Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Wstrzymam się z zakupem tej gry aż nie poznam wszystkich opinii, recenzji, ocen itp.. A także do chwili aż nie ujawnią co ostatecznie wyląduje w grze czyli jakie bronie mapy czy będzie destrukcja itp w przeciwnym razie poczekam na BF5 albo BC3 :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na okolo 40 moich znajomych, ktorzy regularnie graja w Bf4, tylko dwoch ma zamiar nabyc Hardline w dniu premiery. Weterani raczej oleja ten arakadowy spin-off Battlefielda. Osobiscie, mam nadzieje, ze to sie tragicznie sprzeda, i wiecej takich smiesznych Battlefield'ow nie bedzie. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości: w czym Hardline jest bardziej arcadowy? Przecież BF4 też z symulacji nie ma nic. W sumie jedyny FPS w którego dłużej pograłem i który próbował udawać symulację było Operation Flashpoint, no ale to trochę inna dziedzina. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bf4 to chyba najbardziej arcade'owe wydanie w serii Battlefield. Można kpić z Hardlajna ale to on ma mniejszy aimassist ( porównując na razie betę). Ja dam mu szansę, nie na premierę, ale dam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupuję samo premium, bez gry. żeby wspierać twórców

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zamiast premium kup kazde dlc oddzielnie, bardziej im pomożesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny pomysł. może ich zachęcę do Hardline 2 jeszcze w tym roku!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha..

 

Teraz w temacie : Trochę dziwne bo BF 4 ma być jeszcze wspierany przez ten rok, także dziwny marketing Hardline : D Bo jak ktos lubi BF4 to raczej przy nim zostanie, szczególnie jak go maja wspierać jeszcze : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: czy kupując BF 4 premium w promocji i ustawiając konto jako podstawowe , to gra i premium będzie działac na wszystkich kontach konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bf4 to chyba najbardziej arcade'owe wydanie w serii Battlefield. Można kpić z Hardlajna ale to on ma mniejszy aimassist ( porównując na razie betę). Ja dam mu szansę, nie na premierę, ale dam.

 

Grales w bete? Mimo mniejszej asysty w Hardline, zdecydowanie trudniej ubic przeciwnika w Bf4. Otoz w dziele Visceral maksymalny damage zadajesz do 40 metrow! Dla porwnania w Bf4 masz do 8 metrow. Roznica kolosalna. Stad tak banalne, latwe i przyjemne ubijanie przeciwnika. Pure arcade! :)

 

Zeby nie robic offtop'a, to powiem, ze w marcowym patchu nie bedzie nerf'a SRAW'a oraz kustomizacji znacznika trafien. Szkoda, kurcze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sraw'a znerfia i nie bedzie helki na strzała sciagal to pewnie malo kto bedzie go uzywal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grales w bete? Mimo mniejszej asysty w Hardline, zdecydowanie trudniej ubic przeciwnika w Bf4. Otoz w dziele Visceral maksymalny damage zadajesz do 40 metrow! Dla porwnania w Bf4 masz do 8 metrow. Roznica kolosalna. Stad tak banalne, latwe i przyjemne ubijanie przeciwnika. Pure arcade! :)

 

 

 

Zapytam zupełnie bez ironii: poważnie to piszesz czy się wygłupiasz? Bo w sumie rzadko bywam w tym temacie i nie całkiem wiem co który użytkownik potrafi w dziedzinie sarkazmu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w betę. Od deski do deski. Mniejszy aimassist i większy odrzut broni zdecydowanie zwiększa fun w grze. Dla mnie bf4 to najłatwiejszy szoter z tej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zapytam zupełnie bez ironii: poważnie to piszesz czy się wygłupiasz? Bo w sumie rzadko bywam w tym temacie i nie całkiem wiem co który użytkownik potrafi w dziedzinie sarkazmu. ;)

Poważnie to napisał ;)

 

Grałem w betę. Od deski do deski. Mniejszy aimassist i większy odrzut broni zdecydowanie zwiększa fun w grze. Dla mnie bf4 to najłatwiejszy szoter z tej serii.

Chyba M16-tką nie grałeś ;)

Edytowane przez axizz-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie. Mam okazje kupic bf4 premium. Jest to slot. W skład wchodzą 5 DLC. Czy jesli wyjdzie np 6 dlc czy bede mógł pobrać? Wydaje mi sie ze

Tak ale wole byc pewnym. Kupuje premium z gra. Ale nie wiem jak to działa na moim koncie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ile ten slot?Teraz można kupić BF4+PREMIUM za coś około 112 zł na store.Będziesz mógł pobrać ewentualny 6 dodatek ale osoba od której kupisz slota będzie musiała Ci udostepnić konto jeszcze raz,w przeciwnym razie nie pobierzesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60zl slot. Tak?? A jak mam premium to nie bede mógł pobrać np 6 dodatku??? Dlaczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli konto dzielisz z jakimś dobrym znajomym, bratem, siostrą, kotem czy rybkami, to uczciwie się dogadasz (bo ich znasz), udostępnią Ci konto jeszcze raz do pobrania. Jeśli to slot od jakiegoś Janusza z allegro, to może być gorzej. Cebulka być czasem dobra, czasem zła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha to nie kupuje. Dziekuje za info. Lipnie troche. Kupujesz premium np jak wypuszcza DICE 2 DLC , teraz mamy az 5 a jesli kupiliśmy jak były dwa to mamy dwa mimo iz mamy wersje premium.. To jest wlasnie lipne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW a było potwierdzenie, że w ramach Premium kolejne DLC  też dostaniemy czy tylko te 5, które już są ;)?
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW a było potwierdzenie, że w ramach Premium kolejne DLC  też dostaniemy czy tylko te 5, które już są ;)?

 

Kolejne DLC będzie za free

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha to nie kupuje. Dziekuje za info. Lipnie troche. Kupujesz premium np jak wypuszcza DICE 2 DLC , teraz mamy az 5 a jesli kupiliśmy jak były dwa to mamy dwa mimo iz mamy wersje premium.. To jest wlasnie lipne.

nic nie rozumiesz. Jak masz premium to mozesz ściągnąć wszystkie dlc, tylki musisz miec dostęp do konta z premium co przy zakupie slota nie zawsze ma później miejsce.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×