Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Bo skoro nie ma odpowiedzi, ro pewnie nie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sie o niebo lepiej bez tej Autorotacji , strzelanie z biodra już takie łatwe nie jest aby kogoś w taki sposób załatwić. Apteczka leczy błyskawicznie. Wydaje mi sie ze sie ginie szybciej niż wcześniej . Szkoda ze całkowicie nie da sie wylaczyc pomocy w strzelaniu ale i tak jest teraz lepiej , przypomina granie w B3 trochę. Hitmarkery kolorowe nie przekonują mnie .

Dodam , ze jak autorotacja jest wyłączona i jak ktos do nas strzela da się ucieknac

Edytowane przez ps_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ps4 zadnego serwera z wylaczona "autorotacja" nie znalazlem. Podaj mi namiary, chetnie zagram. Ba, chetnie wykupil bym bym serwer, i ustawil opcje autorotacja na OFF. Jesli serwer by pozyl co najmniej tydzien, to bym go wydluzyl. Naprawde, ciekaw jestem kto tu dobrze strzela w tym Bf4. Odcedzilo by to plew od ziarna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był tylko jeden serwer w Europie TDM ustawione bylo na 32 graczy i 200 biletów. Nie napisze Ci teraz nazwy serwera ale właściciel to Hiszpan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki: czy w grze z polskiej dystrybucji da się ustawić język angielski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem ze jakos ciezej sie gra w sensie celuje, jakos napieprzam w typa serie a on jescze zdazy mnie zabic mimo ze nawet mnie nie widzial nawalam i nic moze zmniejszyli obrazenia? grafika tez sie pogorszyla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo się pogorszyła? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykryłem spisek , oni w tym paczu przemycili nam grafikę z ps3 . specjalnie! teraz następny bf  będzie miał grafikę taką jak bf4 na początku na ps4, ogłoszą sukces , że wszystko takie ładne i ostre , a dopiero w bf6 zrobią pełne fullhd i 60 fps. cwane, co ? :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może wzrok Ci się pogorszył? :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może co grzebałeś w ustawieniach tv ( albo dzieci, żona, kot ? )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewczyna nie umie obslugiwac pilota, dzieci nie mam, pies jest glupi... moze mi karta graficzna w pleju siada;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram na zmianę na dwóch tv i pogorszenia oprawy graficznej nie zarejestrowałem :)

 

co innego blur , który mi się włącza jak przeholuję z piwem . ale wtedy nie jest gorzej , tylko bardziej rozmyte wszystko ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem,kupilem BF4 z PSS w wersji premium i po pobraniu go czyli 6,5GB i 3,3GB aktualizacji po odpaleniu gry pokazalo mi sie ze kampania 100% i cala gra 26.Zabralem sie za kampanie po ukonczeniu 1 misji pokazal mi sie ekran z informacja ze trzeba czekac na instalacje 5%i tak stoi i nic nie idzie dobre kilka minut,cofnelem wiec do ekranu glownego a tam instalacja po godzinie dalej 26%.W miedzy czasie probowalem zainstalowac ta aktualizacje ale musialem to zrobic od nowa bo pokazal mi sie blad:(.Nigdy  ie kupywalem cyfrowki na ps4 wiec mam pytanie co z tym z zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem,kupilem BF4 z PSS w wersji premium i po pobraniu go czyli 6,5GB i 3,3GB aktualizacji po odpaleniu gry pokazalo mi sie ze kampania 100% i cala gra 26.Zabralem sie za kampanie po ukonczeniu 1 misji pokazal mi sie ekran z informacja ze trzeba czekac na instalacje 5%i tak stoi i nic nie idzie dobre kilka minut,cofnelem wiec do ekranu glownego a tam instalacja po godzinie dalej 26%.W miedzy czasie probowalem zainstalowac ta aktualizacje ale musialem to zrobic od nowa bo pokazal mi sie blad:(.Nigdy  ie kupywalem cyfrowki na ps4 wiec mam pytanie co z tym z zrobic?

Odpowiedź jest prosta jak d****ie. Pobrało tylko tyle ile musiało aby odpalić grę. Reszta pobiera się w tle. Jak sprawdzić ile pozostało? Najedź na "kafelkę" gry Options-> Informacje. Tam się dowiesz ile jeszcze GB musisz pobrać. To pewnie jakieś 40gb jeszcze :biggrin:

Edytowane przez jodzio
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Cierpliwie czekać aż będziesz miał zassaną całość a w międzyczasie ogrywać dociaganego singla. (całość bf zajmuje na dysku cos koło 65GB)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale ja zassalem juz gre i zostaly dodatki jedynie ale to pozniej no i ta aktualizacja 3GB ktora musze jeszcze raz sciagac.Mimo tego dalej mam napisane w menu kampania 100%czyli powinna pojsc cala a nie 1 misja?A cala gra stoi na 30 %instalacji ,nie wiem o co tu chodzi ,po raz ostatni biore gre cyfrowa.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...po raz ostatni biore gre cyfrowa.......

Ja to w życiu już do teatru nie pójdę

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytam inaczej tych ktorzy kupili wersje cyfrowa.Ile czasu wam sie instalowala nie sciagala gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytam inaczej tych ktorzy kupili wersje cyfrowa.Ile czasu wam sie instalowala nie sciagala gra?

Mam wrażenie, że wgl nie przeczytałeś mojego wcześniejszego postu zatem pisze ponownie. Procent instalowania zależy kolego od pobrania. Jak ci się pobierze w 25% to instalacje masz w 25%. Jak pobierzesz 100% to instalacja będzie 100%. Czy oby na bank pobrałeś wszystko prawie 50gb? Dziwne to wszystko jest...

Edytowane przez jodzio
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×