Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

ta zmiana ikonki spotowania jest też w helce. teraz trochę trudniej siepać piechotę ze zwiadowczego. a szkoda bo powoli wchodziło mi to w krew ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DMR dalej są do dupy jak były. Faktycznie zmienili wielkosc ikonek ale nawet o tym nie wspomnieli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta pożal się boże gra i to co oni robią z kolejnymi łatkami to jest jedna wielka kpina. No jak można qrwa z gry z takim potencjałem "bc2" "bf3" zrobić takiego gniota. Zarządzanie balansem gier poprzez ankiety, no japrdle. Rzeczy które powinny być zrobione day one oni łaskawie dodadzą może w lutym. Nie ma plutonów, do tej pory nie było nawet informacji o tym, czy ktoś Cię zabił strzałem w głowę, która była w poprzednich częściach, nagle się obudzili i coś dodali. Ci ludzie nie grają w to co wyprodukowali. Potrzeba jest ograniczyć spam mortaro operatorów faggotów poprzez osłabienie tego gówna, albo chociaż zmniejszenie szybkości ładowania kolejnych pocisków, ilości tych pocisków cokolwiek. BTW Ostatnio drużyna gwałcona rozstawiła na respie 7 takich urządzeń, a jak zniszczyło się to za pomocą Mava, to robili masowe samobójstwa. OMG. I tu dochodzimy do kolejnego problemu, MOŻNA TO GÓWNO ROZSTAWIĆ NA RESPIE. można by przypuszczać, że skoro w bf3 ludzie widzieli w tym problem i zostało to później zablokowane to tu też ktoś wpadnie na ten pomysł. Nie QRWA nie wpadł. Dorzucił za to możliwość schowania się w jakiejś dziurze tak żeby nie można było typów zabić.Ilość jakichś duperelowaty gadżetów dla fagów jest porażająca, mavy, ucavy, suavy, jakieś samolty, latające spodki i kto wie co jeszcze. No japrdle. Oprócz tego spam granatami i lvg i m320 wychodzi poza wszelką skalę, co oni robią żeby to zbalansować, DODAJĄ granatów. Zamiast dać po 1 tak jak to było w części poprzedniej gdzie już to był problem jak ktoś stał na broboxach. Za to małe dziewczynki, które chciałby być jak SgtEnigma, ale nie umieją dostają buff na DMR'y bo przecież to, że jak ktoś zacznie do ciebie strzelać i nie możesz się ruszyć, a do tego ma 1353198989 pocisków więcej niż w części pierwszej nie wsytarcza. Design map to jest kolejny żart, jest jedna mapa, którą można grać. Zavod. Cała reszta z wyjątkiem może Lockera (który trzeba grać do 42 graczy i ze zbanowanymi explo) jest do dupy, a Lancang to jest szczyt tej miernoty, ta mapa ani w rushu, ani w żadnym innym trybie nie "gra". Gdzie się podziali Ci ludzie którzy projektowali Bazar, albo Seine? I tak przechodząc do kolejnego etapu, balans na mapach jest do du py. W rushu nie ma go wcale, a 99% meczów wygląda tak, że albo ty rolujesz, albo rolują Ciebie. I na koniec ocean bugów, i hit kille, które ciągle się zdarzają, tragiczny hit registration, który chyba trochę poprawił jednak ostatni patch, 4 miesiące nie naprawionych podstawowych rzeczy jak zbugowane wyrzutnie mbt lav, ekran zawalony nickami, flagami, strzałkami tak że nie widać kto jest z czyjej drużyny, a czasami nawet w kogo się celuje. Tyle qrwa rzeczy do naprawy, a oni dodają kolorki do czata...

Edytowane przez Entliczeq
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@entliczek

Troche przesadzasz. Nie uswiadczylem ani jednej z wad ktore wymieniles. Mortar itp

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@entliczek

Troche przesadzasz. Nie uswiadczylem ani jednej z wad ktore wymieniles. Mortar itp

Ja piszę z doświadczenia jakie mi oferuje wersja PC. Ale nie uwierzę, że na pozostałych platformach to wygląda inaczej. Grałeś Rush ? Zagraj może rush na Hajnanie. Druzyna atakująca, bird, transportówka, lav. Drużyna broniąca karny qtas. I to pierwszy lepszy przykład z wielu. Na konsolach nie ma prywatnych serwerów wiec ticket count jest mniejszy, także baserape trwa krócej, ale założe się, że spam granato lvg jest nie mniejszy. Nie uwierzę też że nie trafiło Ci się zginąć za ścianą. A teraz jeszcze zagrałem sobie w bf3, ta gra jest szybsza, płynniejsza. Wszystko tam działa po prostu lepiej. (jeśli brać pod uwagę techniczne względy) Jak w kogoś trafiam to trafiam.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem w Twój link i pływasz 3 minuty pod mapką. I co w związku z tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę z doświadczenia jakie mi oferuje wersja PC. Ale nie uwierzę, że na pozostałych platformach to wygląda inaczej. Grałeś Rush ? Zagraj może rush na Hajnanie. Druzyna atakująca, bird, transportówka, lav. Drużyna broniąca karny qtas. I to pierwszy lepszy przykład z wielu. Na konsolach nie ma prywatnych serwerów wiec ticket count jest mniejszy, także baserape trwa krócej, ale założe się, że spam granato lvg jest nie mniejszy. Nie uwierzę też że nie trafiło Ci się zginąć za ścianą. A teraz jeszcze zagrałem sobie w bf3, ta gra jest szybsza, płynniejsza. Wszystko tam działa po prostu lepiej. (jeśli brać pod uwagę techniczne względy) Jak w kogoś trafiam to trafiam.

 

Entliczeq rush rzeczywiście jest skopany pod tym względem. Tryb szturmu np na mapie paracel storm. Atakujący kasatka, szybka łodka. Obrońcy kompletnie nic. Dodatkowo jeszcze konstrukcja dwóch pierwszych mcomów jest tak zrobiona, że dobry gościu w tej łódce może praktycznie bezkarnie łupać całą drużynę bo jest się jak kaczka na odstrzał. Mapa przy dwóch wyrównanych drużynach jest praktycznie przegrana dla obrońców.

 

Ogólnie co do konstrukcji map masz trochę racji @Entliczeq chociaż oprócz flood zone większość jest ok ale i tak uważam, że BF3 miał na starcie sto razy lepsze.

 

Co do patha to maksymalny zawód. Nic konkretnego.

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę z doświadczenia jakie mi oferuje wersja PC. Ale nie uwierzę, że na pozostałych platformach to wygląda inaczej. Grałeś Rush ? Zagraj może rush na Hajnanie. Druzyna atakująca, bird, transportówka, lav. Drużyna broniąca karny qtas. I to pierwszy lepszy przykład z wielu. Na konsolach nie ma prywatnych serwerów wiec ticket count jest mniejszy, także baserape trwa krócej, ale założe się, że spam granato lvg jest nie mniejszy. Nie uwierzę też że nie trafiło Ci się zginąć za ścianą. A teraz jeszcze zagrałem sobie w bf3, ta gra jest szybsza, płynniejsza. Wszystko tam działa po prostu lepiej. (jeśli brać pod uwagę techniczne względy) Jak w kogoś trafiam to trafiam.

gralem nie raz i zawsze broniac biore stingera. Wystarczy ze jeszcze ktos bierze igle i stingera i w powietrzu nic nie ma. Mozliwe tez ze trafialem na w miare ogarnietych ludzi. Za sciana nie raz gine, ale twierdze ze to wina neta (moje pingi dupy nie urywaja). Fakt bf3 jest duzo szybszy.

Ogolnie gra mimo bledow jest warta polecenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mi po stingerze jak teraz dodali jeszcze łódkę do tego, czyli jest łódka szturmowa, helka, lav, i transportówka przeciwko ani jednemu pojazdowi. To są żarty jakieś. Już nie mówiąc o tym, że jak w helce siedzi 2-3 ogarniętych gości to mogę strzelać do usranej śmierci. Nie mówiąc o tym że rozstawienia m-comów na WSZYSTKICH mapach woła o pomstę, na Zavodzie w tej wieży O_O już tak było z Alborz. Na Operacji Szafka 3 para m comów to trzeba być czarodziejem żeby podłożyć 3 przejścia 1.5 na 2 metry i od 24 do 32 ludzi po drugiej stronie. No Qrwa. Niczego się nie uczą. Nikt tam nie wyciąga wniosków. Design map mi się nie podoba, może dlatego że preferuję bardziej miejskie mapy, ale nawet tutaj ten Dawnbreaker w ogóle mi nie leży. Back 2 Karkand świetne DLC, Aftermath chyba nawet jeszcze lepsze, a tu dostaje jakieś popłuczyny po Armored Killu i tryb  (air domination) w który nikt nie gra. Za chwilę dostanę następny beznadziejny tryb capture the flag, a te "core" tryby leżą i kwiczą. Te bronie PDW się praktycznie do niczego nie  nadają  w rushu czy cq. Ta gra to powinien być FPS first person shooter z pojazdami, a momentami to wygląda jak first person granade thrower, zatrzęsienie gadżetów i kampienia na mortarze. Pojedynki "oko w oko" dają satysfakcje, a nie walka z kimś schowanym na własnym respie czy dachu z c4 czy gejmorami za plecami.

Wszystko co ludzi wqrwiało w części poprzedniej wróciło ze zdwojoną mocą, op tunguska, kampienie na dachach, teraz możesz wjechać windą, albo zamknąć za sobą właz i siedzieć na tym dachu ile wlezie, wcześniej tylko latający i zabijający mavem wqrwiali (pozdro Siemek :*) teraz mogą sobie wybrać czy chcą mava suava czy ucava. 

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym patchu jakos biedniej sie gra. Czemu bronie maja wolniejsza szybkostrzelnosc np. Ak12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem,ale gdy włączyłem grę to wszystkie bronie miałem z dodatkami poustawianymi tak jak było a m-tar był goły może wiecie czemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Entliczeq

 

Dramatyzujesz:)

Chociaż nie podoba mi się fakt, że jety "stealth" można zrobić tak samo jak szturmowe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

45vr.jpg

 

 

Mekong,czegoś takiego jeszcze nie doswiadczyłem ..

Edytowane przez neuro
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Entliczeq

 

Dramatyzujesz:)

Chociaż nie podoba mi się fakt, że jety "stealth" można zrobić tak samo jak szturmowe..

To proszę wyprowadź mnie z błędu. Oni po 4 miesiącach od premiery nie potrafią naprawić tak wydawałoby się prozaicznej rzeczy i flagowej dla tego tytułu jak commander na Szafce. Od pierwszego dnia do dzisiaj wszystkie zrzuty wiszą w powietrzu. Jakby nie wystarczyło to, że sam tryb commander to jest jedna wielka strata czasu nuda i idiotyzm. Na Hooynanie jak się wali budynek to drop fpsów jest taki, że nie wiem czy to jeszcze Battlefield czy już Skrillex. Mam wymieniać dalej ?

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokup se ramu lub kup ps4 ;P

Panowie, że ta gra taka zbugowana i niedorobiona można było w ciemno zakładać patrząc na poprzednika. Ale spokojnie, bf3 był grywalny po ponad roku. Głosujcie portfelem, olejcie premium i pojedyncze dlc a szybko im rurki zmiękną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam 8GB ramu, nie widzę jakoś żeby podwojenie tego miało cokolwiek zmienić. :biggrin: Ja niestety kupiłem premium, ale za następną część ode mnie pieniędzy nie zobaczą. Poza tym tu już nawet nie chodzi o te techniczne rzeczy, bo jestem to jakoś w stanie przeboleć. BARDZO POWOLI coś się chyba ruszyło i netcode wygląda ciut lepiej po tym patchu. Ale ta gra nie ma tego co miał bf3, świetnych map czy to w podstawce czy w późniejszych DLC wyłączając End Game i Armored Kill, które ssały dość mocno. Zwłaszcza Copy and Paste Endgame. Balans na mapach nie istnieje. Gameplay jest szarpany i nierówny. Pod tym względem BF3 na starcie wyglądał dużo lepiej...

 







 

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... ile tu osób tak się zarzekało (patrz temat BF3 - tam to dopiero była lamenciarnia), a i tak grzecznie grę kupiło razem z premium i co najgorsze dla nas to dalej wylewa swe gorzkie żale na forum... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak Wam nie idą fragi odpalcie sobie ten kawałek w tle :laugh:



Normalnie magia :laugh: szczególnie od 1:20s :whistling:



  Edytowane przez Lightbringer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem ile osób, ja od początku do końca BF3 bardzo lubiłem, (grałem na 576p i z zepsutym chatem), to dlatego że poprzednia część mi się podobała kupiłem tą, ale jak widać moje założenie, że skoro tutaj już udało się naprawić większość rzeczy to może być tylko lepiej było błędne.. Jest gorzej i z tego co czytam oni nie będą w stanie tego naprawić...(vide ticketrate)

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś wgrać swój emblemat z dysku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×