Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Do kiedy ta promocja ?

Do 29.10.2014

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bo nie wiem, czy dobrze zrozumialem  :shok:

hX3KT1y.jpg

Wybieram "Pakiet gry 75,60 zl" i normalnie mam premium? Mam normalna pudelkowa wersje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Właśnie kupiłem. Mam upgrade z PS3

No dobra. Ale jesli moje PS3 nie mialo nic wspolnego z bf4, to teraz normalnie to kupuje i mam premke w tak smiesznie niskiej cenie? No to takie promocje to ja rozumiem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 jakby to wyglądało gdym chciał odsprzedać premium komuś innemu bo rozumiem , ze można ściągnąć premium na max 2 konta ? mógłby ktoś to wyjaśnić prosiłbym w miarę zrozumiale bo nigdy nie mailem do czynienia z tym

 

tak na marginesie opłaca się kupić Premium Battlefield 3 wszystkie dodatki za 29zl ?

Edytowane przez ps_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 z odsprzedaniem jest już spory kłopot. Musisz mieć kogoś komu baaaaardzo ufasz i nie jest to żeby cię zniechęcić.. Ponieważ w przypadku PS4 zmieniona sposób dzielenia się zakupionymi treściami. Wygląda to tak.. masz swoją konsolę i ona siłą rzeczy jest ustawiona jako główna. Kupiłeś sobie gry itp.. Teraz chcesz odsprzedać slot do twojego konta. i teraz pojawia się problem. Bo ty mając główne konto możesz na swojej konsoli grać na koncie gdzie kupiłeś gry oraz na każdym innym koncie jakie założysz na tej samej konsoli. A ten ktoś kto ma kupić slot w zasadzie kupuje konto. Bo jeśli dasz mu dane do konta to on może ściągnąć zakupione treści. Jednak nie może grać na nim na żadnym innym koncie poza twoim. A wtedy ty niemożesz grać u siebie na tym koncie bo jest zajęte. W jednym czasie może być tylko jedno konto aktywne. Teraz są dwa wyjścia albo ty grasz na innym koncie jemu zostawiając swoje główne konto albo musisz pozwolić aby to on był głównym kontem a ty gościem.. Troche to zagmatwane w teorii ale w praktyce proste. Sprawdziłem u siebie mam dwie PS4 w domu to temat jest mi znany. Bardzo dziwnie to zrobili ale nic nie poradzisz..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie polecam takich manewrów - jedynie z jakimś dobrym kumplem albo ze swoją drugą konsolą.
Odsprzedaż komuś przypadkowemu to udostępnienie całości danych, gier itd. - zakładając, że Ty również chcesz korzystać z tego konta.

Jeśli to konto "trzecie" na którym kupiłeś, nie jest kontem do grania i nie jesteś zainteresowanym dalszym używaniem to wtedy ok :).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli założę nowe konto, aby tylko kupić Premium dajmy na to , że nazwę go Mirek01 czy po ściągnięciu premium z konta Mirek01 następnie wyloguje się z tego konta . Zaloguje się na swoim głównym koncie Heniek02, wtedy premium działa ?
Teraz tak sprzedaje jakieś osobie konto Mirek01, na które zakupione było Premium on, wtedy co robi ściąga z tego konta Premium ? Jak ściągnie Premium ta osoba czy może grac na swoim jakimś innym koncie głównym dajmy na to, które nazywa się Zbyszek03?

Czy osoba może skasować Premium z konta Mirek01 ? jest jakas tam opcja? (, jakby to był jakiś psajcho)
Po sprzedaży i ściągnięciu przez ta osobę Premium z konta Mirek01 zmienię hasło i po kłopocie ?, ale nadal będzie miał Premium?

Edytowane przez ps_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty kupisz na Mirek 1, ustawiasz te konto na swojej konsoli jako główne i grasz normalnie na swoim koncie heniek 2. Kolega na drugim ps4 musi grać na koncie Mirek 1

Edytowane przez matispidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to jednak na PS4 jest bez sensu bo kto będzie grał na jakimś nowym koncie ? ja gram na swoim, które mam kupę lat a taka osoba po zakupie pewnie by chciała nabijać trofea punkciki na swoim głównym koncie a nie na jakimś nowym .

Czyli jak ja bym chciał kupić od kogoś premium to musiałbym grac na tym jego koncie? bez sensu , ale Ci Japonce to mózgowce nieźle nakombinowali

Edytowane przez ps_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, kupułem premium zostałem przywitany z informacja ze mi dziekuja że dołaczyłem do premium itp. chce odpalić operacje metro, nie da sie bo wyskakuje sklep. co to kurwa ma być, jak pobrać jeszcze raz te premium ze sklepu bo nie ma takiej opcji. normalnie przez te EA rozwala mnie od środka, nic nie może działać normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szatan takie pytanie kontrolne - czy pobrałeś też zestawy mapy?

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te newbie są najlepsi, pretensje do całego świata, a nie wiedzą jak obsługiwać soft lol :biggrin:

 

szatan, google.com masz czy też nie pobrałeś?

Edytowane przez freesssbee
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra dzięki chłopaki, myślałem że jak pobieram 40 gb battefielda 4 to jest on z dodatkami a tu dodatki trzeba osobno pobrać hehhe. dobra dzięki nie wiedziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno były kiedyś jakieś spekulacje na temat upgradu Battlefilda 3 na PS4 ale DiCE podobno się z tym nie spieszy . Niestety gdyby doszło do tego a DICE dobrze wie o tym to wiele osób by opuściło B4 dlatego raczej tego nie zrobią a wydaje mi się , ze mieli taki plan ale zobaczyli , ze Battlefild 4 to gówniana gra wiec gdyby Dali B3 na PS4 to by tylko stracili na zyskach z B4. Tak czy siak szkoda bo jak tak patrze to obecnie pykamy w gry przełożone z PS3 na PS4 ( czyt Battlefield 4) to również mogliby rzucić B3 na konsolkę nowej generacji bo co by się stało jedna gra w ta czy w tą a zawsze jakiś zyska byłby dla  nich typu przejście jak w B4 z PS3 za ile 40zł? na Ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezly ten motyw z machnieciem reki, kiedy potrzebujemy ammo (od 3:08 min). Albo gest podziekowania, z wyciagnietym w gore kciukiem. Male, a cieszy niesamowicie. Mam nadzieje, ze to zaimplementuja w grze.

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno były kiedyś jakieś spekulacje na temat upgradu Battlefilda 3 na PS4 ale DiCE podobno się z tym nie spieszy . Niestety gdyby doszło do tego a DICE dobrze wie o tym to wiele osób by opuściło B4 dlatego raczej tego nie zrobią a wydaje mi się , ze mieli taki plan ale zobaczyli , ze Battlefild 4 to gówniana gra wiec gdyby Dali B3 na PS4 to by tylko stracili na zyskach z B4. Tak czy siak szkoda bo jak tak patrze to obecnie pykamy w gry przełożone z PS3 na PS4 ( czyt Battlefield 4) to również mogliby rzucić B3 na konsolkę nowej generacji bo co by się stało jedna gra w ta czy w tą a zawsze jakiś zyska byłby dla  nich typu przejście jak w B4 z PS3 za ile 40zł? na Ps4

 

 

Predzej dadza na zime 4 mapy z BF3 coby zrynku nie zamulic przed Hardlajnem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto kupowac absolutnie zadnego dodatku. Generalnie slabe sa, a poza tym malo kto w nie gra. Owszem znajzie sie pare serwerow, ale za pare miesiecy prawdopodobnie beda puste. Ogolnie wiekszosc moich znajomych, majacych Premium (w tym takze i ja), szpila w "podstawke". 

Pewnie, że nie warto inwestować w ten szrot. Wystarczy w filtrze zaznaczyć tylko mapy z dlc, a wtedy można się rozczarować, jak mało jest serwerów. Ja się niedawno przerzuciłem z ps3 na ps4 i jestem w szoku, jaka jest kamperlandia. Chciałem się przekonać , jak się gra w 64. Gdyby nie było snajperek w tej grze, to multi umarło w szybkim tempie. Mapy w tej grze są tragiczne, robione pod kamperów. Za dużo otwartego terenu. Nie czerpie żadnej przyjemności z tej gry. Na szczescie pożyczyłem od kumpla, więc kasy nie straciłem na ten szrot. Często trafia się na ułomków, którzy nie rzucają amunicji, apteczek , nie reanimują. Najzabawniejsze jest to, jak dołącza sie do gry, pojawiają się grupki dwuosobowe, zamiast pięcioosobowych. Ułomki nawet nie pomyślą, żeby dołączyć do kogoś, tworząc większą grupę. Nie dziwię się, że jakiś typ , grając czołgiem, wykręca wynik 60:0, mając za przeciwników takich gamoni.Ale ten temat wiele razy był poruszany, więc się powtarzam.

Edytowane przez Rafal76
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie nabardziej wkurza na mapach z Bf4? Wszechobecne dachy i wysokie konstrukcje, na ktorych w ilosciach hurtowych ustawiaja sie snajperzy. Co to za frajda siedziec tam caly mecz!? Jak bym mial mozliwiosc, to wyrzucil bym ta klase Bf'a albo znerfil zabierajac "respiarke". Szanghaj czy O Brzasku, to raj dla tych patafiancow. Naprawde, ostatnio mnie to denerwuje bardziej, niz lagi czy inne bug'i.  :down:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mapy tj.Port Arica,Zatoka Nelsona,Valparaiso,Laguna Presa,Port Valdez? ehhh :/

Edytowane przez PLasgoogle
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie nabardziej wkurza na mapach z Bf4? Wszechobecne dachy i wysokie konstrukcje, na ktorych w ilosciach hurtowych ustawiaja sie snajperzy. Co to za frajda siedziec tam caly mecz!? Jak bym mial mozliwiosc, to wyrzucil bym ta klase Bf'a albo znerfil zabierajac "respiarke". Szanghaj czy O Brzasku, to raj dla tych patafiancow. Naprawde, ostatnio mnie to denerwuje bardziej, niz lagi czy inne bug'i. :down:

Tak jest od premiery gry.Jeszcze się nie przyzwyczailes:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mapy tj.Port Arica,Zatoka Nelsona,Valparaiso,Laguna Presa,Port Valdez? ehhh :/

Najlepsze dla mnie mapy z BF3 : bazar, sekwana. Takie mapy powinny być w BF4. Jeśli chodzi o bbc2, to dodałbym jeszcze kanał panamski.

Edytowane przez Rafal76
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×