Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

na ps4 nie ma

chodziło mi ogólnie o wysyp gier 

Przecież Yoshi Island też nie jest na ps4 ani ps3 :)

Edytowane przez robak123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z łaski swojej nie śmieć w temacie o PS4 bo zlecą się mniej rozgarnięci użytkownicy i będzie spam na 10 stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola jako sprzęt jest świetna a wszystkie jej ewentualne braki i niedoróbki, są do naprawy poprzez aktualizację oprogramowania...

Jedyną jej wadą jest brak porządnych gier, od deweloperów first party - Knacka nie liczę bo to jakieś nieporozumienie, a nowy Killzone to tylko graficzne tech-demo bez większego polotu. Póki co, chyba tylko Black Flag (w NBA nie grałem, więc nie wiem jak wypada) zasługuje na uznanie, jako faktyczna, next-genowa produkcja...

Black flag od wersji na ps3 różni sie tylko podbita rozdzielczością, ilością fps i wieksza paleta barw, to samo masz w cod. Jako faktyczna nextgenowa produkcje wymienilbym bf4 (mimo bledow) - wiecej elementow na mapie, wieksza szczegolowosc, znacząco wiecej osób online jednoczesnie, nfs rivalas więcej elementow na trasach względem ps3, tr:de dopracowany model głównej postaci. Dopiero infamous będzie w pełni nextgenowym i porządnym tytułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekamy na gameplay z tej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Black flag od wersji na ps3 różni sie tylko podbita rozdzielczością, ilością fps i wieksza paleta barw, to samo masz w cod. 

ORLY?

 

Widziałeś grę na jednej i drugiej platformie czy widziałeś porównanie yt po pięciu kompresjach z jakiegoś portalu growego? Mokre powierzchnie, rozpływanie się deszczu, ślady na piasku, zwiększony ruch roślinności na wietrze, mokra powierzchnia statku podczas burzy, podbita rozdzielczość tekstur, poprawione lub całkowicie dodane efekty cząsteczkowe, dym przy wystrzalach z armat, pistoletów, dział, miękkie dynamiczne cienie bez przekłamań zarówno na obiektach ruchomych jak i powierzchniach budynków, skał itp - to mało?

 

Co można to można ale jak ktoś się jawnie oszukuje ,że 8 letnia konsola mu to wszystko generuje, obecna generacja jeszcze nie nadeszła itp i jeszzcze próbuje wciskać czarny kit to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera.

Edytowane przez Qrdel
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie kurz który się zbiera na konsoli może w jakikolwiek sposób zagrozic prawidłowemu działaniu konsoli? Oraz czy mozna gdzieś oddać konsolę do czyszczenia z kurzu w środku bo tam na pewno też się zbiera.

Edytowane przez neuro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zmieniłem sobie avatara(kupiłem na ps3) a na ps4 cały czas pokazuje mi ten stary(w,,co nowego,,).Wie ktoś o co biega?

Edytowane przez lil_imik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 nie obsługuje ani tematów ani avatarów z PS3.

Ustaw go sobie na PS3 - na PS4 powinien się zaktualizować, a na PS4 możesz sobie co najwyżej zlinkować konto z FaceBookiem i mieć zdjęcie profilowe.


Panowie kurz który się zbiera na konsoli może w jakikolwiek sposób zagrozic prawidłowemu działaniu konsoli? Oraz czy mozna gdzieś oddać konsolę do czyszczenia z kurzu w środku bo tam na pewno też się zbiera.

Nie, konsola ma ci się jak najszybciej spalić zaraz po gwarancji żebyś kupił nową.

Poza gwarancją zaraz się pojawia usługi czyszczenia w komisach i serwisach GSM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W profilu pokazuje mi ten nowy ale w aktywności znajomych pokazuje stary.Czyli mam dwa :)

Edytowane przez lil_imik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 nie obsługuje ani tematów ani avatarów z PS3.

Ustaw go sobie na PS3 - na PS4 powinien się zaktualizować, a na PS4 możesz sobie co najwyżej zlinkować konto z FaceBookiem i mieć zdjęcie profilowe.

Nie, konsola ma ci się jak najszybciej spalić zaraz po gwarancji żebyś kupił nową.

Poza gwarancją zaraz się pojawia usługi czyszczenia w komisach i serwisach GSM.

Twoja ironia jest naprawdę nie potrzebna.Grzecznie zapytałem i takiej odpowiedzi również oczekuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurz osiada jak na wszystkim , jeśli mocno cię to martwi to odkurzacz w dłoń i najzwyczajniej w świecie odkurz konsolę . robię tak z każdym sprzętem elektronicznym w domu, raz na miesiąc. zanoszenie tego do jakiegokolwiek serwisu będzie wyrzuceniem kasy w błoto. lepiej wydać na piwo :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ściereczki presto różowe 5.99 i bardzo fajnie odstraszają kurz z mojej PS4:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurz osiada jak na wszystkim , jeśli mocno cię to martwi to odkurzacz w dłoń i najzwyczajniej w świecie odkurz konsolę . robię tak z każdym sprzętem elektronicznym w domu, raz na miesiąc. zanoszenie tego do jakiegokolwiek serwisu będzie wyrzuceniem kasy w błoto. lepiej wydać na piwo :)

Okoń,nie martwi bo jest na gwarancji.Pytam ze zwykłej ciekawości.Żona odpowiednio czyści sprzęty i Ja już nie muszę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie piję do Twojego pytania i jeżeli Cię uraziłem to przepraszam.  Niestety takie jest założenie Sony którego nikt na głos nie mówi, bo inaczej byłaby możliwość regularnej konserwacji i czyszczenia konsoli z której sam bym chętnie regularnie korzystał.

Czyszczenie wiatraka i radiatora z kurzu, wymiana pasty termo przewodzącej, itp. chętnie bym oddał i PS3 i PS4 za niedługo na taki zabieg nie tracąc gwarancji. 

 

Za to zazwyczaj jest (za)mała ilość byle jakiej pasty która Ci stwardnieje na kamień po paru miesiącach grania.

Jak wszystko - ma wytrzymać do końca gwarancji i się zepsuć żebyś kupił nowe a dzięki Plusowi i cyfrowym zakupom czujesz się finansowo związany z Sony i do konkurencji nie pójdziesz (u której jest tak samo) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy odkurzaniu skup się na wszelakich dziurach i tam zasysaj kurz. wiadomo , nic nie zastąpi generalnego czyszczenia z otwartą obudową, ale nie przesadzajmy. tak jak samochód ma jeździć ,tak konsola ma grać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okoni, spuść olej z auta albo daj go 2x mniej niż powinien mieć i zobaczymy jak długo pojeździsz ;)

...tu chodzi o przedłużenie życia konsoli.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pełna zgoda, profilaktyka przede wszystkim, ale nie popadajmy w skrajność. ja swoje ps3 mimo sporego katowania nie noszę na wymianę pasty co pół roku, a sprzęt chodzi dobre pięć lat i paść nie chce. dbać o sprzęt to podstawa , ale z umiarem . bo nadgorliwość podobno gorsza od faszyzmu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasta to jedno i co pół roku też bym nie zmieniał, ale kurz na wiatraku to inna bajka.

Naprawiam i czyszczę znajomym  z pracy laptopy które ledwo zipią od kurzu.

Zdziwił byś się co potrafi siedzieć na wiatraku i radiatorze, zwłaszcza jak ktoś pali papierosy lub ma kominek w domu.

PS3 jeszcze nie rozkręcałem bo mam przedłużona gwarancje w Euro, ale po tym co sie wydostaje po bokach konsoli domyślam się co jest w środku.

Regularne dmuchanko to podstawa ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ps3 kozystalem z fantesta w celu przedmuchania. Orientujecie sie czy w ps4 tez jest taka mozliwosc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasta to jedno i co pół roku też bym nie zmieniał, ale kurz na wiatraku to inna bajka.

Naprawiam i czyszczę znajomym  z pracy laptopy które ledwo zipią od kurzu.

Zdziwił byś się co potrafi siedzieć na wiatraku i radiatorze, zwłaszcza jak ktoś pali papierosy lub ma kominek w domu.

PS3 jeszcze nie rozkręcałem bo mam przedłużona gwarancje w Euro, ale po tym co sie wydostaje po bokach konsoli domyślam się co jest w środku.

Regularne dmuchanko to podstawa

Dobre...,ostatnio "dmuchałem" delikatnie swoją ps3 sprężonym powietrzem i widząc to moja małża powiedziała-"uważaj bo orgazmu dostanie...,chociaż ona..." :pardon: No bez jaj... 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zrobilem aktualizacje softu do 1.60! Konsola poinformowala mnie ze sie sama zresetuje i odpali. Po czym piknela 3 razy, przeszla w tryb czuwania i za cholere nie idzie jej wybudzic. Wypluwa plyte ale nie reaguje na przycisk on/off. Swieci sie biale swiatelko na padzie, na ktorego tez nie reaguje. Jakies sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób to samo co przy wymianie dysku:

- Ściągnij sobie pełny soft i wrzuć na USB.

- Wejdź w tryb awarjny

- zainstaluj od nowa soft w konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzilem konsole w tryb awaryjny (10sek on/off), sprawdzila sobie dysk i odmulila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×