Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie jest jednorazowa. 

Kowal jak się raz czegoś nauczy to może to robić do póki mu starczy materiałów i kasy. 

Po prostu przepatrz wszystko co może robić i znajdziesz. Przedmioty są sortowane według poziomu wymaganego do ich założenia. 

 

Oki :)

A skąd kowal bierze "projekty" na kolejne legendarki ? Wiadomo, że jak go ulepszam to wybieram sobie jakieś tam gotowce, ale jak już go ulepszę na maxa ?

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do kostura grzybka, ten dzwonek od babki z bazaru i ok 70 razy odpalalem kampanie zaraz na koncu aktu 2giego aby odblokowac alchemika z wejsciem do tajemniczej jaskini.niestety po odwiedzeniu jaskini 5 razy jeszcze niemam tej teczy... bede farmic do skutku.czy jest jakas mozliwosc cofnac sie do 1 aktu aby piszczel leoryka z kominka wziasc tak aby postepu w grze teraz nie tracic? a moze trzeba przejsc gre do konca i wtedy zbierac czesci na kostura?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do kostura grzybka, ten dzwonek od babki z bazaru i ok 70 razy odpalalem kampanie zaraz na koncu aktu 2giego aby odblokowac alchemika z wejsciem do tajemniczej jaskini.niestety po odwiedzeniu jaskini 5 razy jeszcze niemam tej teczy... bede farmic do skutku.czy jest jakas mozliwosc cofnac sie do 1 aktu aby piszczel leoryka z kominka wziasc tak aby postepu w grze teraz nie tracic? a moze trzeba przejsc gre do konca i wtedy zbierac czesci na kostura?

Patrzyłeś na książkę co potrzebujesz?

Kości na 100% nie trzeba, tęczy chyba też.

Na pewno grzyb, jaskinia w trzecim akcie i dzwonek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do kostura grzybka, ten dzwonek od babki z bazaru i ok 70 razy odpalalem kampanie zaraz na koncu aktu 2giego aby odblokowac alchemika z wejsciem do tajemniczej jaskini.niestety po odwiedzeniu jaskini 5 razy jeszcze niemam tej teczy... bede farmic do skutku.czy jest jakas mozliwosc cofnac sie do 1 aktu aby piszczel leoryka z kominka wziasc tak aby postepu w grze teraz nie tracic? a moze trzeba przejsc gre do konca i wtedy zbierac czesci na kostura?

Tęczy nie trzena do kosturu. Potrzeba Grzyb, dzwon, klejnot, schemat.

 

Znalazłem piszczele leoryka zastanawiam sie do czego może być potrzebny tym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez Destiny nie śledziłem tematów o niczym innym, pojawił się już patch 2.1 na PS4?

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez Destiny nie śledziłem tematów o niczym innym, pojawił się już patch 2.1 na PS4?

...chyba Ty! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez destiny również z tydzień nie grałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...A ja to niby grałem? Diablo czeka aż wróci do łask.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch coś wprowadza co by przyciągnęło nas na nowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główne zmiany jakie wprowadza patch 2.1.0 to:

  • Sezony - teraz możemy tworzyć postacie sezonowe dające liczne bonusy na zakończenie sezonu.
  • Głębokie szczeliny - trudniejsza wersja szczelin Nefalenów 
  • Tablica wyników - wprowadzona na potrzeby sezonów, zawierająca naróżniejsze statystyki.
  • Zmiany w balansie przedmiotów oraz udoskonalenie starych elementów rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie ma jak na PC ze w ssczelinie można dojść nawet do 30 poziomu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fausto, a to właśnie nie ma wejść w patchu 2.1 który kiedyś tam ma do nas trafić a konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie "techniczne". Otóż mój znajomy od początku gry nie może połączyć się z rozgrywką sieciową, o czym zresztą jest informowany z poziomu menu D3. Problem jest podobno "międzynarodowy", ale może ktoś z Was spotkał się z nim i wie jak go rozwiązać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A konkretniej?

Bo to jest na tej samej zasadzie co "kolega na auto i sie psuje. Też tak macie?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Solid

Trywialne pytanie - plusa ma wykupionego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no bez przesady :biggrin: . Plus jest, podobno także wszystkie porty w routerze pootwierane. Znajomy szukając pomocy w internecie znalazł gdzieś na zagranicznym forum D3 posty ze skargami niektórych graczy PS4, którzy nie mogą pograć online, ponieważ  "usługa sieciowa jest niedostępna". Myślałem, że ktoś z Was także spotkał się z tym problemem. Jeśli nie to spoko, nie było tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami miałem tak że nie mogłem się połączyć do znajomych, ale już na drugi dzień wszystko latało dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no bez przesady :biggrin: . Plus jest, podobno także wszystkie porty w routerze pootwierane. Znajomy szukając pomocy w internecie znalazł gdzieś na zagranicznym forum D3 posty ze skargami niektórych graczy PS4, którzy nie mogą pograć online, ponieważ  "usługa sieciowa jest niedostępna". Myślałem, że ktoś z Was także spotkał się z tym problemem. Jeśli nie to spoko, nie było tematu.

Przecież nie zamieciemy tego pod dywan.

Inne gry koledze działają?

PSN/PSStore?

Jaki kolega ma NAT?

Jaki usługodawca itp.?

Porty otwarte/stałe IP/ UPnP włączone? 

Bardziej mi to wygląda na temat do problemów sieciowych niż problemów z Diablo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają, o ile mi wiadomo grywa w TLoU online. D3 w wersji pudełkowej, Plus jest, porty pootwierane, nat 2, dostawcą internetu jest jakaś lokalna firma. Co dziwne niektórych znajomych grających widzi, a innych już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jednych widzi innych nie a grają i mają założoną grę publiczną, to może nadal ma coś nie tak z portami/NAT'em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno wszystkie porty pootwierane, dostawca internetu także twierdzi, że z jego strony wszystko jest ok. No cóż, tak czy inaczej dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłbym się. Mówiłem, że bez pełnego supportu ta gra jest pozbawiona kręgosłupa. Mialo być wsparcie patchów i co? Gówno, mówiąc trywialnie. Jak już kiedyś wyjdzie patch 2.1, to połowy w nim nie będzie. Mniejszych hot fixów też brak. Oczywiście o sezonach czy rankingach można zapomnieć, to co tu ma przedłużyć rozgrywkę?

Jak zwykle gracze konsolowi nabici w butelkę ;)

Activision...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×