Skocz do zawartości
Patricko

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, witam wszystkich serdecznie. To mój pierwszy post na forum więc proszę o zrozumienie... 

 

Szukam jakiejś ekipy do grania w GTA Online, jest ktoś chętny?  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ! :) Mam otóż taki problemik , raczej zapytanie :D Otóż... Pożyczyłem GTA V od kumpla i otóż niewiem czy zagrać online. Czy jak zagram online to jego konto się skasuje? Będę musiał grać na jego koncie? czy On pózniej będzie grał na moim koncie? Czy wszystko normalnie będzie , że on będzie miał konto i ja? :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz grać normalnie, płyta nie jest przypisana do konta w necie :) tylko Twój PSN

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz grać normalnie, płyta nie jest przypisana do konta w necie :) tylko Twój PSN

Dzięki ;) Tak własnie myslałem , ale nie byłem pewny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest ktoś chętny żeby sprawdzić ten sposób ?


Zapraszam do wspólnego grania id: graceknysa
:)
  Edytowane przez graceknysa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na gierkę teraz, i praktycznie cały dzień? Ogólnie wykonywanie misji żeby budżet podreperować... i w ogóle dobra zabawa. HS jest, poziom  52, jak coś to pisać na PSNid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest ktoś chętny żeby sprawdzić ten sposób ?

Zapraszam do wspólnego grania id: graceknysa

:)

 

ten glitch działa tylko z autami znalezionymi na ulicy. Auta z twojego garagu już nie da się duplikować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam takie pytanko. Czy orientuje się ktoś kiedy gra zacznie przydzielać misje na rozsądnym poziomie ? Mam 51lvl i cały czas jak dzwonie do lestera rona martina , to dostaje misje , które już naście razy robiłem i które są na bardzo niski lvl przez co dostaje mało punktów RP . Proszę o podpowiedź , co z tym fantem zrobić. Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny na wspólne romantyczne wbijanie respa przy muzyce Chopina przy XVII whiskey to zapraszam. PSN: Kefirowsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią pogram online z  kimś, bo samemu to troche nudno. Piszcie pw z nickami i zaakceptuje bądź dodam na PS, najlepiej jak by osoba miała TS gdyż nie posiadam headset'u do PS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś rozpatruje podania do ekipy? Fajnie mimo wszystko byłoby reprezentować nasze forum w czasie gry. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak tu najskuteczniej sprzedawać drogie samochody (o ile w ogóle da się)? 

Mam na sprzedaż Banshee, ale za cholere nie wiem jak go komuś puścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochody sprzedaje się w Los Santos Customs. Jeśli Banshee nie jest twój to go nie sprzedaż, gdyż maksymalna wartość samochodu nie może wynosić więcej niż 50 tysięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie dołączyłbym się do jakiejś ekipy bo zawsze to się jakoś fajniej gra ;) Poziom mam niski bo zaledwie.... bodajże 25 ale i tak zapraszajcie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem. Grałem w gta v online dużo czasu i od 2 dni nie słysze wogule ludzi , oni mnie slyszą a ja ich nie (kupiłem przejsciówkę i karte dzwiękową i gram teraz na słuchawkach (ps3) ale to chyba nie od tego zależy , prosze o pomoc. Od razu mówie że mam ustawione żeby słyszeć wszystkich ale to chyba wtedy nikogo nie slysze kiedy dałem na chwile znajomi i teraz nikogo nie slysze nawet znajomych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie, okazało się, że coś się przestawiło w ustawieniach konsoli, nie w samej grze.

Więc sprawdź w XMB.

 

Pozdrawiam :cool:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było coś związanego z ustawieniami hedseta.

Ale bez odpalonej konsoli Ci nie pomogę, a niestety teraz nie mam czasu.

Wieczorkiem jak będę w domu, to zerknę.

 

Pozdrawiam :cool:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok dzięki bo w takich ustawieniach nie mam cholernego pojęcia co i jak , jestem bardziej taki co kupi gre i zagra , a jeśli chodzi o np. XMB ustawienia itd. to całkiem zielony jestem ;) Naprawdę  jak byś poszukał i zadziałało by to naprawdę bym był ci mega wdzięczny :)

Edytowane przez salokingaming

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. 

Zakończyłam wątek offline, i teraz pora zabrać się za online. Fajnie by było jakby ktoś mnie dodał do ekipy ps3forum :)

 

Chwile pograłam w online i proszę, niech ktoś mi wyjaśni: dlaczego na serwerach wieje pustką? Za cokolwiek się nie wezmę: deadmatch, wyścig czy cokolwiek... jestem sama ewentualnie mam jednego współzawodnika.

Nie mam znajomych z konsola, tym bardziej grających w gta, i na wspólne wirtualne spędzanie czasu nie bardzo mam się jak umówić. 

Byłam bardzo zadowolona z trybu online w red dead redemption. W otwartej przestrzeni były jakieś wyzwania do wykonania, dodatkowo można się było tymczasowo łączyć w grupy. Co mi po jakimś crew w którym jest 1000 osób a tak na prawdę nie mam pojęcia na kogo trafie,  już o barierze językowej nie wspominając... Albo ja czegoś nie wiem o GTA online, albo po prostu im to nie wyszło. 

 

Mam bardzo ubogą wyobraźnię, wiec może wytrwalsi gracze mi napiszą, co można robić na serwerze poza zarzynaniem innych użytkowników?

 

Jeśli ktoś ma ochotę ze mną pograć pomimo mojego niskiego poziomu (5), wyślijcie zaproszenie na PSN. Mam pseye do ewentualnej rozmowy, powinno starczyć :)

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na serwerach wieje Ci pustką, to może być to związane z jakościa Twojego połączenia. Zajrzyj do tematu Grand Theft Auto 5 w dziale Gry, tam na ostatnich 2 stronach był wyjaśniany problem małej ilości graczy w online oraz długiego szukania czy dołączania do gry.

 

Jeżeli masz mało osób w akcjach, staraj się nie tworzyć własnej gry, a dołączać do innych, będzie szybciej. Jeżeli widzisz, że nie pojawia się zbyt wiele osób w danej akcji, wyjdź, dołącz ponownie a najpewniej trafisz na akcję w której tych osób jest więcej. Takich krótkich porad jest bez liku, ale jak pograsz chwilę, to sama dojdziesz do tego co i jak ;)

 

A co można robić na serwerze poza zarzynaniem innych graczy? Praktycznie wszystko to co w singlu a nawet więcej, tylko że z innymi osobami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś na mnie nasłać oprycha?(potrzebuje do trofeum) mogę się z rewanżować, iż posiadam 50+ lvl. Oraz chętnie dołączę do aktywnej grupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mogę PSN - KolotekPL i jakbys mogl to takze bym sobie zyczyl naslanie oprycha :) Brakuje mi jeszcze Trofeum o nazwie żywy GPS , czy jest ktos chetny do pomocy . Czy do wykonania tego wyscigu potrzebne sa sluchawki ?

Edytowane przez KolotekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy jeżeli nie skończyłem wątku fabularnego mogę spokojnie grać w online czy nie za bardzo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×