Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba statystyk, bo bez kona psn ani rusz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie dla tych co mają lagi po patchu... Pamiętajcie że jeśli korzystacie z wybierania serwerów, to po patchu ustawienia się resetowały. Ja tego nie zauważyłem i też miałem lagi. Sklaptowałem się po kilku grach zmieniłem serwery na EU i jest ok. A tak po za tym, jeśli narzekacie na lagi to zagrajcie sobie w CoDa na PS3 to są dopiero przeżycia  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 punktów!!!    Jak skonfigurować to co mam nam pokazywać w grze battlelog  gdy dotkniemy panelu dotykowego pada i wejdziemy na Ranking ?Jak powybierać tam te kategorie w których faktycznie chce rywalizować i mieć stały podgląd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na dowód tego,że mimo czasem ciężkich przekleństw w czasie rozgrywki na to co się dzieje z grą,dokupiłem sobie właśnie "chińską" bo stwierdziłem i stwierdzam nadal,że ta gra ma potencjał i wciąga jak cholera.Mam cztery dychy na karku i dalej czerpię radochę z każdej godzinki poświęconej relaksowi z bf-em,na czym czasem (przyznaję) cierpi życie rodzinne :pardon: Generalnie wracając do tematu lagów-nie uświadczyłem nigdy lagów grając w "dm","dominację" i inne mniejsze rozgrywki,wczoraj podczas rozpoczęcia rozgrywki na "smoczej" przez pierwsze kilka chwil po wystartowaniu mapki ilość klatek spadła do kilku na sekundę!!!!--wina gry,czy sprzętu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zdecydowanie wina gry. Wczoraj podczas wspinania sie po drabinie na Szanghaju mialem pokaz slajdow. Ciekawe bo gralem wowczas dominacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie proszę,przestańmy narzekać bo to nic nie pomoże,nikt z Dice tego nie słucha.Przyjdzie pora to naprawią,ale naprawdę nie ma gier bez vat,albo gramy albo nie!!!Przeglądam ten temat a  tu od paru stron nie ma nic innego tylko LAGI,lagi tu ,lagi tam a ja i tak gram:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie proszę,przestańmy narzekać bo to nic nie pomoże,nikt z Dice tego nie słucha.Przyjdzie pora to naprawią,ale naprawdę nie ma gier bez vat,albo gramy albo nie!!!Przeglądam ten temat a  tu od paru stron nie ma nic innego tylko LAGI,lagi tu ,lagi tam a ja i tak gram:)

Jeśli dobrze wczytałeś się w mojego posta to wiesz,że mimo problemów gram i cieszę michę jak "młodziak",czekam jak większość tu piszących na kolejne poprawki i to tyle.Gra mimo wszystko jak dla mnie jest świetna w większości aspektów.Jak po zimie przychodzi lato(wiosny raczej nie ma ostatnio) tak i tu na pewno przyjdzie czas na 100% satysfakcję z gry dla wszystkich(prawie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeami w BF4, miałem zebrane wszystkie przedmioty (bronie, nieśmiertelniki) w kampanii tradycyjnie wywalił mi się save i po ukończeniu wszystkich zadań trofik dalej się nie odblokował. Podobnie miałem z 3 zakończeniami po ukończeniu 2 i wywaleniu save po 3 zakończeniu nic się nie odblokowało, musiałem raz jeszcze oglądnąć wcześniejsze zakończenia. Da się to jakoś naprawić czy od nowa muszę robić wszystkie zadania i szukać znajdziek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy tez tak macie,że na BL w statystykach nie zgadza się liczba zabitych przy pomocy C4?

Wydaje mi się,że zalicza tylko jeśli uczynimy to grając snajpem,wsparcia nie zalicza-kolejny babol?

 

I jeszcze pytanko-w jaki sposób uaktywniany jest bombowiec w dodatku "chińska"?

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zadziała na europejskim ps store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamierzam kupić Premium. Znalazłem dużo tańsze oferty na allegro. Ktoś już tam kupował? Macie jakiegoś pewnego sprzedawcę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamierzam kupić Premium. Znalazłem dużo tańsze oferty na allegro. Ktoś już tam kupował? Macie jakiegoś pewnego sprzedawcę?

Na allegro sa same premium dla PC.

 

Właśnie zna ktoś sposób na tańsze premium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bombowiec jest na środku mapy w jednym z punktów. Zobacz sobie na youtube jak to wygląda. Podchodzisz i wchodzisz jak do pojazdu ale uwierz mi, jest tyle chętnych zawsze że nie wiem czy kiedykolwiek zrobię baretkę bombowca. Wieczne przepychanki przy wejściu a na dodatek te bomby są tak słabe że zabić kogoś to naprawdę problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bombowiec jest na środku mapy w jednym z punktów. Zobacz sobie na youtube jak to wygląda. Podchodzisz i wchodzisz jak do pojazdu ale uwierz mi, jest tyle chętnych zawsze że nie wiem czy kiedykolwiek zrobię baretkę bombowca. Wieczne przepychanki przy wejściu a na dodatek te bomby są tak słabe że zabić kogoś to naprawdę problem...

Ostatnio jednym przelotem ubiłem dwóch kamperów ale racja ubić tym  jest strasznie ciężko. Wiele p[rób zanim coś trafiłem. Warto jednak próbować wbić te baretki po tym jak odblokujemy pociski naprowadzane w bombowcu. Trzeba bodajże zabić łącznie 15 typków i chyba zestrzeleić wrogi bombowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie udało mi się wbić platynę. W sumie potrzeba na nią jedynie trochę czasu a umiejętności schodzą na dalszy plan ale radość z posiadania pierwszej platyny jest ;] teraz czas zdobyć trofea z dodatku ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tylko z multi brakują ale nie chce mi się biegać z tym bombami:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę jeszcze 10 typków ubić bombowcem. Ale powiadasz że te pociski to są do bombowca?To może chociaż tym się uda zrobić tą baretkę , bo samymi jdam to masakra. A co do trofeum z umieszczeniem 5 bomb, to zrobiłem to na mapach gdzie było max 6 graczy. Bo przy komplecie jest ciężko się dopchać, jak przy bombowcu:) :) A z platyną poczekam aż naprawią sprawę zapisu gry. 

Edytowane przez sirslavko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę jeszcze 10 typków ubić bombowcem. Ale powiadasz że te pociski to są do bombowca?To może chociaż tym się uda zrobić tą baretkę , bo samymi jdam to masakra. A co do trofeum z umieszczeniem 5 bomb, to zrobiłem to na mapach gdzie było max 6 graczy. Bo przy komplecie jest ciężko się dopchać, jak przy bombowcu:) :) A z platyną poczekam aż naprawią sprawę zapisu gry. 

Tak 100% ja bodajże 3 mam zabitych bombowcem. Co do platyny to jeszcze nie odblokowałem M1911 i brakuje mi 2 bomb niestety na 32 graczy ciężko przeżyć z bombą nie wspominając o jej podłożeniu. Trzeba mieć troszkę szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku odkąd zakupiłem BF'a - w tamtym tygodniu, nie mogłem i nie mogę otworzyć zakładki Battlelog - nonstop spróbuj ponownie, a teraz nie mogę wbić do gry online. Wciskam Gra Online w menu głównym, długo ładuje i błąd, spróbuj ponownie i tak w koło... cu jest grane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×