Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

W media jest promocja na bony do paliwa 50% z kwoty 120zł za tankowanie, tylko pytanie liczą się za cene jednostkową produktu czy za to co jest na paragonie?

A w biedronce przy zakupie dwóch parówek śląskich dostajesz cysternę z paliwem...,czy tylko ja nie rozumiem twojego posta?

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej za cały paragon, jest napisane że za każdy tysiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie chce telefonu to przy abonamencie plus minus 180 zł oprócz minut itd dostajecie w Orange 1900zł na wydanie w MM(można w ten sposób nabyć konsolę)

W zależności od wysokości abonamentu dostajemy kasę na wydanie w MM

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że dzisiaj byłem w MM w Gdańsku na Matarni od zarąbania konsol stoi z bundle z KZ tak popatrzałem na to z jakieś 20-30 szt leżało, to mowie sobie wezme jedną sztunie za 1999zł :biggrin: wyrąbane żydzić stowe czy dwie "bo taniej" lepiej na miejscu kupić i nie miec problemów z gw, a do tego dostałem dwie karty rabatowe 2x60zł=120zł na paliwo na stacji orlen ;) czyli wyszło 1880zł :biggrin:

Edytowane przez Mateusz290
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też z dupy cena. Czyli jednak jeszcze nie nastał czas na masowe obniżki bo wychodzi coś nowego to zaraz aby tylko jak najwięcej nachapać i skroić jeleni.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje Ci cena to napisz do Saturna, ze za drogo albo niech Ci za darmo drugiego pada dorzuca. Jakos cena za konsole 1750 nie jest taka wygorowana. A tu co chwile lament, ze za tyle i tyle. Nie stac Cie/chcesz poczekac to czekaj a nie wylewasz swoje zale na forum.

Edytowane przez Tangul
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też z dupy cena. Czyli jednak jeszcze nie nastał czas na masowe obniżki bo wychodzi coś nowego to zaraz aby tylko jak najwięcej nachapać i skroić jeleni.

1999 za ps4 + second son za drogo? co ty sie spodziewasz ze dostaniesz konsole za 1600zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ba, porównując do zestawu z KZ za 1999 to faktycznie nie wydaje się taka wygórowana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kzona można kupić za 60zeta na allegro, więc za przeproszzeniem po ch*ju promocja :D ... ten zestaw ps4+kzone powinien kosztować max 1700 nówka, a używka 1300 i mniej bo to używka :) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kzona można kupić za 60zeta na allegro, więc za przeproszzeniem po ch*ju promocja :biggrin: ... ten zestaw ps4+kzone powinien kosztować max 1700 nówka, a używka 1300 i mniej bo to używka :) ...

powinien być dołączany do Bravo :), kz w saturnie czy mm stoi pewnie za 200+ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Katowicach w Silesia City Center -  Saturn - informacja z wczoraj

Mieli sporą górkę konsol w zestawach z Padem lub Padem + Killzone Shadow Fall

od ok 1990zł do 2200zł (nie liczyłem ile konsol ale około 15 może 20)

 

samo Killzone jest praktycznie bezwartościową grą (od strony finansowej) bo rynek jest zalany jej kopiami - większość sklepów z wymianą gier nawet nie che jej skupywać.

 

Co do konsoli to miała premierę niecałe 4 miesiące temu... cena PS4 utrzyma się na obecnym poziomie jeszcze długo... powód jest prosty konsola nadal świetnie się sprzedaje... bo jest w dobrej cenie do jakości produktu. Nawet używane konsole rzadko schodzą poniżej 1800 złotych - muszą być w bardzo złym stanie wizualnym żeby cena była niższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można trafić na fajne promocje, bo tydzień temu w Lublinie za 1650 zł w Saturnie było. Wystarczy być cierpliwym i trochę poczekać, a takich promocji powinno być więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gdyni tez bylo za 1650 jak Saturna otwierali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś do kupienia Fifa 14 na PS4 w wersji Polskiej? czy są tylko egzemplarze w wersji Angielskiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie coś na temat bundli z infamous w saturnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Saturnach od 1 kwietnia zestaw PS4+ InFamous Second Son 1999zł

 

Tutaj kolega pisał.

 

Ja spotkałem taki bundle w Euro RTV AGD w Bielsko Białej gdy jeździłem po sklepach. W dniu prmiery InFamousa już ten bundle był dostępny i cena z tego co mi powiedzieli to 1999zł.

 

A jak byłem pytać się z ciekawości w Saturnie to albo trafiłem na kretyna albo ewidentnie nie wiedział o co pytałem. Jak sprawdzał w "systemie" to nic takiego nie znalazł.

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 3 saturnach w polsce ten zestaw, smiech k.... na sali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam jeszcze jak sony mowilo ze w kwoetniu juz nie bedzie zadnych problemow z dostepnoscia. Probuje kupic samo ps4 w jakims saturnie w warszawie i nie jest tak kolorowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pomyslec ze na premierę jak wyrwales bundla to byles super farciarz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie, przynajmniej godzine temu zestaw z inf dostepny byl w 3 marketach w warszawie, wczesniej byl to krakow, katowice, warszawa.. Skoro takie rotacje sa tzn ze pewnie rzucili po 5 sztuk..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba slepy jestem bo w saturnie w ogole nie widze takiego zestawu. W sumie bym go zamowil z odbiorem w jednym z warszawskich marketow.

Juz znalzlem - przez gazetke internetowa udalo mi sie dostac. :)

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie raczej nie bylo problemu z bundlem infamous, kupilem w Galerii Bronowice i byly troche tych zestawow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×