Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy ze kolega twoim kontem ściągnie gre a potem na swoim bedzie grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej...

 

Szybka piłka ;) Jak sprawdzić ważność konta PLUS ale bez dostępu do konsoli (z poziomu www gdzieś się da??)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie do końca rozumiem. On ma już swoje konto założone na PSN, czyli ma założyć drugiego użytkownika na konsoli z moim loginem czy jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie do końca rozumiem. On ma już swoje konto założone na PSN, czyli ma założyć drugiego użytkownika na konsoli z moim loginem czy jak ?

Dokładnie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Brachol ma dłużej ode mnie plusa i ma gry plusowe które mnie interesują. Czy jeżeli on się zaloguje na mojej konsoli i pobierze gry z plusa które mnie interesują i później usunie konto swoje to czy będę mógł nadal grać w te gry na swoim koncie? (ban itp nie grozi?)

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem otóż po formacie konsoli w zakładce "narzedzia zapisanych danych" w dysku internetowym pisze 607mb/1024mb ale nie ma w nim zadnego pliku. Jak można je przywrócić? Pomóżcie bo zaczynam się denerwować ._.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem otóż po formacie konsoli w zakładce "narzedzia zapisanych danych" w dysku internetowym pisze 607mb/1024mb ale nie ma w nim zadnego pliku. Jak można je przywrócić? Pomóżcie bo zaczynam się denerwować ._.

Poczekaj chwilę jak klikniesz. Trochę sekund się to ładuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nieco inne pytanie. Czy Metro ma cokolwiek wspolnego z ksiazkami ? Metro 2033, 2034? Czy po prostu akcja ma miejsce w tym uniwersum ale fabularnie nie ma nic wspolnego z zadna ksiazka?

Ksiazki sa niezle (1. swietna, 2. slabsza, ksiazki w uniwersum to juz zupelnie rozny poziom).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black cholera masz temat odnośnie Metro LL to ty w temacie o PS Plus pytasz o fabułę gry ://  Weź to zabij zanim złoży jaja ...

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90% tematu to opinie o grach w PS+ i marudzene kto co ogral zanim trafilo do rozpiski.

Myslalem, ze w tym temacie moge zapytac o gre z ps+.

Mniej czasu zajelaby Ci odpowiedz na pytanie niz szukanie na kwejku odpowiednio fajnego tekstu zeby po mnie pojechac i zdobyc szacunek wsrod gimnazjalistow z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże.... walisz takie smuty że aż mi synek na rękach usnął ( za co Ci dziekuje ).  Zamiast szukać bardzo mądrej odpowiedzi oraz dalej szukajać czy moj tekst jest z kwejka czy moze z demotywatorów, poczytałbyś recenzje gry i dowiedziałbyś sie czy gra jest oparta na podstawie książki Metro 2033, 2034 czy moze podchodzi pod jakąś część Uniwersum Metro ? ? 

Wracając do głownego tematu czy wy również macie problem z sprawdzeniem do kiedy macie aktywny PS Plus czy ja mam tylko coś z netem dzisiaj ? ? 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dude...odpalasz ps3, bierzesz pierwszą lepszą grę z plusa i klikasz na niej trójkąt. Na samym dole jest data ważności ;D to jest ostatni dzien kiedy masz plusa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pier... TRa poważnie ? ? Bo ja mam 2 dni plusa i nie wiem xD po prostu pisałem że chyba miałem coś z netem że mi nic nie pokazywało hehe nie pytałem sie JAK sprawdzić do kiedy ważny :P tylko czy też macie PROBLEM :P   Ale Tobie Wybacze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko chciałem sobie dodać gierki z ps4 na przyszłośc i chciałem zapytać na stronie wystarczy dodać do koszyka czy jeszcze czeba jkoś zakupić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko chciałem sobie dodać gierki z ps4 na przyszłośc i chciałem zapytać na stronie wystarczy dodać do koszyka czy jeszcze czeba jkoś zakupić ??

 

Bez względu na to, czy "kupujesz" pozycje z plusa, czy też robisz normalne zakupy, musisz to za to zapłacić (za pozycje z plusa 0,00 zł). Samo dodatnie do koszyka to za mało, jak w życiu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 dniowy darmowy kod na PS Plus

 

DRHJ-ETNF-N6T8

 

mam juz roczna wiec mi sie nie przyda.

 

kto pierwszy ten lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BAKU a 14 dniowy PLUS jest w PSN za free :P Więc ten kod to wiesz... ;) Ale się chwali, twe dobre intencje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz nie wiedziałem nawet :P ostatnio jak byłem w sklepie PSN to pisało przy 14 dniowym Plusie ze nie dostepne i to mnie zmylilo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modnation racers jest już dostępne za darmo przez wyszukiwarke, właśnie pobieram.

Edytowane przez massacer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×