Skocz do zawartości
Tomo

PlayStation TV - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

To że nie jest kompatybilna ze wszystkimi grami to mega strzał w stopę i coś co skreśla ten sprzęt całkowicie. Jedynie można to wykorzystać do grania w gry z PSX ale za 400 zł? Nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna lata po sieci lista gier, ktore mozna odpalic na tv vicie, wiec nie wiem skad takie zaskoczenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój post wniósł sporo ważnego do dyskusji. Dziękujemy :crazy:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo - właśnie takiej 'recenzji' tego sprzętu szukałem. Szkoda, że ma to jednak laga jak piszes, bo z chęcia bym w sypialni popykał po sieci...:/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wszystkie gry streamowane z ps4 mają lagi. gta laguje dosyć poważnie ale  takie plants vs zombie można grać. dla mnie ps tv to przede wzystkim możliwość ogrania nagromadzonych gierek z plusa.wyrwałem je okazyjnie z 60e więc nie będę marudził...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Miałem kiedyś Vitę, ale ją sprzedałem - przed samą sprzedażą zrobiłem kopię zapasową całej zawartości ówczesnej karty pamieci, i w dalszym ciągu mam ją na PC. Ostatnio rozmyślam nad zakupem PS TV żeby nie przenosić PS4 z pokoju do pokoju, no i chciałbym dokończyć kila gier z Vity. Czy jest jakiś sposób żey wgrać tą kopię zapasową na PS TV? Mam tam dużo save'ów, z których dalej chciałbym korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekładając kartę pamięci z Vity do VityTv wszystko działa bez problemu, no może pomijając te tytuły które nie mają kompatybilności z konsolą TV, jeśli wszystko jest na jednym koncie to możesz pykać na tym lub na tym i przekładać kartę do woli. Kompletnie jednak nie wiem jak zachowa się PsvTV przy zgrywce danych z PC na kartę - sprawdź i daj znać w razie czego :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że nie mam pomysłu jak podpiąć PS TV do Pc'ta, i czy w ogóle zadziała manager plików z Vity :) Nie mam jeszcze owego urządzenia, a muszę znaleźć odpowiedz przed zakupem, bo jeśli nie ma sposobu żeby zgrać zapisy z gier, to podaruje sobie zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłać można. W tym menagerze plików jest opcja Vita tv. Tylko nie wiem czy tylko wi-fi czy też usb. Jak tylko wi-fi to współczuję. 5gb szło 3h

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo źle wyglądają gry z PSvita na playstation TV?

Zastanawiam się czy nie kupić jutro bo jest po 239zł

Głównie interesuje mnie remote play po kablu no i gry z vity bo zebrało się kilka z PS Plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O grach to wiem :P listę przeglądałem wcześniej bardziej chodzi mi o wygląd ich :)

 

Edyta 

kupiłem i zaraz sam sprawdzę, jak ktoś ma pytania pisać na PW bo tutaj nikt nie pomaga

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O grach to wiem listę przeglądałem wcześniej bardziej chodzi mi o wygląd ich :)

Edyta

kupiłem i zaraz sam sprawdzę, jak ktoś ma pytania pisać na PW bo tutaj nikt nie pomaga

Hej mam PS4 i Vite czy PsTV da mi jeszcze jakieś możliwości? (oprócz remote play na 2 TV)

Wysłane z mojego GT99 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, da Ci możliwość grania w gry z PSV na dużym ekranie padem od Ps4, poza tym nic więcej ... zwłaszcza że sporo tytułów, nawet tych zaimportowanych do PSV z dużych konsol nie jest kompatybilne z PsTV :wallbash:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, da Ci możliwość grania w gry z PSV na dużym ekranie padem od Ps4, poza tym nic więcej ... zwłaszcza że sporo tytułów, nawet tych zaimportowanych do PSV z dużych konsol nie jest kompatybilne z PsTV :wallbash:

 

Czyli BEZ SENSU jak dla mnie ;) Bo i co fajniejsze tytuły nie działają ;) :( A i grafa z Vity na 48" to trochę lipa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast jestem ciekawy jak wygladaja gry z psp na pstv. Bo tutaj chyba można grać we wszystkie gry ze sklepu.

Edytowane przez szkieletor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poświęć kilka sekund życia i cofnij się w tym temacie do moich postów z przełomu 14/15 i tam masz sporo uwag i screenów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to odpowiedzi są szybkie :biggrin: a ja nie dostałem żadnych :P
U mnie sprzęt leży i się kurzy bo nie mam karty a w Polsce są drogie.
Zastanawiam się czy nie kupić przez amazon z Japonii 32GB za 250zł

Na razie odpaliłem Hotline Miami 2 i Titan coś tam i wygląda to nieźle.
Na psp gry wyglądają akceptowalnie, da się grać.
Na ps1 odpaliłem drivera i gra wygląda koszmarnie, ekran 4/3 żadnych opcji graficznych. Emulator na telefonie/tablecie daje lepszy obraz (dużo lepszy).

Na pewno jest bieda z grami i tytuły dostępne są słabe (jest kilka wyjątków ale dosłownie kilka). Najlepsze gry na vite i psp niedostępne.
Na sklepie sony też jest mało gier choć działa więcej niż jest w sklepie.
Remote play grałem chwilę po kablu i było akceptowalnie.

 

Edit po kilku dniach:

Pograłem w Killzone: Najemnik i gra wygląda ładnie, wręcz się zachwyciłem grafiką jak na taki sprzęt :) Gra się przyjemnie.

Gry z vita chodzą nieźle, pograłem jeszcze w kilka tytułów i jest dobrze.

Kartę kupiłem w Polsce 8GB, na razie wystarczy.

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce to kupić żeby pykac w drugim pokoju na PS4 używając Ps Tv i monitora 27" Jak wygląda granie z PS4 przez to? Warto?

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Warto?

 

Warto się wysilić i przekopać te aż 4 strony tematu bo tu już chyba wszystko zostało napisane :stupid:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem kolego i nie znalazłem konkretnego opisu kogoś kto podłączył to konkretnie po LANie na dobrym łączu i streamował z PS4 po sieci. Nie liczę Twojego posta #48 to wszystko o grach z Vity

No chyba, że przegapiłem coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie karty pamięci i gier kartridża z Vity :

-Jeżeli podczas rozgrywki na Vicie grając np.Killzone wyciągam kartridż,wkładam do ps tv,kontynuuje grę czy od nowa,to samo odwrotnie wracam do Vity grając dalej.

-I czy z kartami pamięci to samo,czy lepiej kupić 4gb.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie - PS TV obsługuje dowolne karty pamięci czy podobnie jak Vita tylko te dedykowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie - PS TV obsługuje dowolne karty pamięci czy podobnie jak Vita tylko te dedykowane?

Na moje nikt nie odpowiada post,ale tu odpowiem ja,tylko dedykowane tak samo co Vita.

Ale co się dowiedziałem to karta z Vity jak załączysz pod ps tv to samo wszystko pokazuje bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×