Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

a gdzie najtaniej kupic destiny special edition? macie jakis pomysl, moze oferta z jakims rabatem (chodzi tutaj o kod wpisywany przy zamowieniu), bo granica 300zl to maximum :D lepiej sie czlowiek czuje jak wyda ciupke mniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W euro było po 320 - 30 zł za kod poszukaj w tym temacie lub w tematach o destiny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W euro było po 320 - 30 zł za kod poszukaj w tym temacie lub w tematach o destiny

Kody były ważne do 31.08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić infamous first light w ps store(jestem plusowiczem)? Jeśli nie to podajcie jakąś stronkę z fajnymi ofertami./

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Destiny w Tesco 195 zł (gazetka)

Ale gazetka Tesco do konkretnego sklepu czy jak? Bo to raczej istotna informacja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojeju.A wystarczylo sobie zadac choć odrobine trudu

zoom_THiperExtra-08.jpg

 

Ogólnopolska gazetka,w tych tesco w których są gry,w tym pewnie będzie destiny dostępne...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tesco ma tylko 2 rodzaje gazetek. Dla dużych sklepów i małych sklepów wielkości dwóch żabek

W każdym dużym tesco powinna być ta promocja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki  :thumbsup: Trafił się wirtuoz,gdybyś czytał mój wcześniejszy post, że kumpel tam kiedyś był i mimo tego że na necie było 1699 to w Matarni stało po 1500 to wiedziałbyś że cena internetowa ma się nijak do rzeczywistości.A na stronie MM jest tylko ogólnopolska infolinia, a tam gówno wiedzą ;) Zresztą teraz mi to już powiewa bo konsole zamówiłem.

 

Ode mnie EOT, pablos wywal te posty bo nic do tematu nie wnoszą ;)

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak nie robilem x)

 

http://www.ultima.pl/pad_sony_dualshock_4_do_playstation_4_bialy/i16022/ <- ktoś kiedyś szukał, imo 250 zł to przesada i lepiej sobie zakupić poniżej 2 stówek czarnego no ale kto co woli ;)

 

O dzięki :) na razie poczekam na cenę jaka będzie w sklepach stacjonarnych, mam manię białych przedmiotów ( zegarek, telefon, buty ) więc i Dualshocka muszę miec białego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję zakup PS4 i gry Battlefield 4. Obecna cena konsoli (~1450 zł) jest dla mnie dość przystępna jednak cena BF4 279 zł za wersję cyfrową jest skandaliczna. Wiem że niedawno ta gra była w promocji za 145 zł ale ja ją przegapiłem. Orientujecie się może kiedy będzie jakaś najbliższa przecena? Mam nadzieję że nie dopiero na święta w grudniu?

 

Nadmienię że interesuje mnie tylko wersja cyfrowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta hałasuje w napędzie, płyta może się porysować i nie działać, na płycie jest polski dubbing. Czyli same minusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta hałasuje w napędzie, płyta może się porysować i nie działać, na płycie jest polski dubbing. Czyli same minusy.

a przy instalowaniu z wersji cyfrowej może wyłączyć ci prad, może paść ci dysk, konsola sie zawiesi wywali w powietrze i nie wiadomo co jeszcze.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta hałasuje w napędzie, płyta może się porysować i nie działać, na płycie jest polski dubbing. Czyli same minusy.

 

Jack-Nicholson-lol.gif

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele ale ludzie mają podejście, płyta się porysuje, napęd hałasuje... Wracajcie do ery N64 i SNESA tam nic się nie rysuje i nie hałasuje. Wydaje mi się ze trzeba wystosowac pismo do Sony aby zlikwidowalo napędy w ps4 i dać im zarobić na złodziejskich cenach gier w dystrybucji cyfrowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwesta gustu. Pośmialiśmy się a teraz wracamy do mojego pytania. Następne przeceny będą na święta w grudniu czy może jeszcze po drodze mamy jakieś amerykańskie czy japońskie święta czy inne wydarzenia którym towarzyszą promocje? Jak to było w zeszłym roku. Ja miałem wtedy Xboxa to się nie orientuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwesta gustu. Pośmialiśmy się a teraz wracamy do mojego pytania. Następne przeceny będą na święta w grudniu czy może jeszcze po drodze mamy jakieś amerykańskie czy japońskie święta czy inne wydarzenia którym towarzyszą promocje? Jak to było w zeszłym roku. Ja miałem wtedy Xboxa to się nie orientuję.

Promocje są w różnych okresach, ale nikt tutaj nie ma szklanej kuli, a Sony też nie chwali się takowymi przecenami z jakimś większym wyprzedzeniem...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez gra sie instaluje z plyty na dysku,wiec...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak mam wybierać to zawsze wolę te "fizyczne" - mogę w każdej chwili sprzedać, co jest szczególnie istotne w grach na "przejście" fabuły, The Last of Us, Far Cry itp

 

Mam pytanie odnośnie jednej aukcji Allegro http://allegro.pl/playstation-4-metro-1-i-2-warszawa-i4577338073.html Tą konsolę wystawia chyba po raz 3 albo 4, jeszcze dziś widziałem jak ktoś ją kupił. Zestaw bardzo atrakcyjny, ale skoro ten sam sprzęt jest wystawiony kolejny raz to coś mi nie pasuje i boję się kupić. Co sądzicie? Napisąłem do niej maila i czekam na odpowiedź. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw jest napisane, że dzieciak nakupował mnóstwo gier, a potem, że w zestawie jest Metro, które matka musiała dokupić bo "nie wypada sprzedawać samej konsoli". Wtf ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×