Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

I tak powinniśmy dziękować, że bez premium możemy strzelać :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak powinniśmy dziękować, że bez premium możemy strzelać :D

Ale nie ze wszystkiego ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliscie kiedys problem ze sciagnieciem ktoregokolwiek dodatku? Probuje sciagnac Second Assault juz 5ty raz, sciaga sie do 4GB z kawalkiem i stop, nie wiem o co chodzi...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam konsole podlaczona bezposrednio od modemu kablem, resetowalem i gowno to dalo, ciagle sie sciaga do pewnego momentu i kupa. Zaczyna mnie to powoli denerwowac. OK pobral sie za 7 razem.

Edytowane przez Tangul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie chetnie wyprobuje nowe mapki. :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już jakaś przybliżona data premiery Dragon's Teeth? Chciałbym już potrollować tarczą :D No i Desert Eaglem mnie kupili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jak masz premium to nie ma ograniczenia aby stosować parki x14 i lunety a małej mocy? To już przesada. Rozumiem że dzięki premium można coś szybciej odblokować, ale dostęp do zawartości zablokowanej dla "normalnych" graczy - to spore nieporozumienie. To najlpiej dać dla premiowców obrażenia x20%, tak żeby już w ogóle fajnie im się grało. BF4 to mój ostatni bf kupiony za 200zł. Następny kupuję jak cena będzie wynosiła 50%. Jawne zdzierstwo to co robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam pisałeś wcześniej że Ci z premium mają lepiej. Więc co mam myśleć. Skoro ja mam zablokowany dostęp do lunety, nawet jak ją odblokuję, to tak, to jest chore że ktoś sobie to wykupi a ja nie mogę tego normalnie odblokować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez premium daje tylko smieszne kolorki, premie do xp i jakies awatary czy cos nie liczac wszystkich dodatkowych map, nie ma zadnych lunet, przynajmniej tak mi sie wydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pakiety broni sa w podstawowej wersji? Pytam bo od razu mialen Premium i nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jakim cudem koleś mnie skosił karabinem snajperskim z celownikiem na krótki dystans typu kolimator i powiększeniem x14 jako drugi dodatek. Jak chcę coś takiego ustawić to nie ma takiej opcji. Jak wybierzesz celownik na krótki dystanas to zablokowany jest ( na czerwono) dostęp do celowanika x14 i na odwrót. Dlatego pytałem bo myślałem że może w premium jest to możliwe, kakaroto napisał że premiowcy mają lepiej, to wydedukowałem że jak płacisz to masz. Jeśli tak nie jest to niech mi ktoś wytłumaczy jak koleś takie celowaniki sobie zamotnował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premium nie ma lepiej i nie dostaje zadnej magicznej zdolnosci zakladania akcesoriow, ktorych nie mozna normalnie zalozyc bez premium, kakaroto sobie zartowal a Ty wziales to na powaznie, przeciez takie cos rozwaliloby gre online.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika że koleś miał jakiś błąd w wyświetlanych ustawieniach broni. 2-3 razy mnie ubił więc jestem pewien co widziałem. Potem sam próbowałem tak ustawić ale się nie da. Jedyna opcja to taka że nie wszystkie bronie z kategorii karabin snajperski można tak ustawić. Ja próbołwałem na paru i siię nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej albo zle widziales albo w niektorych sie nie da. ;) Ale wszystko do zweryfikowania przez kogos ogarnietego, na pewno premium nie daje takiej mozliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze dzisiaj wieczorem czy da sie czy nie. Chodzi Ci o bliski celownik (np. kolimator) i regulacje odleglosci 14x w jednym zestawieniu, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze dzisiaj wieczorem czy da sie czy nie. Chodzi Ci o bliski celownik (np. kolimator) i regulacje odleglosci 14x w jednym zestawieniu, tak?

Dokładnie tak.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

PLasgoogle mam pytanie na jakim TV grasz? mógłbyś podać dokładny model i ile cali?

 

Wie ktoś może lub się w tym orientuje jaki najczyściej TV kupują ludzie pod PS4 ? lub podać kilka modeli najczęściej kupowanych.

 

I jeszcze mam takie pytanie czy ktoś wie na jakich TV , monitorach graja w domu Ci gracze OpTic SCUMPER i ALi-A ? nie moglem się tego doszukać i na jakich TV graja ci z klanu OpTiC na turniejach ?

 

Na pewno tu na forum są osoby które bardziej przykładają do tego wagę w wyborze TV pod konsole tzw maniacy wiec właśnie na ich opinii najbardziej mi zależy .

Edytowane przez ps_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie grają na TV na jakie ich stać. Nie ma reguły co do modelu, ja np trzaskam na Sony ktoś inny na Samsungu itd ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

PLasgoogle mam pytanie na jakim TV grasz? mógłbyś podać dokładny model i ile cali?

Ja gram na LG M237WDP,ale nigdy nie zwracałem uwagi na telewizor na którym gram.Zdecydowanie czuje się różnice pomiędzy dużym a małym TV,ten mój jest mały,średnia jakość obrazu ale ze względu na to,że jest niewielkich rozmiarów to gra mi się łatwiej na piechocie,ale na pojazdach lepiej jest na dużym tyle,że mam duży TV Samsung,ale ma zbyt długi czas reakcji i wszyscy robią mnie którędy chcą na tym Samsungu. :)

http://www.komputronik.pl/product/102674/Sprzet_komputerowy_/Peryferia/23_LG_Flatron_M237WDP_PC_z_tunerem_TV.html

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam się bo tez gram na monitorze 23 cale ale ostatnio pograłem na TV SONY 42 Cali to grało mi się zajebiście nie musiałem mrużyć oczów , cele było dosłownie widać z daleka  gdzie przy monitorze jest to niemożliwe ,przy TV każdy skrawek gry moglem ujrzeć dokładnie jakby wszystko było podane na dłoni lepiej mi się grało w Battlefielda 4 i lepiej w Killzone Shadow Fall gdzie tam przy monitorze z ledwością i z trudem wykręcałem przy każdej rozgrywce ratio 2.0 to z kolei na TV 42' było to dziecinnie proste i przyjemne a ratio podskoczyło mi do 3.0 bez problemu i moglem grac bez żadnego kolimatora przybliżającego bo tak było wszystko widać , nigdy nie grałem na TV większym niż 32' w sumie cały czas gram na monitorze bo ma niski input lag ale już sam nie wiem czy ten input lag jest aż tak istotny i czy nie lepiej grac na większym TV z trochę większym input lagiem z reszta pewnie i tak bym nie poczuł różnicy jakby miał większy . Pytałem się o tych z klanu OpTic bo z tego co widziałem na youtube na turniejach graja chyba tez na monitorach . W sumie konsola PS4 jak i inne są robiona z myślą ze będą podpięte pod TV a nie pod monitory stad ten mój dylemat i ciągle się nad tym zastanawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×