Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pewien ze to nie wina mojego neta,bo obecnie od poltora miesiaca wynajmuje i zostal mi tylko net z telefonu Play LTE i to sa wlasnie staty z tego neta. Normalnie UPC 50mbps i nie mialem takich cyrkow jak teraz ze zabic nikogo nie moge,a z bliska juz w szczegolnosci. Ogolnie nie da sie grac jak narazie,wielka porazka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jestem jedyną osobą zadowoloną z patcha?

Na pewno nie gra sie dobrze i nie jest lepiej niz bylo przed paczem. Na dowod daje screena z wynikow przed updejtem. A teraz mam ledwo 1 do 1 albo i slabiej. qujasenu.jpg5yre7uta.jpg moj PSN id ChrisDrugzPL

Nigdy nie rozumiałem takich porównań :-P

Edytowane przez Wszebor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz moge Ci wyslac wiecej screenow z okresu przed paczem.Teraz gram juz kilka dni od fixa i mam statystki 1:1. Zawsze gram Rush i wszystkie wyniki sa z trybu rush.Nie pisalem tutaj pochopnie,bo zauwazylem to juz pierwszego dnia. To nie moze byc przypadek. Jeszcze ze snajperka jak Cie moge choc to nie jest to samo,to w CQC kompletny noob

chcesz moge Ci wyslac wiecej screenow z okresu przed paczem.Teraz gram juz kilka dni od fixa i mam statystki 1:1. Zawsze gram Rush i wszystkie wyniki sa z trybu rush.Nie pisalem tutaj pochopnie,bo zauwazylem to juz pierwszego dnia. To nie moze byc przypadek. Jeszcze ze snajperka jak Cie moge choc to nie jest to samo,to w CQC kompletny noob

Moze to wam lepiej zobrazuje e6uzy3a3.jpgne9y4u8u.jpggy5y7yte.jpgypegu9u9.jpg

wyobrazcie sobie moja zlosc kiedy teraz mam statyski 1:1,badz 2:1. Wylaczam,robie przerwe i dalej to samo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego co napisales nie rozumiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedlug zacznnie sie komedia z tarcza balistyczna. Ja pie&^le, co sie z ta gra robi.  :down:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pie&^le, co sie z ta gra robi. :down:

Wszyscy narzekaja ale dalej w nia graja! facepalm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jako ze jestem swiezak, a wlasciwie jeszcze mnie nie ma, dajcie znac czy jest jakas mapa typu close quarters albo metro/sekwana z bf3 bo jesli mam latac po kilkanascie minut za kulka, to sxkoda czasu... :)

Edytowane przez cosheq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zavod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta tarcza będzie dostępna tylko w dodatku dragons teeth czy nawet na podstawce, jeśli tak to kicha totalna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta tarcza będzie dostępna tylko w dodatku dragons teeth czy nawet na podstawce, jeśli tak to kicha totalna..

Pewnie bedzie do odblokowania a jednym z zadan do wykonania bedzie zagranie na mapach z Dragon Teeth. Wiec automatycznie zeby ja zdobyc musisz miec dodatek.

Kasa w DICE musi sie zgadzac! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy narzekaja ale dalej w nia graja! facepalm

Nie ma alternatyw jeśli chodzi o multi na ps4 ( KZ: SF jest niezły ale bardzo szybko się nudzi przez schematyczność, a Cod-a nawet nie ma co wspominać, najnowsza część to najgorszy potworek w serii). I na razie się nie zapowiada, że dostaniemy coś ciekawego w najbliższym czasie czasie (Bf hardline to tylko pakiet skórek, netcode pewnie będzie równie skopany co w 4-ce, a cod advenced warfare to przyszłość i niedoświadczone studio).

 

Rynek zmierza coraz bardziej w stronę casualowego gracza i zaspokajania jego potrzeb, także ludzie siedzący ,,na poważnie'' w temacie gier będą mieli coraz gorzej, niedługo dobre tytuły w CAŁEJ generacji będzie można liczyć na palcach jednej ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie ;) Jeszcze nie mam PS4 (bo mało gier...) ale coraz bardziej się przymierzam w niedalekiej przyszłości. Jak to jest z BF4 na PS4. Wszystko śmiga bez zająknięcia, resetów konsoli, lagów itp? Czy jest niewiele lepiej niż na mojej ps3 (pomijąc rozmach na wieksze mapy i 64 graczy)?
Czy kupując BF4 na ps4 nowa kopie będę mógł bez problemu zacząć grać jakby na tym samym koncie ( tzn poziom postaci, kille, staty. odblokowane bronie) jak grałem w bf4 na ps3? Oczywiście na tym samym koncie gracza jak w ps3.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Wszystko śmiga bez zająknięcia, resetów konsoli, lagów itp? Czy jest niewiele lepiej niż na mojej ps3 (pomijąc rozmach na wieksze mapy i 64 graczy)?

...

czasami lagi są, konsoli nie trzeba resetować. gra działa dużo płynniej od wersji na ps3

...

Czy kupując BF4 na ps4 nowa kopie będę mógł bez problemu zacząć grać jakby na tym samym koncie ( tzn poziom postaci, kille, staty. odblokowane bronie) jak grałem w bf4 na ps3? Oczywiście na tym samym koncie gracza jak w ps3.

Pozdrawiam

wszystkie staty przejdą na wersje ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli warto zaczynac gre w BF4? Bo nie wiem jakiego fps-a kupic.Nie ma nudow na serwerach? Mozna samemu bez kumpli pobiegac i postrzelac czy jest camperiada jak w Cod Ghost?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli warto zaczynac gre w BF4? Bo nie wiem jakiego fps-a kupic.Nie ma nudow na serwerach? Mozna samemu bez kumpli pobiegac i postrzelac czy jest camperiada jak w Cod Ghost?

Nie ma nudy, wrecz przeciwnie. Na pewno znajdziesz cos dla siebie.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy filmik od Battle(non)sense. Dla zainteresowanych :P

 

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Poprawcie mnie jak sie myle, ale czy ten nowy patch zalatal glitch na Metrze 2014 i bieganie po suficie?

Deuga sprawa to tryb "Commander" na tablecie. Kiedy probuje dolaczyc jako dowodca na profilu PS3 wyszukuje serwery w kilka sekund natomiast gdy przelacze na konto PS4 na ktorym obecnie gram nie chce wyszukac i polaczyc z zadnym. Ma ktos jakies sugestie co do tego?

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tą parodie nie da się grac. Granie na Hardzie to już całkowity bezsens (3/4 zgonów z pojazdów,heli czy łodzi. Nawet nie musza być blisko ciebie, wystarczy ze ze daleka walną koło ciebie kilka razy i zgon) !!! Niestety teraz DICE ze mną wygrało bo dałem się oszukać kupiłem BF + premium...już więcej takiego błędu nie popełnię. Ilość bugów i glitchow w tej grze jest przerażająca!

Edytowane przez szuli1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Poprawcie mnie jak sie myle, ale czy ten nowy patch zalatal glitch na Metrze 2014 i bieganie po suficie?

Deuga sprawa to tryb "Commander" na tablecie. Kiedy probuje dolaczyc jako dowodca na profilu PS3 wyszukuje serwery w kilka sekund natomiast gdy przelacze na konto PS4 na ktorym obecnie gram nie chce wyszukac i polaczyc z zadnym. Ma ktos jakies sugestie co do tego?

Metro czyste od kominiarzy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tą parodie nie da się grac. Granie na Hardzie to już całkowity bezsens (3/4 zgonów z pojazdów,heli czy łodzi. Nawet nie musza być blisko ciebie, wystarczy ze ze daleka walną koło ciebie kilka razy i zgon) !!! Niestety teraz DICE ze mną wygrało bo dałem się oszukać kupiłem BF + premium...już więcej takiego błędu nie popełnię. Ilość bugów i glitchow w tej grze jest przerażająca!

 

Ja tam wolę grać na HC. Fajne jest to że można odrodzić się tylko na dowódcy lub na znaczniku. Na normalu denerwuje mnie to że leci jeden gość, podbiega punkt i odradza się na nim 3 gości z jego zespołu. Niby to samo można zrobić na HC jednak jest to baaardzo rzadko spotykane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze lubilem grac tam gdzie gra fajna ekipa :)

Samemu w ta gre to sobie nawet nie wyobrazam.

Edytowane przez Eloszki
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę grać na HC. Fajne jest to że można odrodzić się tylko na dowódcy lub na znaczniku. Na normalu denerwuje mnie to że leci jeden gość, podbiega punkt i odradza się na nim 3 gości z jego zespołu. Niby to samo można zrobić na HC jednak jest to baaardzo rzadko spotykane.

Gorzej jak się trafi Dowódca drużyny Idiota. Wtedy cała drużyna ma przesrane.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×