Skocz do zawartości
Patricko

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o wiele ciszej niz na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uważacie, że w grze online ta gra jest oskryptowana? W kilku meczach z rzędu to mi wszystko sprzyja, słupki, poprzeczki, a w kilku kolejnych sprzyja przeciwnikowi.

Co z kolei prowadzi do serii WWWWW-LLLLLL-WWWWW-LLLLL i mega wkurzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni twierdza ze sa ofiarami handicapu, drudzy ze gra jest oskryptowana a trzeci ze trawa jest niebieska! Tak na prawde nikt nie wie jak jest! I watpliwe zebysmy sie kiedykolwiek dowiedzieli..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeszcze jedno pytanko mam odnośnie samego gameplay'u, jak się wali główkę po koźle od ziemii ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uważacie, że w grze online ta gra jest oskryptowana? W kilku meczach z rzędu to mi wszystko sprzyja, słupki, poprzeczki, a w kilku kolejnych sprzyja przeciwnikowi.

Co z kolei prowadzi do serii WWWWW-LLLLLL-WWWWW-LLLLL i mega wkurzenia.

 

Każda Fifa jest taka, ale ta chyba należy do tych z najmniejszym % pomocy CPU. Do wczoraj nie wygrałem żadnego z 13 meczów w sezonach online, spadłem z 4 ligi do 5, choć wcześniej wszystkie ligi wygrywałem z pucharem, aż tu nagle 4 wygrane z rzędu i ponowny awans do 4. Mam dopiero jakieś 100 meczów rozegranych, ale przy 50-60 wydawało mi się, że do 1 ligi wejdę bez problemu, bo wszystkich goliłem tak jak chciałem ;)

Jedni twierdza ze sa ofiarami handicapu, drudzy ze gra jest oskryptowana a trzeci ze trawa jest niebieska! Tak na prawde nikt nie wie jak jest! I watpliwe zebysmy sie kiedykolwiek dowiedzieli..

 

Akurat ci co grają kilka lat w Fifę, po 2-3k meczów rocznie wiedzą jak jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, panowie jak zapisac sama powtorke w fifie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja włączam powtórkę i zaczynam nagrywanie, bo tak to chyba nie ma opcji zapisu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam mam straszny problem cały czas wyskakuje mi błąd podczas grania w sieci  You have lost connection to the Ea Servers. You will be unable any features until sign in to the Ea Servers. WTF 

W wiekszosci przypadkow dzieje sie to w Ultimate Team. Dzisiaj na  5 meczy 3 razy disconect i to daje mi mniej coinów. Do tego jestem w formie  wygrywam i wywala mi ten błąd. To jest takie frustrujące myślę, zeby oddać tą grę bo kupiłem tylko do grania w sieci ,a się nie da grać. To nie wina mojego neta bo mnie nie wywala z PSN tylko z serwa EA.

Edytowane przez Rumcajs22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni twierdza ze sa ofiarami handicapu, drudzy ze gra jest oskryptowana a trzeci ze trawa jest niebieska! Tak na prawde nikt nie wie jak jest! I watpliwe zebysmy sie kiedykolwiek dowiedzieli..

Ktos kiedys na forum EA wrzucal link jak sie dorwwal do kodu fify 13 i tam bylo cos wlasnie z 45 i 90 min nie tak..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpisze mi ktoś czy tylko ja mam taki problem u was gra chodzi bez problemu zero disconectów???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha ok, jeszcze jedna rzecz jak instalowałem to coś bylo o koncie origin nie tworzylem go ,moze to dlatego. Teraz nie moge dodac do wirtualnej gwiazdy zdjecia da sie jakos to zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To się właśnie dzieje i znow dzisiaj sie zdarzylo. Teraz wyłącza mnie w kazdym meczu.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=tYjWJ1qbfm0 Znalazlem cos takiego jednak wyłączenie funkcji upnp powoduje u mnie ,że w ogóle nie mogę się połączyc z serwerami ea SPORTS.

 

Nie wierze,ze tak jest tylko u mnie znalazlem sporo tego w sieci. U mnie wylacza sie juz w kazdym meczu w trybie FUT.

Edytowane przez Rumcajs22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos kiedys na forum EA wrzucal link jak sie dorwwal do kodu fify 13 i tam bylo cos wlasnie z 45 i 90 min nie tak..

Wrzucał to tutaj chyba Awekeman. Chodziło o momentum i zachowanie piłkarzy w zależności o "strefy czasowej" meczy i aktualnego wyniku. dodawała lub odejmowało w określonym czasie punkty (ja to tak nazywam) zachowania, zauważcie że najbardziej zdradliwym jest prowadzenie 2:0 gdzieś koło 15-20 min... nagle nasi zawodnicy przestają grać...To że handicap istnieje to pewnik, pytanie tylko czemu ma to służyć? Nie mogę się pogodzić z faktem ze grając dwa mecze pod rząd w jednym gra sie normalnie a w kolejnym nagle te same zagrania i podania lądują gdzie indziej... Kto zauważył że jego zawodnicy sami decydują co zrobić (wyjścia bramkarza, wybicia na pałę..)? dobra szkoda czasu. A co do 45 i 90 min to też znalzałem interesujace wytłumaczenie - te minity mogą trwać od3 do6 razem z "doliczeniem". Ale to prawda że w tym czasie największe babole wchodzą a bramkarze dostają "sztywności"/// pocieszające jest to ze działa to w dwie strony:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozemy narzekac itd ale jak naraize ta odslona jest najlepsza, mam nadzieje ze 15 w calosci pokaze mozliwosci ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się właśnie dzieje i znow dzisiaj sie zdarzylo. Teraz wyłącza mnie w kazdym meczu.

https://www.youtube.com/watch?v=tYjWJ1qbfm0 Znalazlem cos takiego jednak wyłączenie funkcji upnp powoduje u mnie ,że w ogóle nie mogę się połączyc z serwerami ea SPORTS.

Nie wierze,ze tak jest tylko u mnie znalazlem sporo tego w sieci. U mnie wylacza sie juz w kazdym meczu w trybie FUT.

Miałem ten problem pod koniec użytkowania PS3. Po przesiadce na PS4 do chwili obecnej tego problemu nie doświadczyłem. Nie umiem Ci pomóc, bo nie znalazłem rozwiązania. Support ze strony EA był żałośny i mało pomocny. Najdziwniejsze, że problem pojawił się po kilku miesiącach gry i zniknął wraz z uruchomieniem PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wynalazł ktoś cudowny sposób, jak zapisac jedynie powtorke a nie 15 minutowy film?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak kupie przez psstore Fife 14 na ps3 za 139 zł, to będę ją mógł aktualizować do ps4 za 9,99 euro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak kupie przez psstore Fife 14 na ps3 za 139 zł, to będę ją mógł aktualizować do ps4 za 9,99 euro?

Nie. Fify nie da się zaktualizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie. W której lidze jesteście w normalnych sezonach? Jakie macie sposoby bogu wygrywać mecze.? Ja jestem w 2 lidze., ale chciałbym być w najlepszej 100, a nawet grać o kaske przez virgin. Może zdradzę coś od siebie. Trzymam l2 jak zawodnik atakuje mnie od tylu, wtedy się fajnie zastawia chciałem, dużo gram na wpuszczenie podajacego l1. Zapraszam najlepszych z rankingów światowych do grona przyjaciół (słaby odzew) . Subskrypcja kanałów z youtube typu jak być lepszym w fife 14. Prosze napiszcie jakie są wasze sposoby. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieja jakies wartosciowe filmiki na YT jak grac w fife ? ( dopiero zaczynam przygode z fifa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos jaka moze byc przyczyna ze w fifach w opcji sezony onlinie jak gram mecz to mi sie przycina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos jaka moze byc przyczyna ze w fifach w opcji sezony onlinie jak gram mecz to mi sie przycina

slaby internet Twoj lub Twojego przeciwnika. Ale stawialbym na Twoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×