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli interesujący mnie produkt nie jest dostępny w pobliskim Saturnie? ;p Przysyłają z innego oddziału jak np. w Empiku? Czy szykuje się dłuższa wycieczka? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pogadasz w sklepie to może ci ściągną, ale musisz pamiętać żeby zapłacić do niedzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może się skuszę. Nie ma w co grać, konsola dopiero rozwijana, ale przynajmniej cena jak na premierę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według ich stronki golasy są dostępne tylko w trzech Saturnach w Polsce...nagle wszyscy rzucili się na tą promocję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie też handlarze z Allegro się rzucili.

U mnie w Saturnie Galeria Bronowice kończą się Edycje Gracza, jak i golasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby jest ograniczenie do sztuki per capita, ale możliwe że całą rodzinę brali ze sobą :)
Chociaż cena nie jest aż taka znowu super atrakcyjna, jeśli doliczą swoje powiedzmy 100zł to już jest prawie to co przed promocją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi ograniczeniami różnie jest. Nie raz jakaś promocje z "jedną" sztuką na paragon, to ładują do samochodu i idą jeszcze raz. Inna opcja to tak jak mówisz, czyli w kilka osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×