Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Czas zassać nowy dodatek i ocenić. W ogóle dawno nie grałem w BF-a. BTW macie jakieś poradniki jak poprawić celność :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek zdecydowanie najlepszy z tych co wyszły, jak ktoś się zastanawia nad premium niech odpuści, wystarczy kupić Zęby Smoka, bo poprzednie DLC w ogóle nie warte kasy, no chyba, że komuś zależy, by mieć wszystkie bronie odblokowane. DLC jest remedium na jedną z  największych bolączek BF4, czyli tragicznych map, tutaj aż chce się grać (no czasem się odechciewa po kilku trade killach i śmierciach za ścianą pod rząd). Po kilku godzinach ustawiłbym mapy w kolejności od najlepszej tak:

 

Targ Pereł > Propaganda > Zatopiony Smok > Park Lumpini (zbyt przyjazna snajperom).

 

BTW mam wrażenie, że z patcha na patch ten durny aim assist jest coraz większy, teraz to praktycznie auto-aim, i to taki niezbyt ogarnięty, bo ostatnio przez niego zginąłem, namierzałem na gościa, a celownik mi się chamsko przesunął na sygnalizator obok niego. Taki kolejny znak naszych czasów przyjaznych gimbazie, ale może DICE się opamięta nieco przy okazji następnego bf-a, i skończy z tym włażeniem w d*pę entuzjastom Coda.

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno byc takiej "wspomagajki" tylko przeszkadza i psuje wszystko.Strzelanie w Battlefield na konsolach powinno być tworzone na wzór tego z Killzone:Shadow Fall,kazdy kto grał wie o co chodzi,DICE może się uczyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy ta gra nie miały by tak dużego community.

Nie miałbym nic przeciwko, więcej ogarniętych ludzi, mniej randomów, których przerasta głupie rzucenie paczki z ammo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas zassać nowy dodatek i ocenić. W ogóle dawno nie grałem w BF-a. BTW macie jakieś poradniki jak poprawić celność :D?

Polecam celowac a nie strzelać z modlitwa " a może kogoś dosięgnie mój grom z jasnego nieba " xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Battlefield to w sumie zależy id sytuacji,zawsze starałem sie najpierw przycelowac i mieć pewność ze zadam obrażenia,ale to myślenie kogoś kto nie liczy na aim assist,który w BF4 jest tak masakrycznie silny że w sumie najpierw można nacisnąć spust a dopiero pózniej przycelowac,oczywiście sprawdzalność tego "sposobu" zależy przede wszystkim od szybkostrzelnosci i ilości kul w pojedynczym magazynku naszej broni,stworzył sie temat do rozmowy bo,czy zauwazyliscie ze we wszystkich grach z mocnym aim assist najlepsze są karabiny o najwyższej szybkostrzelnosci?Nie ma drugiej statystyki która daje taką przewagę w grach tj.Battlefield 4,CoD:Black Ops 2.

Kiedy każdy trafia,liczy sie tylko szybkostrzelnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo. Zawsze wybieram bron ktora ma wiecej rpm od innych. Oczywiscie sa pewne wyjatki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten nowy dodatek, szkoda tylko że są takie lagi że się nie da grać. 

 

W ogóle nie wiem jak niektórzy celują, ale wybiegam w jednym momencie z przeciwnikiem, gdy na niego spojrzę i przyceluję od razu ginę od jednego strzału :D.

 

RPM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda lagi były w Naval Strike,ale Dragon's Teeth cierpi na spadające klatki i to dość drastyczne spadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jak strzelam do gościa i pokazuje hit markera i nagle gościu znika? To nie są lagi? No chyba, że wprowadzili możliwość teleportacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne racjonalne wytłumaczenie to być może ten gość wyszedł z gry i strzelales do niego po fakcie(jeżeli faktycznie zniknął) tez miałem takie sytuacje,podszedlem to typa i zacząłem sprzedawać mu kose (w trakcie animacji człowiek wyszedł z serwera) oczywiście nie zaliczyli zabicia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odpalam bf4 chce dołączyć do mapy Propaganda i do ps store przyniosło,a mam premium... Miał ktoś podobnie? Dodam, że mam teraz event na podwójny exp a dlc poznikaly, jak wszedłem w ps store i na dodatki to było na każdym zainstalowane. Pewnie jednym ze sposobów rozwiązania problemu byłoby usunięcie dlc i pobranie odnowa, ale mam bardzo słabego neta i chce się dowiedzieć czy jest inny sposób?

Edytowane przez Zioomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odpalam bf4 chce dołączyć do mapy Propaganda i do ps store przyniosło,a mam premium... Miał ktoś podobnie? Dodam, że mam teraz event na podwójny exp a dlc poznikaly, jak wszedłem w ps store i na dodatki to było na każdym zainstalowane. Pewnie jednym ze sposobów rozwiązania problemu byłoby usunięcie dlc i pobranie odnowa, ale mam bardzo słabego neta i chce się dowiedzieć czy jest inny sposób?

Miałem ostatnio tak po pobraniu zębów smoka, że w grze przekierowywało mnie do zakupu dodatku. Zwykły restart konsoli pomógł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie zadanie trzeba zrobić aby odblokować MX?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×