Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

jakos 2 tyg po premium wrzuca na sklep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Praktycznie nie uporali się z większością poprzednich bugów a ten dodatek wprowadza masę nowych nie zliczę ile to już razy zginąłem całkowicie bez powodu z napisem zabity w akcji czy respa na tdm dostałem w różnego rodzaju przedmiotach przez co nie mogłem się ruszyć i jedyne rozwiązanie to wyjście z gry. Nie wiem na co było to całe pieprzenie o zawieszeniu pracy nad DLC celem uporania się z bugami.

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Second Assault to juz dawno byl dostepny na X One a co z tym idzie na PS4/PC pewnie tez z ta roznica ze microsoft mial czasowy exclusive na niego.

A wiec poki co slowa o zawieszeniu prac nad nowymi DLC sa wciaz aktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

7/10 serwerow nie chce sie zaladowac. Te co sie laduja to akurat konczy sie dana mapa. To jest jakis dramat.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam dominacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtf? Wbijam do gry i mam 1 range..

tez tak mam ale tylko na podboju. W dodatku nie mogę wbić na inny serwer ciągle dołączam"na szybko" na ten sam na którym niedosc ze zaczynam od zera to jeszcze po każdym meczu kasuje się do zera postęp. Gdy szukam podboju w serwerach to nie znajduje zadnego na Dm problemów brak. Dodam że dlc nie mam. I już mi ręce opadają bo ta gra zamiast byc poprawiana to jest coraz gorsza.:-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, ale u mnie jest w kazdym trybie. W moj zolnierz jest stary postep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Second Assault to juz dawno byl dostepny na X One a co z tym idzie na PS4/PC pewnie tez z ta roznica ze microsoft mial czasowy exclusive na niego.

A wiec poki co slowa o zawieszeniu prac nad nowymi DLC sa wciaz aktualne.

Co jest aktualne ? Przecież 30 marca ? zapowiedziane jest już kolejne DLC. Zresztą dzień czy dwa po tym oświadczeniu EA wyszło sprostowanie, że tak na prawdę to chodziło tylko o to, że naprawienie błędów jest priorytetem, a gry i DLC będą wychodzić tak jak zostały zapowiedziane ble, ble ble...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak marketingowa papka, by nie zrażać jeszcze wahających się kupujących, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy mecz na metrze konczy sie tak samo. Gora wygrywa. Inny scenariusz jest poprostu niemozliwy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy mecz na metrze konczy sie tak samo. Gora wygrywa. Inny scenariusz jest poprostu niemozliwy.

jak bede w domu to poszukam raportu jak dół wygrał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WE HAVE STARTED ROLLING OUT A NEW GAME UPDATE ON PS4, AND YOU MAY EXPERIENCE SOME DOWNTIME.

 

 

 

 

Czyli przerwa w graniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pytać czy też macie problem z onlajn.Teraz wszystko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wam gra laguje? Myślałem,ze tylko ja mam takie cyrki na 64 cq.Gram tryby z 32 graczami,bo na 64 lagi jak szparagi.Na nowym dlc też taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WE HAVE STARTED ROLLING OUT A NEW GAME UPDATE ON PS4, AND YOU MAY EXPERIENCE SOME DOWNTIME.

Czyli przerwa w graniu :D

@up czytaj ostatnie kilka postów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni lagi są na mapach na których do tej pory wszystko było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jak bede w domu to poszukam raportu jak dół wygrał

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/battlereport/show/32/435899726908495296/268650740/

 

raz mi się jak narazie zdarzyło że USA wygrało, tak to faktycznie zawsze RU wygrywa. Mają troszkę bliżej do B i szybciej mogą się porozstawiać przy każdym wyjściu. W Bf3 uwielbiałem te mapkę, tutaj jest bezsensowną rzeźnią, która cały czas się rozgrywa w punkcie B.

 

i zmiany w dzisiejszym patchu:

 

PS4 Game Update Feb 21 

-Fix for an issue where spawning into, or switching to, a gunner seat in an IFV/MBT sometimes could cause the game to crash 

-Fix for missing sound in Team/Squad Deathmatch 

-Fix for an issue in the Defuse game mode, where a bomb carrier would be permanently spotted 

-Decreased the rate at which the kill card would incorrectly display 0 health, while the enemy was clearly alive 

-Fix for an invisible wall that was incorrectly present in one of the fallen concrete pipes on Zavod 311 

-Fix for an issue where bullet impact sounds weren’t properly matching the actual number of impacts, causing the players to feel that they died too quickly. 

-Fix for an issue where the “Draw” message would not display on-screen once a Conquest round ended with both teams having the same amount of tickets 

-Fix for an issue where long IDs wouldn’t scroll on dog tags 

-Fix for missing grass physics in terrain 

-Fix for an issue where the player camera would be positioned inside of the soldier when parachute spawning 

-Fix for a MAV exploit that let players reach various out-of-map locations

Edytowane przez Shintokatana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Decreased the rate at which the kill card would incorrectly display 0 health, while the enemy was clearly alive 

 

Zobaczymy a kurw.. lagi? Doskonale o tym wiedzą że ludzie się wku.... i chcyba wypada to naprawić.

Edytowane przez neuro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DICE nigdy nie napisze,że naprawia/poprawia netcode lub serwery.To byłoby jednoznaczne z przyznaniem się,że gra jest w tym aspekcie niedorobiona.Praktycznie co aktualizacje coś grzebią w netcode/serwerach tylko cicho siedzą.Ja już nie czytam tych list z "poprawkami" bo to jest chłam rzucony przez DICE i szkoda wgl na to czasu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×