Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy było gdzieś o tym już ale w trakcie trwającego w USA Gamestop expo 2013 sony pochwaliło się, że po wprowadzeniu kolekcji gier (IGC) do PS+ ilość subskrybentów wzrosła im o 144% a zadowolonych jest 95% tych co wykupiło:

 

http://gametrade.pl/video/38348-sony-conference-gamestop-expo-2013-off-screen  (oglądaj od ok 17 minuty)

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak sama nazwa wskazuje, obsługuje cut-scenki albo w formacie 2D albo 3D. Jeśli nie masz TV 3D to nie ściągaj, samo 2D starczy.

 

Tak myślałem ale wolałem się upewnić.

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie te pytanie juz wczesniej padlo kiedys 

kupilem dzisiaj zdrapke na 90dniowego plusa , wpisalem kod wszystko okey jednak nadal data waznosci gier z plusa pokazuje mi ze jeszcze 6 dni , rozumiem ze za te 6 dni automatycznie sie przedluzy o kolejne 90?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie te pytanie juz wczesniej padlo kiedys

kupilem dzisiaj zdrapke na 90dniowego plusa , wpisalem kod wszystko okey jednak nadal data waznosci gier z plusa pokazuje mi ze jeszcze 6 dni , rozumiem ze za te 6 dni automatycznie sie przedluzy o kolejne 90?

Tak, przedłuży ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Czy jeśli kupię plusa ze sklepu internetowego w postaci zdrapki to dostanę również te 3 miesiące gratis, czy działa to jedynie w przypadku zakupu z PS Store?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aby napewno tylko przez zakup w PSS, ja czytałem gdzieś(chyba na GT), że zdrapki na rok też biorą udział w promocji i przedłużają łącznie o 15 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oficjalnie tylko przez PSS a zdrapki tylko na kasę (100zł 200zł) działają bo nimi doładujesz konto i kupisz ps+ w store

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aby napewno tylko przez zakup w PSS, ja czytałem gdzieś(chyba na GT), że zdrapki na rok też biorą udział w promocji i przedłużają łącznie o 15 miesięcy.

Jak kupisz 2 zdrapki po 100 zł i kupisz plusa w pss to działa :) Kupienie zdrapki plusa na rok nie da Ci dodaktowych 3 miesięcy, potwierdzone bo sam kupowałem ostatnio zdrapkę na rok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam taki maly problem, a mianowicie pobralem u3 z ps+ i zainstalowalem, ale gra sie nie zainstalowala normalnie. ten plik 12gb jest w zakladce gry

/dane gier cz jakos tak. i nie ma ikonki gra, tak jak w pozostalych grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ściągnąć, pakiet filmów 2d lub 3d oraz klient do gry multiplayer. Tak więc ściągasz 3 rzeczy i dopiero wtedy możesz grać. W sumie wychodziło ponad 30 gb danych do pobrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

79zł za Walking Dead na Vitę, grę którą każdy kto chciał to przeszedł. Są chętni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta seria nie ma PL napisów, nawet w pudełku, np. w PL wersji revelations (które akurat mam w BOX po PL) jest tylko PL interfejs+instrukcje, dialogi są po ANG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a zdun brał Child Of Eden za 40 zł w empiku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze to ma się pudełeczko :P Ja chyba wezme nascar za 15 zł :D Kiera dawno nie ruszana, trzeba ją rozruszać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a zdun brał Child Of Eden za 40 zł w empiku :biggrin:

 

Trochę Ci nie wyszło nabijanie się ze zduna, bo on kupił Child of Eden za 39 zł  :biggrin:  

 

Nie chcę wojny, ale są jakieś przecieki na paźdżiernik?)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa wyprzedaż jest zarypista, sam nie wiem co wybrać bo w 200 zł chcę się zmieścić. Mogli takie rzeczy dawać na summer sale'a to ludzie by się nie pluli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×