Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

To musi być U4, marka jest znana, lubiana, sprzeda sie w milionach, poza tym to chyba najbardziej popularny multiplayer należący do Sony. Kontynuacja jest oczywista, a nowe IP, to TLOU, trudno aby kazda ich nowa gra była nowym IP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra obejrzałem direct feed z Battlefield'a 4. Jedyny problem na obecną chwilę to AA, jednak wiem, że w grach ekskluzywnych ten problem raczej będzie występował. Jestem zajarany! Chcę już mieć konsolę, jednak co będę się rozpisywał, gdy słowa piosenki lepiej oddadzą to co czuję...

 
 

 

Well I just heard the news today
It seems my life is going to change
I closed my eyes, begin to pray
Then tears of joy stream down my face

With arms wide open
Under the sunlight
Welcome to this place
I'll show you everything
With arms wide open
With arms wide open

Well I don't know if I'm ready
To be the man I have to be
I'll take a breath, I'll take her by my side
We stand in awe, we've created life

With arms wide open
Under the sunlight
Welcome to this place
I'll show you everything
With arms wide open
Now everything has changed
I'll show you love
I'll show you everything
With arms wide open
With arms wide open
I'll show you everything ...oh yeah
With arms wide open..wide open

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to marką jest Naughty Dog i nie ważne czy do będzie U4 , Tlou 2 czy nowe IP... Sprzeda się w milionach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie zgodze. Uncharted wyczerpało swój potencjał po 3 częściach podobnie jak np. GoW. Uwielbiam tą serie o Drake'u ale mysle ze 4 bedzie juz o jedną za dużo

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z miłą chęcią pogram w nextgenowega Drake'a. Tym bardziej że ND powinni wykorzystać potencjał ps4 i pokazać faktycznie co można na niej zrobić....

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=cbJvoQkdzAU

 

Koleś pracował w Sony i wie co mówi, że konsol będzie bardzo mało :P

 

Również to widziałem, ale nie chciałem tego wstawiać, aby nie siać "propagandy". Typek jest wg. mnie mało wiarygodny, mówi jakieś bzdury o ogromnej ilości przesuniętych exów na PS 4, nie poleca i odradza Knack`a, choć gra jeszcze nie wyszła. Wspomina również o Xboxie 0 (nie, nie powiedział tego ironicznie) i wymienia osobę "Matta Dericka", który został usunięty z MS i pracuje w Zyndze. WTF : O 

 

Co do ND - wolałbym nowe IP. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy link, a propos tego w co będzie można zagrać od razu na PS4 za free lub też tylko posiadając plusa:

 

http://ps4daily.com/2013/11/you-dont-need-to-buy-a-game-on-ps4-to-play-games-at-launch/

 

btw :biggrin:  :

 

ps4-vs-xboxone-games.jpg

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Byłem dzisiaj w Gamestopie oddać trochę gierek na poczet preordera ps4 i się mnie koleś spytał , czy chce odebrać moje CoD Ghost , bo dziś premiera, a mam już zapłacone. Ja się na niego patrzę i mówię, że na ps4 miałem zamówione, a on na to , że wie i daje mi wersje na ps4. Nie wiem , czy tak rzeczywiście jest , że ACTIVISION dopuściło przedpremierowo grę , bo tak , czy coś się mu pomyliło. Tak czy siak przesyłam zdjęcia , w tym tył z podana pamięcią wymaganą na dyski i potwierdzeniem , że remote play na nim będzie działać.

 

IMAG0694.jpg IMAG0696.jpg IMAG0697.jpg
 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska dzisiaj bylem w MM i chcialem popytac o ps4:D babka mowi,ze sony kazalo sciagnac wszystkie preordery juz dawno bo ma 10 % konsol calego zapotrzebowania na Polske,sam nie mam preordera i troche sie zeschizowalem;p jaka Wasza opinia? duzo na tym forum jest osob bez owego blankiecika?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem podobne informacje z Sony Center (bardzo mało konsol na Polskę), ale prawda jest taka że co sklep to inna opinia.

Dopóki nie będzie oficjalnych informacji pozostaje martwić się, gdybać lub modlić się.

Sam mam dwa pre-ordery złożone, ale wcale nie jestem pewny czy dostanę konsolę na premierę.

Ciała dało Sony Polska moim zdaniem, albo pracują tam niekompetentne osoby i nic nie umieją załatwić albo mają wylane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w weekend pierwszy raz gralem na PS4(sklep Argos UK) akurat byla to Fifa 14. Dwie rzeczy, a wlasciwie jedna: pad jest swietny :) duzo lepszy od DS3. Widac takze duza roznice w detalach graficznych w grze(akurat podiadam rowniez owa fife na PS3)

Jeszcze tylko 3 tygodnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne te zdjęcia interfejsu widać ze Sony lub inne osobniki zasypuja nasz codziennie nowymi zdjęciami i filmami.

Boneso po pierwsze nie ten temat po drugie każdy z nas mógł złożyć preorder dużo dużo wcześniej .Kupisz w styczniu Jak juz wszyscy będą mieli. Wiem ze to jest forum ale dzięki takim postom jest niepotrzebna panika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda pudło :) Muszę powiedzieć, że spodziewałem się większych rozmiarów :)

 

SHR46FU.png

 

p98UGeN.jpg

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila bawilem się ps4 w Saturnie. Do dyspozycji jest demo knacka i playroom a także parę filmików. Ds4 leży w dłoniach lepiej od poprzednika. Jeśli chodzi o knacka to szału nie ma jak na nowa generacje. Szkoda że nie było innych demek. Jeśli chodzi o playrooma to nie wiem czy jest sens inwestować w kamerke. Nawet widowiskowy ficzer ale po kilku minutach zabawy z padem, kilku gestach skończyły mi się pomysły.

post-8865-1383755451,2372_thumb.jpg

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila bawilem się ps4 w Saturnie. Do dyspozycji jest demo knacka i playroom a także parę filmików. Ds4 leży w dłoniach lepiej od poprzednika. Jeśli chodzi o knacka to szału nie ma jak na nowa generacje. Szkoda że nie było innych demek. Jeśli chodzi o playrooma to nie wiem czy jest sens inwestować w kamerke. Nawet widowiskowy ficzer ale po kilku minutach zabawy z padem, kilku gestach skończyły mi się pomysły.

Można wiedzieć w jakim to mieście :O? Aż jutro chyba skoczę w Krakowie zobaczyć :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć w jakim to mieście :ohmy:? Aż jutro chyba skoczę w Krakowie zobaczyć :)

Berlin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×