Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Siema masz problem ze zdobyciem medali jet, heli i bitwa powietrzna bo jest za malo ticketow na serverach? Zapraszamy do nas bo tez mamy ten problem. Narazie server na jeden dzien, ale jak bedzie zainteresowanie to bedzie na dluzej :) nazwa servera " 3oof server. JET AND HELI 300% tickets". latwo wyszukac wpisujac "3oof"

Zapraszamy mamy nadzieje ze sie rozkreci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema masz problem ze zdobyciem medali jet, heli i bitwa powietrzna bo jest za malo ticketow na serverach? Zapraszamy do nas bo tez mamy ten problem...

jak się nie potrafi latać to problem jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bitwie powietrznej to nawet mega no-skillowiec w pojazdach latających wbije baretki. W heliku wystarczy dobrze się zrespić albo dobijać już osłabione heli.
W jetach jeden wielki chaos, więc bierzesz radarowe albo zwykłe namierzane i ciśniesz losowo... Tylko ktoś ogarnięty albo mający farta z dobrym wynikiem wyjdzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, bo wyleciało mi z głowy, która pukawka q bf4 działa wvtrybie burst i tylko w nim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgaduje, ze M4 i M16A4.

Edytowane przez Tangul
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj coś nie ma życia w temacie BF'a,jak mi sie pad popsuł to już nikt nie gra?Zastanawiam sie czy taka cisza na forum to dobry czy zły znak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wyszlo pare fajnych tytulow (DriveClub, Shadow of Mordor, Alien), wiec ludzie byc moze relaksuja sie tymi szpilami. Bo Ilez to mozna sie frustrowac tym Bf4 :)

 

Mowisz, ze ci DS4 padl. Ja tez mialem ze swoim problemy, najpierw gumka sie starla na analogu, a potem zablokowal sie przycisk R2. Domowym sposobem to naprawilem (wyciagnalem sprezyne- tymczasowy fix), ale planuje kupic nowego DS4. Slyszal ktos moze o scuf DS4? Ma ktos, gral ktos? Cholernie drogi, jednak kto wie, moze wart swojej ceny. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to, przecież Lofciu założył nową Reprę, ciśnie chłopak nieźle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem i czytałem o tym SCUF jednak zbyt drogi,przez jakiś czas myślałem na poważnie nad zakupem,ale raczej sobie odpuszczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scuf drogi i w bfie raczej się tak dobrze nie sprawdzi. Znam kilka osob które miały te pady na ps3 i grały w coda. Tam skakanie i celowanie w tym samym momencie dawało dużą przewagę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie fakt, że ostatni patch nic nie zmienił w pozycji "premium".. czy to by oznaczało, że ostatni dodatek ma wyjść w październiku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to powinna być informacja konkretna,bo czasami mam wrażenie ze oni sami nie wiedzą dopóki nie będzie tydzień do publikacji. Pamiętajcie że jeszcze Beta BF:H ma być niedługo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to powinna być informacja konkretna,bo czasami mam wrażenie ze oni sami nie wiedzą dopóki nie będzie tydzień do publikacji. Pamiętajcie że jeszcze Beta BF:H ma być niedługo.

Beta BF:H niedługo a przecież premierę przenieśli.

Na razie gram w betę BF4.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była informacja tylko że pojawi się na przełomie października/grudnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos sie dzieje z PSN?Nie moge wejsc do sklepu i grac online :)

spamowanie X sie powiodlo,zalogowalo na ktoryms razem :D

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto przypomniec, ze ostatni dodatek bedzie o 2 tygodnie szybciej dla osob z premium. :)

Swoja droga dalej gine przez sciane no i mam skaczacy obraz jak jade czolgiem na samym poczatku rozgrywki. :)

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić BF4 z PSN + Premium czy pudełkową + premium ??? kupując premium np teraz mam wszystkie dodatki jakie dotychczas ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić BF4 z PSN + Premium czy pudełkową + premium ??? kupując premium np teraz mam wszystkie dodatki jakie dotychczas są ??

Pudełko zawsze możesz sprzedać. Wersje cyfrową mozesz na dwoch dzielić. ..

W premium będą wszystkie dodatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kakaroto

 

 

Dziękuję bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota a serwery dupnęły...,wiadomo coś  na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ze leza serwery do wielu gier EA :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można grać,trzeba uporczywie klikać X i próbować zalogować sie do EA Online,naprawdę trzeba to robić z uporem maniaka,bo zajmuje to czasem nawet 5 minut,ale działa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w sumie, to niby wszyscy narzekaja, ja tez sie na tym zlapalem... A przeciez mozna sie dobrze bawic :biggrin: Jeszcze jak sie umie troche latac i ma sie dobra druzyne, do tego aktywowana premie punktow doswiadczenia 100%:

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/battlereport/show/32/520973040470799104/240770898/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można grać,trzeba uporczywie klikać X i próbować zalogować sie do EA Online,naprawdę trzeba to robić z uporem maniaka,bo zajmuje to czasem nawet 5 minut,ale działa.

Szybciej jest jak się wyloguje i zaloguje ponownie do psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×