Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

HDD nie wyrabia, u mnie ten efekt jest prawie niezauważalny - zmiana na 7200 lub SSD poprawia komfort grania i to nie tylko w BF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do MTAR-21 najlepiej dobrać hamulec wylotowy i chwyt ergo lub pionowy przy tych dodatkach broń jest na spokojnie do opanowania.Na początek grałem AK-5C i myślę że to dobry karabinek na start.

Popieram Ak5 na dobry początek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zauważyłem na BL,że można "obejrzeć" swoje postępy włączając "play" jak w np.w dvd :shok: \.Fakt,że bez premium można zobaczyć ostatnie dwa tygodnie,ale fajne takie cÓś :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt że opcja jaknajbardziej na plus to jednak na bf4stats.com można znaleźć jeszcze bardziej szczegółowe statystyki i bardzo przejrzyste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką mapę polecilibyście dla początkującego? Pograłbym na podobnej do kanałów Nouszahr z BF3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnej do kanałów to nie za bardzo. Ale Wroga transmisja jest nawet przyjemna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie również bardzo podoba się Wroga Transmisja - taka mapa "dla każdego coś miłego". Są zarówno przestrzenie dla snajperów, pojazdy, jak i miejsca gdzie można powalczyć na krótszych dystansach piechotą :) Mnie osobiście przypadła jeszcze do gustu mapa Golmud Railway.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakąś nie dużą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabryka311

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem odblokowywanie broni z tego dodatku. Skill z ponad 400 spadł mi do 250 :D Bieganie z szotgunem po Caspianie i snajpienie z jednej wieży na mapie gdzie każdy chce się dostać, a do tego wszystkie czołgi i helikoptery regularnie ostrzeliwują, nie jest zbyt przyjemne...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał,ze metro na 64 kończy się za szybko,na ile tiketów jest mapka?Te duże podboje są zdecydowanie za krótkie,ogarnięta ekipa może zakończyć mecz w kilkanaście minut,jakoś bardziej przypadło mi granie w bf3 na 1750 tiketów,choć wiem,że niektórym granie jednej mapy przez 1-1,5h wychodziło już bokiem.Mam nadzieję,że dadzą możliwość ustawienia własnego serwera na 3500 tiketów-metro= miazga  :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie metro na 64 graczy jest niegrywalne przynajmniej można się tu zrazić jeśli ktoś lubił tą sieczkę na BF3. Niestety ilość granatów latających i ten parszywy netcode psuje wszystko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

m320  gratuluję :),ale powiedzcie mi jak tan pierwszy zrobił taki wynik przy stanie 0:0.pozdrawiam

ps.już wiem jak wyszło 0:0:)

Edytowane przez Warga13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu inaczej jak m320 nie mozna. Pare granatow i wtedy mozna biec do przodu. 0:0 dowodca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×