Skocz do zawartości
Patricko

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

KolotekPL - do wykonania trofeum "Żywy GPS" nie są potrzebne słuchawki. Można korzystać ze strzałek, które naciskasz w miarę pojawiania się zakrętów. Poza tym najlepiej wybrać sobie tor typu Criminal Records, gdzie jeździ się tylko w kółko, tak będzie najłatwiej. Pamiętaj jednak, że potrzeba minimum 4 osób.

 

bero1910 - jasne, że tak. Wątek fabularny nie jest zależny w żaden sposób od online, jak i odwrotnie.

Edytowane przez Wgsxr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ktoś miał podobny problem, że został na niego nasłany oprych, a po zabiciu jego nie wpadło trofeum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ktoś miał podobny problem, że został na niego nasłany oprych, a po zabiciu jego nie wpadło trofeum?

Odebrałeś od opryszego truchła to, co Ci wcześniej ukradł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Chyba, że to zalicza jak zgubi się jeszcze pościg, a podczas pościgu zginąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pościg nie ma znaczenia. Powinno wpaść od razu po zabraniu skradzionej gotówki złodziejowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że u mnie trofeum "pełen zwrot" wpadło od razu po zabiciu złodzieja, bez odbierania mu kasy w ogóle. Też mnie zaczęła gonić policja i nawet zginąłem później w pościgu i w niczym to nie przeszkodziło. Najpewniejsza metoda to chyba przyczepienie sobie do samochodu ładunku przylepnego i w momencie, gdy podbiega złodziej (w moim przypadku jakaś babka z nożem) i wyrzucając nas z auta odjeżdża - robimy bum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście masz rację, trzeba typa tylko i wyłącznie zabić. Ani to czy zbierzemy kasę, ani utrata życia w pościgu policyjnym nie ma na trofeum żadnego wpływu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy.. no jeśli zależy Ci na tym trofeum, to chyba jesteś zmuszony do przynajmniej jeszcze jednej próby ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ktoś chętny na ustawki na trofea? Sesja zdana, więc trochę czasu jest. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to wszystkie, jedynie mam zdobyte "żywy gps", "trybik w ekipie","szybki jak wiatr" i samouczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja potrzebuje pomocy aby ktoś na mnie nasłał oprycha, lecz potrzebny jest do tego minimum 50 lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie czemu mi sie multi laduje 10 min :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos w weekend chetny na wspolne expienie w gta :P no i moze powbijanie trofikow wymagajacych 2 osob conajmniej

headset konieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... Zauważyłem, że GTA jest parę złotych tańsze jeśli kupuje się grę w "angielskim" pudełku - znaczy się, instrukcja i pudełko ANG natomiast sama gra w języku polskim (napisy)

 

Jest jakaś różnica względem takiej wersji a w pełni polskim odpowiedniku (okładka, instrukcja, gra) po polsku? Rozumiem, że mapa która jest w zestawie będzie pewnie po angielsku, tak? Coś poza tym (sama gra)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej będzie po angielsku, bo np. w przypadku MP3 została wydana aktualizacja z polonizacją, więc wystarczyło mieć ustawiony region Polski, żeby ściągnęło aktualizację - przynajmniej u mnie tak było. Tutaj natomiast masz od razu polonizację, więc nie będziesz miał możliwości pobrania spolszczenia. W CoD czy BF masz to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... dziwne - na aukcjach wyraźnie jest napisane "gra w języku polskim (napisy), okładka i instrukcja w języku angielskim"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak jest, to możesz zamówić. Tylko upewnij się, że nie jest na odwrót napisane. "polskie pudełko, gra w języku angielskim".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czytałem szczegóły nowego patcha 1.10 i Rockstar podobno wprowadził aż 86 poprawek usprawniających grę i naprawiających błędy. Niestety wraz z naprawieniem starych, przyszły nowe.

 

Właśnie wczoraj zauważyłem w online, że wychodząc ze swojego samochodu, nie można potem do niego wsiąść. Pojawia się komunikat: "Nie masz dostępu do tego pojazdu osobistego. Jego właścicielem jest Wgsxr." :shok: co prawda nie zawsze się to zdarza, ale bywa bardzo irytujące szczególnie, gdy chcemy podjąć jakąś szybką akcję a nie możemy wsiąść do własnego auta :unsure:

 

Po kilku kolejnych minutach grania zauważam następne dwie rzeczy. Po pierwsze mimo iż z patchem 1.10 otrzymałem nowy samochód i karabin, to nie ma w ogóle żadnych nowych ubrań związanych z Walentynkowym DLC. Po drugie co prawda glitch z fryzurą został naprawiony, ale teraz siedząc u fryzjera nasza postać się rozdwaja, na jednej głowie ma starą fryzurę, a na drugiej zmienia się to co wybieramy na liście.

Edytowane przez Wgsxr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje chętnych do gry dowolne Tryby rozgrywki PSNid ArtemisPL. Już po sesji to można odreagować. Posiadam słuchawki z micro więc nie będzie problemu z komunikacją :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zaproszenie. Jakby ktoś chciał powbijać trofea, to również możecie zapraszać: Kasperek1972.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

EDIT: NIE AKTUALNE

Edytowane przez fire39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×