Skocz do zawartości
Patricko

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Szukam przynajmniej trójki graczy którzy chcą powbijać trofiki z online. Ja posiadam headset i miło by było gdyby reszta graczy też je posiadała. Jeżeli ktoś jest chętny to proszę pisać na PSNid: MSWiA lub pisać wiadomości tutaj. Jeszcze raz gorąco zapraszam.

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi kilku jeszcze brakuje, więc byłbym chętny. Zaraz wyślę zaproszenie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Szukam przynajmniej trójki graczy którzy chcą powbijać trofiki z online. Ja posiadam headset i miło by było gdyby reszta graczy też je posiadała. Jeżeli ktoś jest chętny to proszę pisać na PSNid: MSWiA lub pisać wiadomości tutaj. Jeszcze raz gorąco zapraszam.

Pozdrawiam

 

Tez jestem chętny. Wyślę Wa wieczorem zapki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chciałby szybko wbić levele samodzielnie to są wyścigi dające ok 2,5-3k RP w poniżej 25 sekund. Napiszcie jakich brakuje Wam trofików to coś pomyślimy przy okazji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko możemy kiedyś zagrać. Ja potrzebuję osoby, która wezwałaby na mnie Merryweather. Chciałbym ich jeepa w garażu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam chętnych do wspólnego grania online :) (Headseat jest ;)) Jakby co dodawać do znajomych na PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnch osób (+18) do gry w godzinach wieczornych. Headsetu jeszcze nie ma, ma być na dniach.

PSN: R4KET_

Edytowane przez R4KET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wstepnie pisze jak tylko bedzie jakas ekipa ;) o ktorej chcesz mniej wiecej ustawic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram w gta online z jakas wieksza ekipa (hs posiadam)

PSN id DominicoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze?? Chętnie bym pograł z jakąś ogarniętą ekipą  ;)

PSN ID polo510

Edytowane przez polo508

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko.

Chętny ktoś do luźnej gry i pośmiania się? Jeżeli tak to zapraszać, przy okazji możemy powbijać trofiki. Od razu mówię, że do gry podchodzę na luzie, ale kiedy trzeba potrafię współpracować i planować akcje. Gram głównie popołudniami, zdarza się, że jestem dostępny wieczorem. Chętni zapraszać, hs posiadam. Poza tym Wesołych Świąt życzę wszystkim :D

Edytowane przez PatrikoPPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już pisałem w innym temacie, ale dopiero teraz znalazłem ten. Potrzebuje kogoś z kim mógłbym ustawić kilka wyścigów, brakuje mi  chyba 12 wygranych żeby przestały mnie trzymać. Ogolnie jak ktoś ma jakaś dobra ekipe do misji albo odwalania jakichś numerów, to też sie mogę zaproponować :) (oczywiscie mam HS) aczkolwiek duzo czasu na granie mam tylko w tym tygodniu, potem raczej bardzo sporadycznie (siedze na L4 :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś nowe sposoby na poziom? Mam 65 i idzie teraz jak krew z nosa, a to ostanie trofeum. :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś nowe sposoby na poziom? Mam 65 i idzie teraz jak krew z nosa, a to ostanie trofeum. :-/

Dachowiec z kims >75. Ja codziennie hostuje dachowca. Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz PSN? Zaprosiłbym Cię i grał z Tobą jakbym mógł, jakby oczywiście nie zrobiło to problemu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz PSN? Zaprosiłbym Cię i grał z Tobą jakbym mógł, jakby oczywiście nie zrobiło to problemu. :)

snosch

Jeden warunek. Zachowujesz sie jak czlowiek :) nie jak 12 letni debil :)

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie dołączę jak nie macie nic przeciwko :P Podajcie tylko dzień i godzinę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codziennie praktycznie wieczorami. Mogę zapraszać 2 osoby bo nas jest już 2. Ale warunkiem jest robienie tego czego wymaga misja a nie stanie i czekanie aż samo się zrobi. Jeśli nie zabrałes dokumentow, to nie wsiadaj do mojego auta tylko zostaw miejsce temu który je ma.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem: Graliśmy sobie z kolegą do tej pory w online bez problemu. Łączyliśmy się normalnie i wszystko było ok. Od 2 dni nie możemy się połączyć. Normalnie i ja i on dołączamy do sesji ale gdy on próbuje dołączyć do mojej to mnie wywala,a jemu wyświetla się że "gracz nie uczestniczy już w sesji". To samo gdy ja dołączam do niego. Nie rozumiem co się stało. Nic nie przestawialiśmy. Porty mamy poodblokowywane. UPnP dostępne, NAT typ 2, serwery DNS googlowskie. Totalnie nie mam pojęcia czym to jest spowodowane. Z góry dzięki za pomoc :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się piszę na wszelką zabawę, z GTA Online, z tym że przez początkowe problemy z trybem Online jakie były, zaniechałem grania więc mogę okazać się wielkim laikiem jeśli chodzi o rozgrywkę sieciową, bo podobno dużo rzeczy doszło a dawno tego nie widziałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie z kimś pogram, mam 8 lvl jak narazie - kuchar95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×