Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli kogos wkur..i interesuje ten cyrk z net code,mam dla was to.Koles ladnie wytlumaczyl.

Identyczne sytuacje mam grajac w ta gre,nawet jest taka beka,ze trafia mnie koles z lufa odwrocona w nie moja strone.

A tutaj wytlumaczenie,ze ten syf nigdy nie zostanie naprawiony i dlaczego.

Dziekujemy za kupienie bf4 alpha

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dokładnie 9/10 meczy wygrywa RU na metrze. USA jest praktycznie skazane na porażkę chyba, że grają tam w większości nooby. Jest to spowodowane nie tylko konstrukcją mapy ale i gadżetami. Przecież w BF3 nie mieliśmy grantów V40 mini ani XM25 powoduje to, że ilość spamowanych tych wynalazków przekracza wszelkie granice.

Edytowane przez Valchall
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co do wygrania Metro zawsze od RUS to byłem dwa razy na mapie i wygrałem jako US (nie wiem jakim cudem - drugi team musi MOCNO nie ogarniać i nie osłaniać schodów z tyłu).
Trzeba przyznać, że w BF3 były dużo większe szanse wejść na B i zmiany wyniku.

Teraz ammo, apteczki, LVG, Airburst plus granaty i po imprezie.
Aż tak bardzo się nie jarałem tym, że pojawi się Metro od nowa (wolałem zawsze Bazar), ale jednak od razu odpaliłem. Sieka jest większa niż przy C na Lockdownie.

Dwa dni temu pograłem kilka rund z rzędu - jest jedna prawidłowość = grając od RUS, z LVG w łapie można lecieć 40-20 do zera bez wysiłku. Parodiują sami siebie (vide USAS-12 z odłamkowymi).

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz napisali, że "poprawili" kilka rzeczy, które ogół nazywa "netcodem" I tu moim zdaniem nie chodzi o to żeby się przyznawać, że gra jest niedorobiona, tylko że nie umie się tego naprawić. Gdzieś kiedyś widziałem wypowiedź pracownika DICE, który na pytanie o tickrate i to dlaczego jest tak niski, odpowiedział że musieli zdecydować co dla większości ludzi będzie "more fun", czyli odpowiedź w stylu czy moglibyście dać większą możliwość destrukcji, "tak moglibyśmy, ale nie damy bo coś tam", a tak na prawdę sprawa wygląda tak, że nie, nie mogliby bo frame dropy byłyby tak wielkie, że klatkowanie z Hajnan to byłby pikuś, ten niesamowity Froztbajt nie potrafi tego uciągnąć. Ten silnik świetnie wygląda jak trzeba pokazać, że woda jest niebieska, a drzewka się kołyszą.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie opłaca się kupic dodatek SA za 30-40zl? Czy sobie go podarować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem chcesz kupić SA za taką kwotę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod na china rising kupilem na eBay za 7€. Wiec licze ze z SA będzie podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod na CR pewnie ktoś sprzedawał kto miał w wersji Delux albo inny Special Edition. Z SA tak raczej nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, a odnosnie SA to z tego co zdazylem sie zorientowac to metro jest zle zbalansowane a jak inne mapy? Co do broni to dobry jest f2000? jak wypada w porownaniu do np m-tara?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dokładnie 9/10 meczy wygrywa RU na metrze. USA jest praktycznie skazane na porażkę chyba, że grają tam w większości nooby. Jest to spowodowane nie tylko konstrukcją mapy ale i gadżetami. Przecież w BF3 nie mieliśmy grantów V40 mini ani XM25 powoduje to, że ilość spamowanych tych wynalazków przekracza wszelkie granice.

A przecież już za chwilę będzie kolejny granatnik. 3GL. W rzeczywistości to ponoć miota 40mm pociskami. Także no... Na PC pomimo tego, że serwer jest no explosives, to w czasie rozgrywki potrafi wylecieć z 20-40 osób za używanie, granatów, c4, i granatników. Na czacie tylko nicki się zmieniają przy formułkach o kickach... I pomyśleć by można, że skoro tyle kicków to ludzie przestaną tego używać. Złudne nadzieje, na miejsce tych co wylecieli wchodzą następni i tak w kółko...

 

@UP

Omówienie broni z SA

Edytowane przez Entliczeq
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli kogos wkur..i interesuje ten cyrk z net code,mam dla was to.Koles ladnie wytlumaczyl.

[...]

Identyczne sytuacje mam grajac w ta gre,nawet jest taka beka,ze trafia mnie koles z lufa odwrocona w nie moja strone.

A tutaj wytlumaczenie,ze ten syf nigdy nie zostanie naprawiony i dlaczego.

[...]

Dziekujemy za kupienie bf4 alpha

 

Podziwiam gościa, miał cierpliwość kręcić ten materiał. Tej gry już nic nie uratuje..

Ale cieszmy się, kolejne dlc już za rogiem. Yay $$$

 

A przecież już za chwilę będzie kolejny granatnik. 3GL. W rzeczywistości to ponoć miota 40mm pociskami. Także no... Na PC pomimo tego, że serwer jest no explosives, to w czasie rozgrywki potrafi wylecieć z 20-40 osób za używanie, granatów, c4, i granatników. Na czacie tylko nicki się zmieniają przy formułkach o kickach... I pomyśleć by można, że skoro tyle kicków to ludzie przestaną tego używać. Złudne nadzieje, na miejsce tych co wylecieli wchodzą następni i tak w kółko...

 

Aj tam, nic się entliq nie znasz. To przecież nie jest fps tylko pierwszy w historii first person granade spammer.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wbił byś na ts'a od czasu do czasu bo nie mam z kim rozmawiać ;) Co tam kolejne DLC za rogiem. Ponoć już kompletują kolejną ekipę do następnego Battlefielda z "police theme", także odkładaj pieniąSZki.

Ja tam bym jednak optował za określeniem tej gry jako pierwszy na świecie mortar operator simulator. Jak się w 7 rozstawią na respie to sobie można wyobrazić, że deszcz meteorytów pada. A jak się wczoraj dowiedziałem, to mortar wymaga ogromnego skilla. So.. :)

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć wszystkim.

Przyznam szczerze, że BF4 to mój pierwszy sieciowy fps na konsoli i najprościej mówiąc... lamie.

Nie wiem za bardzo jak najlepiej celować, a moje staty zawsze kończą się bardzo znaczną przewagą zgonów.

Może ktoś poratuje jakimiś radami dla początkującego? I na jakim trybie najlepiej się szkolić? ;)

 

Edit: Bardzo przepraszam, nie zauważyłem, że w tym dziale jest odpowiedni temat już założony, idealny do takiego pytania. Proszę moda o usunięcie/przeniesienie posta.

Edytowane przez ARTPOP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To pojawił się dziś jakiś patch do zassania ?

 

Pozwolę sobie wkleić posta kolegi z tematu PS3:

 

Aktualizacja gry dla PS3/PS4 z dnia 21.02.2014

- Naprawiono błąd z crash'owaniem gry podczas spawnu w pojedzie IFV (Infantry fighting vehicle) oraz MBT (Main battle tank).

- Naprawiono błąd z dźwiękiem, który znikał w trybie drużynowego i zespołowego DM.

- Naprawiono błąd z bombą w trybie neutralizacji.

- Naprawiono błąd z wyświetlaniem się 0 HP

- Naprawiono błąd z niewidzialną ścianą na mapie "Fabryka 311".

- Naprawiono błąd z dźwiękiem podczas wystrzeliwania pocisków.

- Naprawiono błąd z komunikatem "remis" w trybie podboju.

- Naprawiono błąd z wyświetlaniem długich nicków na nieśmiertelniku.

- Naprawiono błąd z brakiem fizyki trawy w niektórych miejscach.

- Naprawiono błąd z kamerą podczas używania spadochronu.

- Naprawiono błąd z MAV'em, który mógł dostać się w niedostępne rejony mapy.

Edytowane przez Valchall
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest 996MB, co on wnosi ?

 

UP

thx

Edytowane przez bleq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wnosi?Wedlug mnie tylko 996mb mniej miejsca na dysku.Błąd typu wadliwego wskaźnika na karcie zabójcy mi wisi i powiewa.Chociaż muszę przyznać,że ta niewidzialna ściana była irytująca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć wszystkim.

Przyznam szczerze, że BF4 to mój pierwszy sieciowy fps na konsoli i najprościej mówiąc... lamie.

Nie wiem za bardzo jak najlepiej celować, a moje staty zawsze kończą się bardzo znaczną przewagą zgonów.

Może ktoś poratuje jakimiś radami dla początkującego? I na jakim trybie najlepiej się szkolić? ;)

Edit: Bardzo przepraszam, nie zauważyłem, że w tym dziale jest odpowiedni temat już założony, idealny do takiego pytania. Proszę moda o usunięcie/przeniesienie posta.

Cześć kolego. Doskonale Cie rozumiem bo na początku łatwo się zniechęcić jeśli jest problem z celnoscia. Sam nie dawno zacząłem przygodę z bf i przerabialem te trudności z którymi się borykasz choć już jest o wiele lepiej. Musisz ćwiczyć bo najważniejsze to: poznać mapy co wbrew pozorom nie jest trudne. Grać na początku na podboju (więcej miejsca) by się oswoić z bieganiem celowaniem i ogólnie ze sterowaniem. Skup się na jednej specjalności i broni. Najlepsze jest AK 12 na początek. Z kolimatorem kobra, laserem, hamulcem wylotowym i jakimś uchwytem. Trzeba te rzeczy odblokować a do tego trzeba coś tam trafić raz po raz ;) ale dasz rade. A gdy już odblokujesz zobaczysz że całkiem inaczej się gra. To na początek wystarczy. Aha czułość ustaw sobie na początek między 30-35 musisz wybadac jak Ci będzie najlepiej. To tak z grubsza. Resztę rozkminisz w grze. Premie XP możesz użyć by przyspieszyc postępy ja osobiście zacząłem aktywować je dopiero gdy rozkminilem juz grę i celowanie. Wówczas korzyści są większe bo wbijasz szybciej wyższe rangi a co za tym idzie odblokowujesz konkretniejsze bronie i dodatki. To tyle od niewiele mniejszego newbie;) a tak na marginesie jest już temat na forum dla zaczynających przygodę z bf. Ps. Najwazaniejsze się nie zrazac trening czyni mistrza XD daj Id to popykamy jakoś razem ;)

Edit dopiero zobaczyłem ze kolega poprosi o przeniesienie postudo odpowiedniego tematu. Przyłączam się do prośby.

Edytowane przez tomekagu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Przyznam szczerze, że BF4 to mój pierwszy sieciowy fps na konsoli i najprościej mówiąc... lamie.

Nie wiem za bardzo jak najlepiej celować, a moje staty zawsze kończą się bardzo znaczną przewagą zgonów.

Może ktoś poratuje jakimiś radami dla początkującego? I na jakim trybie najlepiej się szkolić? ;)

 

Edit: Bardzo przepraszam, nie zauważyłem, że w tym dziale jest odpowiedni temat już założony, idealny do takiego pytania. Proszę moda o usunięcie/przeniesienie posta.

 

Ja korzystam z rad na ptfo.pl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jako ze w bf4 gram z doskoku to mam pytanie. Mam wersje upgrade i w multi doczytuje mi tekstury np jak wsiade do samolotu to dopiero za ok 30 sek widze kokpit w normalnych teksturach, tak samo na innych czesciach obiektow. Nie zawsze sie doczytuja ale w przypdku mysliwcow za kazdym razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam na początek dominacje. Mniejsze mapy co za tym idzie częściej się ma okazje do strzelania. Na poczatku się dostaje ostry wpier. Ale szybciej lapiesz celowanie, poruszanie się itd bo masz mniej czasu i musisz działać. Jak masz dodatek CR to odblokuj sobie mtara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja polecam na początek dominacje. Mniejsze mapy co za tym idzie częściej się ma okazje do strzelania. Na poczatku się dostaje ostry wpier. Ale szybciej lapiesz celowanie, poruszanie się itd bo masz mniej czasu i musisz działać. Jak masz dodatek CR to odblokuj sobie mtara.

 

MTAR troszkę mocno kopie. Mi się wydaje, że AK12 jest w sam raz na początek gry. Jeśli miałbym coś polecić to L85A2 z tym, ze troszkę kłopotliwe jest odblokowanie tej broni.

Edytowane przez Valchall
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do MTAR-21 najlepiej dobrać hamulec wylotowy i chwyt ergo lub pionowy przy tych dodatkach broń jest na spokojnie do opanowania.Na początek grałem AK-5C i myślę że to dobry karabinek na start.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalne z tymi teksturami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×