Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tak? Premium z BF3 na PS3 można później przenieść na tym koncie na Ps4 dla BF4?

tak, można ale tylko w snach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości przeniesienia premium z BF 3 na BF 4.

 

Co do premium BF 4 z PS3 ---> PS4: 

 

Czy na nową platformę zostanie przeniesiony mój dostęp Battlefield 4 Premium?

Tak, w momencie premiery będziesz mógł przenieść swój dostęp Premium z obecnej na nową generację sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że to jest oczywiste że mam na myśli tylko i wyłącznie Battlefield 4 :)

Inne są tylko platformy(PS3,PS4)

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie też było to oczywiste, ale tu kolega oznajmił inaczej

Odpowiedz dalej brzmi tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości przeniesienia premium z BF 3 na BF 4.

 

Co do premium BF 4 z PS3 ---> PS4: 

 

Czy na nową platformę zostanie przeniesiony mój dostęp Battlefield 4 Premium?

Tak, w momencie premiery będziesz mógł przenieść swój dostęp Premium z obecnej na nową generację sprzętu.

Czyli na spokojnie mogę kupić Battlefield 4 Premium (PS3) i po odpaleniu gry na PS4 wyskoczy jakieś powiadomienie i dostane Battlefield 4 Premium (PS4) ? Głupio by wyszło jak by się nie dało :D Na 100% nie jest to ograniczone czasowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli na spokojnie mogę kupić Battlefield 4 Premium (PS3) i po odpaleniu gry na PS4 wyskoczy jakieś powiadomienie i dostane Battlefield 4 Premium (PS4) ? Głupio by wyszło jak by się nie dało :biggrin: Na 100% nie jest to ograniczone czasowo?

 

Nie wiem dokładnie jak to wygląda, powinno być tak jak piszesz.

W/w cytat brałem stąd: http://www.battlefield.com/pl/battlefield-4/playstation-4-upgrade

 

Możesz jeszcze napisać na pomoc EA, tam powinni Ci wszystko dokładnie wytłumaczyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tam jest napisane : Czy na nową platformę zostanie przeniesiony mój dostęp Battlefield 4 Premium?
Tak, w momencie premiery będziesz mógł przenieść swój dostęp Premium z obecnej na nową generację sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak? Premium z BF3 na PS3 można później przenieść na tym koncie na Ps4 dla BF4?

Nie doczytalem tego posta po pijaku. A mialem na mysli oczywicie premium z BF4 bo o to w koncu sie pytal kolega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szlag nnie trafi zaraz. 40 razy probowalem przebic sie na stare miasto.udalo sie poszedlem dalej.gdy w misji dochodze do tamy na koncu okazuje sie ze mam zdetonowac c4 a mam bazuke zamiast wlacznika.ok postanowilem zaczac misje od nowa.bug jak cholera.zaczalem dzisiaj rano gralem ok 2h znowu meczarnia z tym starym miastem itp.juz doszedlem do kryjowki majora i zaczelo save robic i wyjebalo blad BF4 na konsoli.wlaczam a save zjebany.no pochlastac sie idzie z ta gra. chyba odpale KZ zamiast BF4 znow od nowa przechodzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam takie lagi na multi ? Duży podbój to pokaz slajdów, na innych trybach też spore lagi i tak już od kilku dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam lagów, gram tylko serwery EU. Mój net to 30/2. Ciekawe jakie są wasze internety? NIerozumiem ludzi ogólnie kupujących grę pod multi, mających net nadający się tylko do przeglądarki w komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam net 60mb i dziś w TDM miałem takie lagi, że grać się nie dało. Nie chodzi już mi nawet o te "skakanie" postaci po planszy ale np zabijam kogoś, przeładowuje broń (widzę animację i zmianę naboi na HUD), następnego mam zestrzelić a okazuje się, że broń nie jest przeładowana i tak kilka razy. Albo w wąskim tunelu gościu rzuca we mnie granatem ja się cofam od niego a gra w moment teleportuje mnie prosto na granat. Mało tego już parenaście razy miałem tak, że ewidentnie ładowałem w kolesie z bliska (celownik prosto na plecach) a nie było żadnego trafienia na cały magazynek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia czy net masz 30/2 czy 2/1. Liczy sie ping/opoznienie z jakim pakiety dochodza do serwera i sa odbierane przez Ciebie.

Oczywiscie jakas minimalna wartosc DL/UP musi byc spelniona jednak nie jest ona az tak wielka by sie nia martwic w dzisiejszych czasach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam internet 20 MB i lagów też niekiedy doświadczam. Najbardziej irytująca jest jednak sytuacja, gdy strzelam do gościa, a obrażenia są rejestrowane od pewnego momentu, przez co nieraz mam wrażenie, że mogę wystrzelić pół magazynku, a przeciwnik nadal żyje. Zdarzają się też akcje, że padam dosłownie od od dwóch hitów, dwie skrajności  :shok:. Movement też jest niedorobiony, czasami trzeba "wspinać" się nawet po małym kamieniu aby normalnie przejść. 

 

Poza tymi utrudnieniami, nie miałem większych problemów. Gram od około 3 tygodni, a z gry ani razu mnie nie wywaliło, podczas gdy tutaj czytałem o ciągłych błędach w multi i gubieni zapisów w SP, których również nie doświadczyłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nawet, mając internet, który ma takowe opóźnienia, to po co psuć sobie zabawe i się denerwować. Sobie i komuś. A później strzelasz do typa w plecy jak to kolega wyżej opisał, a on nie pada. Największy błąd tej gry to ludzie.

 

 

#UP akurat w FPS ważniejszy jest upload, i prędkość z jaką wysyłasz swoje dane.

Edytowane przez Naruto_Uzumaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za te 200zł chyba nie chodzi Ci o wersje z PS4?

 

 

 

Nie nie co ty. Na PS3

Edytowane przez straszak15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nawet, mając internet, który ma takowe opóźnienia, to po co psuć sobie zabawe i się denerwować. Sobie i komuś. A później strzelasz do typa w plecy jak to kolega wyżej opisał, a on nie pada. Największy błąd tej gry to ludzie.

 

 

#UP akurat w FPS ważniejszy jest upload, i prędkość z jaką wysyłasz swoje dane.

 

W żadnej innej grze, czy to na PC, czy choćby na PS 4 nie występuje podobna sytuacja i przynajmniej mój internet nie ma tu nic do rzeczy. Zresztą, wystarczy poczytać trochę na internecie, dużo ludzi ma z tą grą problem, mimo mocarnych konfiguracji i zajebistych internetów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nawet, mając internet, który ma takowe opóźnienia, to po co psuć sobie zabawe i się denerwować. Sobie i komuś. A później strzelasz do typa w plecy jak to kolega wyżej opisał, a on nie pada. Największy błąd tej gry to ludzie.

#UP akurat w FPS ważniejszy jest upload, i prędkość z jaką wysyłasz swoje dane.

Jeszcze raz napisze. Po spelnieniu minimalnych wymagan lacza DL/UP jedynym wyznacznikiem "komfortu" gry jest opoznienie czyli latency z jakim wysylasz i odbierasz pakiety danych.

Majac nawet net'a 100 DL / 100 UP a ping 500ms i tak bedziesz koszony przez kolesia z netem 1DL/1UP ale pingiem 50ms na danym serwerze i nic tego nie zmieni. Pomijam juz tutaj fakt strasznie dupiatych serwerow od EA/DICE.

To ze serwery w przegladarce bf4 sa oznaczone jako euro nie gwarantuje tego ze serwer jest faktycznie w europie. Przykladem moga byc tutaj australijczycy ktorzy serwery swoje

maja w US i pingi powyzej 300ms.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt czasami to wkurza ale nie zauważam tego dość nagminnie a jak na HC walę magazynek i gość nie pada to zmieniam serwer :) i już ,problem rozwiązany.nic nie da psioczenie,nie ma gier bez vat i ta również nie jest idealna co nie zmienia faktu ,że jest zajebiście miodna,gra mi się tak dobrze jak w BC2 ;)zapraszam do zabawy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wchodze na serwer z poziomu tableta to pokazuje mi ping na serwerze( a nie kreski na ps4). Straszna jest rozbieżność. Jedne serwery maja ping 50, inne 350.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt czasami to wkurza ale nie zauważam tego dość nagminnie a jak na HC walę magazynek i gość nie pada to zmieniam serwer :) i już ,problem rozwiązany.nic nie da psioczenie,nie ma gier bez vat i ta również nie jest idealna co nie zmienia faktu ,że jest zajebiście miodna,gra mi się tak dobrze jak w BC2 ;)zapraszam do zabawy

Tyle, że kolego ja mam tak, że mogę zmieniać z 5 razy i zawsze lagi. Odłożę grę na dwie, trzy godziny czy następny dzień i działa fajnie. Później gram 10 meczy i nagle zaczynają się lagi po zmianie planszy a mój kumel (akurat grający w przeciwnej drużynie co też jest dla mnie bez sensu, że dochodząc do siebie nie jesteśmy w jednym teamie) nie odnosi w tym czasie tych freezów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że kolego ja mam tak, że mogę zmieniać z 5 razy i zawsze lagi. Odłożę grę na dwie, trzy godziny czy następny dzień i działa fajnie. Później gram 10 meczy i nagle zaczynają się lagi po zmianie planszy a mój kumel (akurat grający w przeciwnej drużynie co też jest dla mnie bez sensu, że dochodząc do siebie nie jesteśmy w jednym teamie) nie odnosi w tym czasie tych freezów 

moze masz cos ze stabilnoscia polaczenia kolego? uzywasz wifi czy kabla? robiles pingtest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobrze Panowie ale ja mam neta 60mb przez WIFI i podłączony w tym czasie był tylko PS4 a kolega z netem 6mb może mieć podłączone 7 urządzeń (trzy kompy, tablet i dwa telefony) myślę, że to tylko wina gry?? Dla pewności na pewnym portalu mierzącym prędkość internetu pokazało mi, że ping mam 28ms (nie wiem czy to dużo czy mało)

Edytowane przez matispidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 1mb/s dzielone na 4 kompy + ps4, battlefield ponad 120h mi się pobierał, ale lagi bardzo rzadko się mi zdarzają.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×