Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiona w polskiej dystrybucji podlega gwarancji sony bez względu na rynek jej przeznaczenia , ja tak to rozumie zastanawia mnie tylko to promo w euro na białasa z Destyny cena niższa niż zestawy z starszymi produkcjami

Edytowane przez tresor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obowiązek gwarancyjny nie leży na sprzedawcy ale na producencie sprzętu. Było już wałkowane setki razy. Do sprzedawcy najwyżej można mieć pretensje ze sprzedaje sprzęt bez gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest raczej problem sprzedawcy jeśli sprzedaje konsolę z innego rynku. Ty masz prawo wymagać od niego gwarancji niezależnie z jakiego rynku pochodzi konsola. Poza tym jeśli tak jest powinien wyraźnie to napisać, ale to nie zwalnia go z obowiązku gwarancyjnego.

Chyba że się nie znam...

Mam wrażenie, że to jest błąd na stronie Euro. Nie wydaje mi się, żeby tak duży sklep sprowadzał konsole z jakiegoś podejrzanego rynku a nie od oficjalnego dystrybutora na Europę. Zresztą wszystkie konsole PS4 na ich stronie( bundle i golasy)  mają kod CUH-1000A. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obowiązek gwarancyjny nie leży na sprzedawcy ale na producencie sprzętu. Było już wałkowane setki razy. Do sprzedawcy najwyżej można mieć pretensje ze sprzedaje sprzęt bez gwarancji.

 

A kto kupi sprzęt bez gwarancji?

Zasada jest prosta, kupować u sprawdzonego sprzedawcy/sklepu. Coś co jest sprzedawane w Polsce musi mieć Polską/Europejską gwarancję.

Jeśli sprzedawca sprzedaję coś z innego rynku to jest jego problem a nie twój. Zgłaszasz niezgodność towaru z umową i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiona w polskiej dystrybucji podlega gwarancji sony bez względu na rynek jej przeznaczenia , ja tak to rozumie zastanawia mnie tylko to promo w euro na białasa z Destyny cena niższa niż zestawy z starszymi produkcjami

Jest tak jak napisał redlumek. Gwarancji udziela ci Sony, i ich nie interesuje czy kupiłeś konsole na targu czy w MM lub innym Saturnie. Jak jest przeznaczona na rynek japoński to możesz ją reklamować, ale  w Japonii. Zresztą taką informacje uzyskałem dzwoniąc na infolinie Sony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że to jest błąd na stronie Euro. Nie wydaje mi się, żeby tak duży sklep sprowadzał konsole z jakiegoś podejrzanego rynku a nie od oficjalnego dystrybutora na Europę. Zresztą wszystkie konsole PS4 na ich stronie( bundle i golasy)  mają kod CUH-1000A. 

 

Ja kupowałem konsolę w Euro właśnie i jest z dystrybucji EUR.

Prosta zasada - Kupować w sprawdzonych miejscach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem konsolę w Euro właśnie i jest z dystrybucji EUR.

Prosta zasada - Kupować w sprawdzonych miejscach.

No to tym bardziej jestem przekonany, że to błąd na stronie. 

Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by kogoś interesowało to z okazji dzisiejszego otwarcia Neonetu w Zabrzu mają gołą PS4 za 1499

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie ma żadnego wałka tylko cena jest spowodowana wyjściem xboxa one. Tam za taką samą cenę dodają dwie gry, więc za samo destiny nie "wypada?" wołać więcej. Sam nie wiem czy już teraz to zamówić i opłacić czy jeszcze czekać :P

 

BTW. W gazetce z avansu od jutra ps vita z kartą 4gb i jakąś grą za 299 zł. Wyprzedają resztki, ciekawe czy w jakimś w kraju będzie to dostępne...

Edytowane przez Bartez_ViP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie dobra cena za PS Vita ale awans likwidują i po roku gwarancji nie będzie możliwości zgłoszenia jako niezgodność towaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak jaracie się tą vitą? Tak bardzo jest ona wam potrzebna czy po prostu wpasowujecie się w nurt ludzi, ktorzy kupują, żeby kupować?

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak jaracie się tą vitą? Tak bardzo jest ona wam potrzebna czy po prostu wpasowujecie się w nurt ludzi, ktorzy kupują, żeby kupować?

:biggrin:

 

Po co pisałeś tego posta? Musiałeś czy po prostu wpasowujesz się w nurt ludzi którzy piszą posty?

 

:wallbash:

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał o PS4 w auchan, dopiero dziś znalazłem gazetkę :

 

viewer_small_lal3-22.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam na allegro konsolki, gustuje w takich lekko uzywanych albo wzietych na kredyty przez zuli itp, mniejsza z tym, cena ok 1300zl

Teraz mam dla was pytanie w jakim zestawie najlepiej? z gra infamous, battlefield4, watch dogs czy killzone? szczerze powiedziawszy stawialbym na BF4 bo ma online a na drugim miejscu infamous, co wy na to?

Jest jakis myk na ktory zwrocic uwage przy kupnie ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że żule biorą PS4 na kredyt i później sprzedają na allegro  ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że na PS4 aby grac online musisz mieć kupione PS+ Tak poza tym to jaką grę kupisz to już kwestia gustu. Ja bym BF4 nie brał, teraz po premierze wszystkich DLC pewnie pokaże się edycja premium podstawka + wszystkie dlc w cenie podstawki, tak przynajmniej było z BF3 a że EA lubi hajs to na pewno i tu zrobi to samo. Co do samych konsol to nie ma żadnych myków, albo kupisz taką co dotrwa do PS5 albo będzie pech i za tydzień poleci na gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żule kupują konsolę na kredyt i sprzedają na allegro ? Co piłeś ? :biggrin:

Edytowane przez Bartez_ViP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam na allegro konsolki, gustuje w takich lekko uzywanych albo wzietych na kredyty przez zuli itp, mniejsza z tym, cena ok 1300zl

Teraz mam dla was pytanie w jakim zestawie najlepiej? z gra infamous, battlefield4, watch dogs czy killzone? szczerze powiedziawszy stawialbym na BF4 bo ma online a na drugim miejscu infamous, co wy na to?

Jest jakis myk na ktory zwrocic uwage przy kupnie ps4?

kup w zestawie z destiny, najmniej stracisz przy odsprzedaży gry, lub bierz od razu golasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz zamowilem uzywke miesieczna na allegro z watch dogs za 1300zl z przesylka. Gwarancja jest. licze ze wszystko ok

A co do Zuli to u mnie w miescie byl taki myk ze pewna osoba szukala fanow trunkow ktorzy wezma cos na kredyt :D i tak oferowali wszystko co chcesz za pol ceny ze sklepu hehe ale nie potrzebowalem nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście czaję się na białą konsole , może być zestaw z destiny , gra nie dla mnie więc od razu na sprzedaż , i inwestycja w większy dysk , szkoda że plusa trzeba mieć żeby grac online , a na razie wziąłbym bf4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie oprócz euro kupię białą konsolę z Destiny? Lub samą białą konsolę jak wyjdzie lub w pre orderze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce wziąć golasa na raty. Poleciłby mi ktoś dobry sklep w którym nie będzie jakiegoś strasznie dużego oprocentowania? Myślę o morele.net  ale opinie w internecie są o nich różne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na gazetkę auchan która wkleiłem wyżej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×