Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

PS Store Ci chyba pozostaje :sad:

 

Nie chcialbym wydawac 59zl, by sobie postrzelac mtarem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialbym wydawac 59zl, by sobie postrzelac mtarem. :D

to kup premium ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie kupuj przez US store bo wdupisz tak jak ja i będziesz musiał jeszcze kolejnego Battlefielda kupić żeby działało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był ciekawy tarczy :P

 

Nie no rewelacja :). Od razu przypomina mi się scena z ostatniego Indiany Jonesa, który przeżył eksplozję jądrową schowany w lodówce.

Szkoda, że z tych tarcz czołgów nie budują w BF4.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że z tych tarcz czołgów nie budują w BF4.

Transformers... idziesz sobie z tarczą, naciskasz :r1: i przemienia się w czołg!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz to widze e6ybyqat.jpg będzie to lepsze od czołgu :P

w następnym dodatku dodadzą magiczny napój który robił Panoramix i będzie po kłopocie  :biggrin:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie całkiem komfortowo się gra. Nie licząc śmierci za ścianą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu postawienia nowych serwerów gra się bez lagow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Od czasu postawienia nowych serwerów gra się bez lagow.

eee chyba trochę Cię poniosło kolego :)pozdrawiam

ps.chyba,że to ironia była i nie zakumałem to sorki

Edytowane przez Warga13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee chyba trochę Cię poniosło kolego :)pozdrawiam

ps.chyba,że to ironia była i nie zakumałem to sorki

Niby dlaczego ironia? Nie pamietam kiedy ostatnio mialem jakiekolwiek problemy z lagami, zacinkami, cofaniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemow z lagami, zacinkami, cofaniem ale mam z czym innym i nie wiem jak to nazwac: np. podchodze do goscia, ktory lezy, uzywam defi raz - nic, drugi raz - nic i zaraz gosc umiera, a ja nie moglem go ozywic. Innym razem dostaje kulke jak jestem za jakas zaslona, go pokazuje mi goscia gdzies z oddali, ciekawe jak mnie zabil. Nastepnym razem biegne za gosciem, strzelam mu w plecy z ok, 10 metrow prawie caly magazynek, on sie do mnie odwraca posyla kulke i dead. ;D Na poczatku mojej przygody jakos mnie to nie zastanawialo ale teraz zaczyna mnie to irytowac... :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastepnym razem biegne za gosciem, strzelam mu w plecy z ok, 10 metrow prawie caly magazynek, on sie do mnie odwraca posyla kulke i dead. ;D

Celuj w przeciwnika a nie po scianach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mowie, ze jest tak ZA kazdym razem, ale to wystepuje, i chyba to wina tego magicznego tick rate. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w końcu BF4 i jaki dodatek najlepiej wybrać z dostępnych?

Nie chcę wydawać 200zł na premium, bo i tak tego nie wykorzystam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograj najpierw w podstawkę i obadaj jakie mapy Ci pasują. Po kilkunastu godzinach będziesz już wiedział czy lepiej idzie Ci w piechocie czy w pojazdach/latadłach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w podstawkę na PS3 więc te mapy mam obcykane, na 100% lepiej mi się gra piechotą.

Rozegrałem jedną szybką inną rundę i zupełnie inna gra, 60fps miodzio.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym filmiku powinno zostac jeszcze pokazane jak działa c4 na tarcze :D pewnie jest o do przezycia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemow z lagami, zacinkami, cofaniem ale mam z czym innym i nie wiem jak to nazwac: np. podchodze do goscia, ktory lezy, uzywam defi raz - nic, drugi raz - nic i zaraz gosc umiera, a ja nie moglem go ozywic. Innym razem dostaje kulke jak jestem za jakas zaslona, go pokazuje mi goscia gdzies z oddali, ciekawe jak mnie zabil. Nastepnym razem biegne za gosciem, strzelam mu w plecy z ok, 10 metrow prawie caly magazynek, on sie do mnie odwraca posyla kulke i dead. ;D Na poczatku mojej przygody jakos mnie to nie zastanawialo ale teraz zaczyna mnie to irytowac... :-D

No niestety ta gra tak ma. Ostatnio chwaliłem krótkie bronie jak się super strzela a teraz znowu jest do dupy. Najbardziej mniej wkrwiają sytuację jak koleś leci na mnie, wcześniej go widzę i do niego strzelam, (celnie) a on zdąży przymierzyć i mnie zabić. Rozumiem to jak gram ciężkimi giwerami, ale jak gram technikiem czy szturmowcem, małymi giwerami- to nie kumam czaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzylo sie komus z Was ze nie mogliscie aktywowac premii? Jest wygaszona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zostałem skoszony przez snajpera który miał karabin snajperski ( SNr coś tam) i do tego celownik x2( podczerwień czy noktowizor- nie pamiętam) a do tego przybliżenie x14 jako drugi perk. Jak to możłiwe? Jak mam w karabinie jako drugi dodatek ustawione przybliżenie x14 to nie mogę wybrać głównego celownika innego niż te na długi zasięg. Celowniki na krótki zasięg przy opcji x14 mam wszystkie zablokowane. Oczywiście celowniki mam wszystkie odblokwane, ale jak w drugim dodatku ustawie przybliżenie x14 to pierwszy celownik nie mogę ustawić na krótki zasięg. Koleś ma premium i dla premium są jakieś dodatkowe możliwości ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×