Skocz do zawartości
zyla1231

Remember Me

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktos mial problem z trofeum: ,,Zly dotyk,, to przechodzic poczatek 7 epizodu az do skutku (tzn. az padna wszyscy przeciwnicy i gra wykona automatyczny zapis, potem restart). Mi nie wpadlo ale znalazlem w necie, ze z leksza zlglitchowane to trophy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry poradnik, pomógł mi przy platynce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem grę,teraz aby dozbierać resztę pucharków,potrzebuję zacząć grę od nowa,czy może wystarczy wczytywać epizody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem grę,teraz aby dozbierać resztę pucharków,potrzebuję zacząć grę od nowa,czy może wystarczy wczytywać epizody?

Robiłeś pierwsze podejście od razu na najwyższym poziomie trudności?

Jeśli nie to i tak musisz przelecieć całość więc nie ma sensu skakać po epizodach, jeśli  masz już pucharek za najwyższy poziom trudności to spokojnie możesz wybierać dowolny epizod, żeby dozbierać te pucharki, które Ci brakują. (ewentualnie dozbierać znajdźki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś pierwsze podejście od razu na najwyższym poziomie trudności?

Jeśli nie to i tak musisz przelecieć całość więc nie ma sensu skakać po epizodach, jeśli  masz już pucharek za najwyższy poziom trudności to spokojnie możesz wybierać dowolny epizod, żeby dozbierać te pucharki, które Ci brakują. (ewentualnie dozbierać znajdźki)

Dzięki.

Tak,przeszedłem na najwyższym poziomie. Pozostaje mi pare pucharków za walkę i zbieractwo,no i związane z remiksami,bo dwa pucharki przegapiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w pucharku Bóg jest didżejem te wszystkie rzeczy trzeba wykorzystać w jednej kombinacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania.

Raz - gdy powtarzam jakiś epizod, to znajdźki, które zebrałem za pierwszym podejściem będą dostępne, czy do zebrania będzie wyłącznie to czego za pierwszym razem nie zgarnąłem?

Dwa - w jakim miejscu najlepiej robić kombinację 14 uderzeń tym pressenem na górze? Próbowałem na X-Massie, ale zanim dobiło do 14 to leżał :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania.

Raz - gdy powtarzam jakiś epizod, to znajdźki, które zebrałem za pierwszym podejściem będą dostępne, czy do zebrania będzie wyłącznie to czego za pierwszym razem nie zgarnąłem?

Dwa - w jakim miejscu najlepiej robić kombinację 14 uderzeń tym pressenem na górze? Próbowałem na X-Massie, ale zanim dobiło do 14 to leżał :/

1) Zbierasz tylko to czego nie udało Ci się znaleźć za pierwszym razem.

2) Najprościej i najlepiej zrobić to na ostatnim boss'ie (ewentualnie X-mass).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Zbierasz tylko to czego nie udało Ci się znaleźć za pierwszym razem.

2) Najprościej i najlepiej zrobić to na ostatnim boss'ie (ewentualnie X-mass).

Nie jestem pewien czy dobrze się wyraziłem i mnie zrozumiałeś. Wiem, że zbieram wszystko, pytanie tylko czy jeśli w 4 chapterze wyzbierałem wszystko oprócz jednego meista, to powtarzając go po planszy będą rozsiane rzeczy, które wcześniej zebrałem, czy będzie tylko i wyłącznie ten jeden meist.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

---} Sushi

Jak polecisz tylko wybrany epizod to znajdzki, które znalazles nie będą już występować - będzie tylko ta, którą opusciles.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy dobrze się wyraziłem i mnie zrozumiałeś. Wiem, że zbieram wszystko, pytanie tylko czy jeśli w 4 chapterze wyzbierałem wszystko oprócz jednego meista, to powtarzając go po planszy będą rozsiane rzeczy, które wcześniej zebrałem, czy będzie tylko i wyłącznie ten jeden meist.

pewnie juz platyna Ci dawno wpadla ale moze innym sie przyda.

jak powtarzasz epizod to przy znajdzkach masz podpowiedzi na monitorach. w przypadku gdy cos juz jest zabrane/znalezione monitor juz sie nie wyswietla choc w jednym tylko przypadku tak mialem, ze mimo wczesniej zabranego chyba meist'a (nie pamietam) monitor nadal pokazywal, ze tam jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×