Skocz do zawartości
TRaCeGuitar

Child Of Light

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem ci ze przy tej wyprzedazy teraz zaczynam odczuwac brak wiekszej karty niz 16gb i pudelek ale musze przyznac ze w nowego slya, finala X na vicie mam wiecej frajdy ostatnio niz na ps3 na ktorej gram teraz slya na zmiane z vita i xillie, 

 

Tez kupie wersje na ps3 ale w sumie nie przeszkadza mi ze nie ma na vite bo mowie tam mam sporo gier do ogrania i na razie i tak musze przejsc cos do konca zeby zrobic miejsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera tuz za rogiem, wzial ktos na premiere czy czekacie na oceny pierwsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę na premierę...59zł za tak piękny tytuł to nie strata. No i gra jest w cross buy więc można ograć teraz i po kupnie ps4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę na premierę...59zł za tak piękny tytuł to nie strata. No i gra jest w cross buy więc można ograć teraz i po kupnie ps4 :)

 

Ja sie wstrzymuje tylko dlatego ze juz za duzo gier mi sie nazbieralo i mimo ze to tytul na 10godz to jeszcze poczekam troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam to nie przeszkadza że na 10h...o FFXIII-3 też mówili że na max 12h a kumpel gra już prawie 20h więc to zależy od podejścia. Tak samo jest zresztą z tales'ami, finalami, ni no kuni itp itd...ja grałem w takie NNK 99h a mogłem spokojnie pewnie zrobić to w 10-12...ale po co ? Po co mam się śpieszyć ?.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie w dragons crown 6h i musze przyznac swietna sprawa na krotkie szybkie ogranie.

 

Na child of light na pewno sie skusze bo gra mysle ze bedzie perelka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka już czeka na mnie w Empiku, trzeba się będzie po pracy wybrać :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę cyfrę z racji cross buya którego nie ma w retailu...no i gra jest za 59zł więc wątpie żeby ludzie brali używki za wiecej niż 30zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę cyfrę z racji cross buya którego nie ma w retailu...no i gra jest za 59zł więc wątpie żeby ludzie brali używki za wiecej niż 30zł.

 

Eeee cos ci sie pomylilo trace. Jest cross bo ten retail tylko sie rozni tym ze masz dodatkowo plakat i jakies pierdoly oraz kod na digital ktory obejmuje ps3 i ps4 bo nie ma gierki na plycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo dobra, kolorowa jak wszystko co wyszło z UbiArt. Jednocześnie język jest dość ciężki... gdyby to nie było pisane wierszem to pewnie było by łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma być co-op ponoć, tak?

Czy rola drugiego gracza będzie sprowadzać się do sterowania kulką, czy coś więcej?

 

Z co-opowego trailera wynika, że chyba niestety tylko sterowanie kulką. Może być trochę mało żeby zapewnić drugiej osobie dużo funu:

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda zacnie, system walki trochę grandię mi przypomina z tym stopowaniem przeciwników :)

Kiedyś się kupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam jeszcze głupie pytanie, czy ktoś miał okazję też kupić pudełko ??? Jeżeli tak to można jakoś wyłączyć tego świecącego Mariana czy on tak 24/7 się świeci ?? Bo nie mam na nim żadnego przycisku.

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...dodam od siebie że w PSN US jest demo do pobrania ;)

Pierwsze wrażenie całkiem przyjemne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas też już można kupić...59zł za taką grę to prawie jak darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już jest w promocji :/ Ja wziąłem z US Store za $14.99 - myślę, że jest warta o wiele więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się właśnie zastanawiam,wersja standardowa za 59 zł ?  czy wersja deluxe edition  za 89  zł ? Ktoś już zakupił deluxe edition ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam, całkiem nieźle się prezentuje, breloczek do kluczy to raczej bajer ale plakat na i art book na świetnym papierze. Pomijając to gra jest warta każdej złotówki. Jest fantastyczna i wbrew pierwszemu wrażeniu całkiem złożona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×